Ko zvaigznes sola augustā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. augusts 2017 09:20
1045

Auns

Auniem augusts paies mājas, romantikas un peļņas zīmē. Beidzot izdosies noteikt prioritātes un atbrīvoties no saspringuma. Šajā mēnesī būs daudz ideju un būs iespējas tās īstenot. Izmantojiet radošo pacēlumu un aktīvo noskaņojumu - tas būs pamats veiksmīgai darbībai, kuras rezultātus izjutīsiet jau drīzumā.

Daudzsološs mēnesis mīlas lietās. Romantisks noskaņojums valdīs iekšienē un ap jums. Svarīgi saglabāt prātu.

Vērsis

Vēršiem augusta sākums nebūs īpaši labvēlīgs - iespējamas nepatikšanas attiecību jomā, zaudējumi, nepamatoti apvainojumi. Rēķinieties ar neplānotiem izdevumiem. Mēneša sākumā būtu maksimāli jāizvairās no sabiedriskās aktivitātes un izklaides pasākumu apmeklēšanas. Augusta vidū pie jums atgriezīsies līdzsvars. Mēneša otrajā pusē jūs sagaida patīkamas pārmaiņas. Lielisks laiks veselības stāvokļa uzlabošanai.

Neparedzēti notikumi pamatīgi satricinās Vēršu romantisko dzīvi. Iespējams, draudzīgas attiecības ievirzīsies citā līmenī. Jauna draudzība var apdraudēt jūsu sociālo statusu un līdzšinējās romantiskās attiecības. Klausiet saviem instinktiem, esiet diplomātiski un nelokāmi. Pirms lēmuma pieņemšanas visu kārtīgi apdomājiet.

Dvīņi

Dīvains periods Dvīņiem - liksies, ka it kā viss dzīvē ir kārtībā, bet ik uz soļa manīsiet zemūdens akmeņus. brīžiem tas var jūs nomākt, bet rezultātā jūs tikai iegūsiet no izpētes. Zvaigznes iesaka šajā laikā nepaļauties un neuzticēties kolēģiem, vadībai. Der ieklausīties savos instinktos. Jābūt uzmanīgiem, slēdzot darījumus - īpaši ar tādiem, kuri šķiet "pārāk labi, lai būtu patiesi".

Augustā jums radīsies jaunas vēlmes mīlas lietās. Var mainīties jūsu redzējums par līdzšinējām attiecībām, gribēsiet kaut ko vairāk, kaut ko pamatīgāku. Piemērots laiks dvēseliskai tuvībai ar partneri. Ļoti svarīgi šajā laikā neatstāt attiecības novārtā, lai arī tas būs grūti izdarāms. Ja patiesi vēlēsieties, jums izdosies uzlabot attiecības.

Vēzis

Augustā Vēžus sagaida ne tikai negaidītu notikumu un dzīves satricinājumu periods, bet arī lielisku iespēju laiks. Stress jūsu dzīvē līdzinās katastrofai, taču der atcerēties, ka nav ļaunuma bez labuma. Jūs tiksiet ar visu galā. Viss, kas jums ir nepieciešams - kustība, dekorāciju maiņa, radoša pieeja. Varbūt ir vērts padomāt par īpaša talismana iegādi, kas varētu palīdzēt jums grūtos brīžos.

Augustā izjutīsiet enerģijas pieplūdumu, gribēsiet aktīvi rīkoties. Šajā laikā jūs varat kļūt viegli aizkaitināmi, biežāk iekulties strīdos, paši tos provocējot. Centieties savaldīties, neizrādiet negatīvās emocijas. Augustā vairāk pavadiet laiku mierīgā gaisotnē ar partneri, izvairieties no sabiedriskām aktivitātēm.

Lauva

Īpaši harmonisks laiks Lauvām. Augustā jums būs iespēja atjaunot savu radošo un seksuālo enerģiju. Mēneša sākums ir piemērots finanšu jautājumu risināšanai, parādu atdošanai, tuvākā laika plānu kalšanai. Lielisks laiks profesionālo prasmju uzlabošanai un mācībām. Esiet atvērti visuma enerģijai un piedāvājumiem. Ieklausieties tajā, lai saprastu, kā rīkoties, lai uzlabotu savu dzīvi un izvairītos no nepatīkamām un bīstamām situācijām dzīvē.

Augusts ir jūsu mēnesis. Žilbināsiet un apbursiet visus ar savu personību. Šajā mēnesī jums izdosies apsteigt visus konkurentus. Sabiedrisko aktivitāšu laiks - tikšanās ar draugiem, iepazīšanās, pasākumi un vienkārši uzturēšanās sabiedrībā - lai visi varētu jūs apjūsmot. Uzturieties patīkamu cilvēku kompānijā un jautrā atmosfērā. Nebaidieties iepazīties ar jauniem cilvēkiem un flirtēt. Lauvām, kas ir attiecībās, zvaigznes iesaka dažādot savu seksuālo dzīvi.

Jaunava

Sarežģīts periods Jaunavām. Jums nāksies risināt dažādas problēmas vienlaicīgi - gan privātā dzīve, gan profesionālā darbība prasīs vienlīdz daudz ieguldījumu un uzmanības. Neskatoties uz visu, jūs jutīsieties pašpārliecināti un neatkarīgi. Tiksiet galā ar problēmām un izvirzīsiet jaunus mērķus.

Mīlas lietās klusuma laiks. Ja meklējiet jaunas attiecības, neceriet uz to ilgmūžību. Labāk veltiet šo laiku mieram, iepazīstieties ar jauniem interesantiem cilvēkiem, pavadiet patīkami kopā laiku, bet necentieties iepazīšanos pārvērst romantiskās attiecībās. 

Svari

Patīkams un auglīgs mēnesis Svariem. Smagais darbs nesīs rezultātus - pietiks naudas atpūtai un ceļošanai. Centieties saglabāt mieru un pieklājību darbā. Neizplatiet baumas, neaprunājiet apkārtējos, jo, iespējams, jau drīzumā jums būs nepieciešama šo cilvēku palīdzība. Ja skaidri zināsiet, ko vēlaties, spēsiet noslēgt izdevīgu darījumu.

Kopumā šajā mēnesī mīlas lietās ir gaidāms miers, taču kāds pārpratums var izraisīt nelielu turbulenci jūsu attiecībās.

Skorpions

Turpinās kardinālās pārmaiņas jūsu dzīvē. mainiet savu dzīvesveidu, ieradumus, izskatu, garderobi, profesiju, dzīvesvietu. Nosakiet konkrētu dzīves mērķi un ejiet uz to, pieturoties pie plāna, neskatoties uz apkārtējo cilvēku viedoklim un šķēršļiem. Neatsakieties no mērķa tikai tāpēc, ka apkārtējie nemitīgi izsaka šaubas par to. Nešaubieties, turpiniet virzību uz priekšu, uz pārmaiņām. 

Augustā ir svarīgi rast līdzsvaru starp profesionālo darbību un privāto dzīvi. Ja koncentrēsieties tikai vienai jomai, tas jums radīs stresu un diskomfortu.

Strēlnieks

Augusts Strēlniekiem būs ceļojumu, iepazīšanās, tikšanās mēnesis, taču tajā jūs sagaida arī pārbaudījumi. Izturiet dzīves pārbaudījumus, lai pārliecinātos par savām spējām, spēku un izturību. Mēneša sākumā jums būs aktīvi jāpierāda savs viedoklis un uzskati. Šajā laikā jūs varat nonākt situācijās, kuras radīs dvēseliskus pārdzīvojumus.

Mīlas lietās iespējams paaugstināts stresa līmenis, īpaši augusta sākumā. Nepiemērots laiks jaunu attiecību veidošanai. Iekšējais stress jums neļaus koncentrēties uz galveno.

Mežāzis

Aizraujošs mēnesis Mežāžiem. Jums ir grandiozi plāni. Daudzi no tiem šajā laikā var īstenoties. Piemērots laiks to īstenošanai - augusta vidus. Augs jūsu radošais potenciāls un enerģijas līmenis. Jums būs iespēja izcelties. Nākotnē jūs sagaida lieliskas perspektīvas, tāpēc pacietīgi pārvariet šķēršļus, kas šobrīd jums rodas ceļā. Domājiet ārpus rāmjiem. Zvaigznes brīdina, ka pastāv iespēja krist kārdinājumā, kā arī apmaldīties savu ideju daudzumā un dažādībā.

Labākās lietas, kas ar jums mēdz notikt, ir neplānotas. Augustā ļaujiet sev atkāpties no plāna, ļaujieties spontānai rīcībai. Esiet atvērti!

Ūdensvīrs

Augustā par jūsu prioritāti kļūs karjera. Jūs sagaida rūpīga pašanalīze un paškritika. Pielāgojieties profesionālās vides prasībām. Ja kaut ko neprotat, sāciet to mācīties. Iespējams, ka šajā laikā sapratīsiet, ka karjera ir bijusi stresa un vilšanās cēlonis jūsu dzīvē. Piemērots laiks pārdomām par karjeras maiņu, lai salāgotu to ar laimi privātajā dzīvē.

Ja vēlaties izveidot pilnvērtīgas attiecības, jums jākļūst emocionāli neatkarīgiem. Veltiet laiku sev - izanalizējiet sevi vientulībā. Kad spēsiet labāk sevi saprast, būsiet gatavi pilnvērtīgām attiecībām.

Zivis

Veiksmīgs mēnesis Zivīm. Jums ir jāskatās optimistiski uz nākotnes perspektīvām. Ar pareizo attieiksmi jebkura diena var kļūt par jūsu īsto dienu. Darbā paļaujieties uz attiecībām ar kolēģiem, lai izvairītos no kļūdām. Pārbaudiet visu. Augustā jums ir ieteicamas nelielas brīvdienas - atpūta palīdzēs jums sakoncentrēties, atjaunot enerģijas līmeni un spēkus.

Nelielas izmaiņas un uzlabojumi mīlas attiecībās ļaus jums atklāt jaunas romantiskās iespējas. Nav nepieciešamas kardinālas izmaiņas, bet ir jābūt atvērtām kaut kam jaunam un neparastam.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies