Krāmu tirdziņš un pārmaiņu vēsmas Avotu apkaimē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. marts 2015 00:18
1066

Sestdien, 7. martā no 10. 00 līdz 16.00 Krāsotāju ielā 12 – Koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” telpās – norisināsies ikmēneša apkaimes krāmu tirdziņš gaidāmās Sieviešu dienas noskaņās. Preču klāstā gan sievišķīgi nieki dāmu priekam, gan senas pastkartes, nozīmītes un plates, gan ikdienas dzīvē noderīgas lietas – no krūzītes līdz čuguna pannai.

 

Apmeklētāji ir aicināti sestdienā ilgi negulēt un ierasties rīta pusē, pirms vēl nav “nosmelts krējumiņš”. Tā kā tirgotaju rindās šobrīd brīvu vietu vairs nav, tirgoties gribētāji var iegaumēt nakamo tirgus dienu – 18. aprīli, un savlaicīgi pieteikties, aizpildot anketu http://avotuielasapkaime.blogspot.com.

 

Pa ceļam uz “Koka Rīgu” būs iespējams novērtēt apkaimē noritošās pārmaiņas - papildus Ziedoņdārza un Grīziņkalna parka revitalizācijai tiek veikta četru ielu - Lienes ielas, Pļavas ielas, Zaķu ielas un Sparģeļu ielas - rekonstrukcija un ielu apgaismojuma rekonstrukcija Terēzes ielā, Alauksta ielā, Laboratorijas ielā, Vārnu ielā, Lauku ielā, Zvaigžņu ielā, Augšielā, Jāņa Asara ielā, un Krāsotāju ielā. Tur, kur šobrīd redzamas smiltis un smagā tehnika, vēl pēc kāda laika apkaimes apmeklētāji un iedzīvotāji varēs priecāties par jaunu ielu segumu, gaismas ķermeņiem, atjaunotām ietvēm un zaļo zonu.

 

Tāpat pārmaiņas vērojamas arī bijušajā un ilgus gadus novārtā pamestajā Sarkanā Krusta ēkā J. Asara ielā 3, kas nu top par SIA " Medicīnas sabiedrības ARS" agrīnās vēža diagnostikas un personalizētās medicīnas centru.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā