Krāpšanas ilūzija

Linduchy
Linduchy 21. jūnijs 2016 16:12
1527

Kādā jaukā dienā, dodoties savās ikdienas darba gaitās, pievērsu uzmanību Forum Cinemas jeb Kino Citadele reklāmas plakātam par lielisko iespēju pirmdienās iegādāties 2 kino biļetes par 1 cenu. Pie sevis nodomāju, ka šī nu gan ir forša akcija, tā noteikti ir jāizmanto. Atgriežoties mājās, ieklīdu Forum Cinemas interneta lapā, lai noskaidrotu visu sīkāk.

Reklāmas plakātā minētais piedāvājums ir domāts Kino Kluba biedriem. Izrādījās, ka par tā biedru kļūt it nemaz nav sarežģīti. Pāris klikšķi un gatavs. Dalība Kino Klubā piedāvā vairākus labumus kinomīļiem – super!

Pēdējā laikā īsti nesanāca baudīt kino, tāpēc šī iespēja bija tieši laikā, jo viena no filmām, kuru ļoti gribējās noskatīties, tieši bija Forum Cinemas pirmdienas repertuārā – Krāpšanas ilūzija 2.

Noskatoties Krāpšanas ilūzijas pirmo daļu, es biju sajūsmā. Man ļoti patika tā filma – aizraujoši burvju triki, nu tāda pamatīga krāpšanas ilūzija, veicot ne īpaši legālas darbības Robina Huda stilā neliešu atmaskošanai un sodīšanai. Tāpēc turpinājumu gaidīju ar interesi.

Filmas otrajā daļā ir pagājis gads kopš burvju triku lietpratēji apveduši ap stūri FIB aģentus, izraisot cilvēku apbrīnu un sajūsmu visā pasaulē. Iluzionistu grupa „Četri jātnieki“ ir atgriezušies, lai veiktu jaunas maģiskas darbības IT magnāta nelietību atmaskošanai, bet paši tiek apmuļķoti ar burvju triku palīdzību, iekrītot ģēnija lamatās. Iluzionistiem nekas cits neatliek, kā piekrist piespiedu sadarbībai, lai atgūtu savu dzīvi. Uzdevums gan sākumā šķiet neizpildāms, taču noslīpēti burvju triki, saliedēta komanda, roku veiklība un hipnozes spējas var paveikt neiespējamo. Man gan gribētos cerēt, ka īstajā dzīvē cilvēkus nav tik vienkārši nohipnotizēt...kaut gan, ja tā padomā – reklāma ļoti labi un neuzkrītošo hipnotizē cilvēkus :D

Filma ir tipiski amerikāniski aizraujoša – maģiski triki, viltības, forši specefekti, pārgalvība un kripatiņa nekaunības, lai panāktu savu. Dziļuma filmā nav, un nav vērts to pat tur censties sameklēt. Viegla un skaisti veidota filma maģiskai izklaidei ar nelielu spriedzes piedevu. Krāpšanas ilūzijā maģiskie triki pasniegti ļoti seksīgi (seksa gan filmā nebija ... ļoti netipiski amerikāņu filmām :D). Domāju, ka jauniešiem varētu rasties pamatota interese par iluzionistu triku (īpaši kāršu) apgūšanu. Man pašai ļoti patīk burvju triki. Un vienmēr tirda ziņkāre, kā tas tika izdarīts. Un jums?

Galvenajās lomās Lizija Kaplane (Lizzy Caplan), Marks Rufalo (Mark Ruffalo), Morgans Frīmens (Morgan Freeman), Džese Eizenbergs (Jesse Eisenberg), Maikls Keins (Michael Caine), Vudijs Harelsons (Woody Harrelson) u.c.

Lieliski pavadītas 2 stundas. Ir vērts noskatīties. Ar interesi gaidīšu arī trešo daļu ... domāju, ka tādai jābūt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies