Konkurss grāmatu lasītājām

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. septembris 2018 13:18
888

Grāmatu lasīšana ir viena no populārākajām drēgno un tumšo rudens vakaru nodarbēm. Grāmatu tik daudz, bet vai visas ir tā vērtas, lai veltītu laiku to lasīšanai. Ir grāmatas, kuras ir viegli lasāmas un tikpat viegli aizmirstamas, bet ir arī tādas, kuras paliek atmiņā uz ilgu laiku, atstājot tevī pārdomas un neizskaidrojamas ilgas pēc kaut kā.

Gaidīsim TAVU grāmatu TOP3 (ne vairāk un ne mazāk!) - kādas 3 grāmatas un kāpēc tu ieteiktu izlasīt savām draudzenēm? 

Konkursa balva >>>

Inī Lorenca "Ceļojošā priekameita"

20180925131036-57305.jpg

Grāmatas apraksts:

Konstanca, 1410 gads. Kad grāfs Ruperts Splendids lūdz skaistās Marijas roku, viņas tēvs meistars Matīss Šērers gandrīz nespēj aptvert savu laimi. Taču tēvs nenojauš, ka iznesīgo precinieku interesē tikai viņa meitas prāvais pūrs un, lai to dabūtu, grāfs būs gatavs arī uz noziegumu.
Marija un viņas tēvs kļūst par nežēlīgas intrigas upuriem, turklāt meitene ar kaunu tiek padzīta no pilsētas bez tiesībām tur jebkad atgriezties. Lai izdzīvotu, Marijai jāpārdod savs ķermenis. Bet meitene negrasās padoties. Viņa domā par atriebību…

!!!

Konkursa blogus vērtēsim gan pēc satura, gan pēc vizuālā noformējuma ;)

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši tavu blogu!

Konkursa uzvarētāju paziņosim 15. oktobrī.

P.S. Ja grāmatu lasīšana nav tava iecienītākā nodarbe, nebēdā un raksti blogus par sev aktuālām tēmām, jo arī aktīvākajām blogu rakstītājām mums ir sarūpētas pārsteiguma balviņas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies