Koncertprogramma „No četriem novadiem austs“ skanēs visā Latvijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. janvāris 2016 11:01
1011

Kopš pagājušā gada rudens dažādās Latvijas pilsētās skanējumu sākusi unikāla koncertprogramma „No četriem novadiem austs“, kuras idejas autors ir kopš pirmajiem TV3 „Koru kariem“ pazīstamais mūziķis Atis Auzāns. Jaunā koncertprogramma savu skanējumu turpinās arī šogad.

Izdziedot skaistākās novadiem veltītās dziesmas, Kurzemes novadu koncertos pārstāvēs Igo, Zemgali – Samanta Tīna, Vidzemi – Ginta Krievkalna, un temperamentīgo Latgali – pats Atis Auzāns. Dziesmām īpašu skanējumu piešķirs talantīgais aranžētājs Artūrs Palkevičs kopā ar pavadošo grupu. 

Programmā iekļautas klausītājiem jau labi zināmās dziesmas „Kur gaismeņa“, „Mazā bilžu rāmītī“, „Ledus sirds“, „Senā dziesma“ u.c. skaņdarbi.

Koncertu moto ir „Ar lepnumu par Latviju!“, jo pirmo reizi Latvijā notiekošas koncerttūres apskaņošanai pilnībā tiks izmantots tikai Latvijā ražots aprīkojums – mikrofoni, bungas un akustiskās sistēmas. Šis aprīkojums ne tikai izceļas ar lielisku kvalitāti, bet ir arī guvis nedalītu atzinību tālu ārpus Latvijas robežām.

„Tieši Latvijā ir radīti izcili tehnoloģiju sasniegumi mūzikas jomā,“ stāsta Atis Auzāns, piebilstot: „Mēs, mūziķi, šajos koncertos tos parādīsim. Un vēlamies, lai arī klausītāji sajustu prieku par mūsu zemē radīto, jo mums patiesi ir ar ko lepoties!“ 

Mūzikas tehnoloģijas koncertos pārstāves uzņēmumi – „JZ Microphones“, „Aija audio“ un „BRO Creation“. 

Koncerttūri piedāvā „Vīgneru Ernesta institūts“ sadarbībā ar vienu no Latvijas augsto tehnoloģiju flagmaņiem - kompāniju  „Z-Light“.

„No četriem novadiem austs“ koncertu datumi un vietas:

30.janvārī plkst.19 Tukuma pilsētas kultūras nams  

5.februārī plkst. 19 Ādažu Kultūras centrā

7.februārī plkst.15 Madonas Kultūras centrā

12.februārī plkst.19 Cēsīs, CATA kultūras namā

19.februārī plkst.19 Preiļu Kultūras centrā

26.februārī plkst.19 Valkā

13.martā plkst.15 Alūksnes kultūras centrā

26.martā plkst.19 Limbažu Kultūras namā 20160104170112-91082.jpg

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes“ kasēs un internetā.

Sīkāka informācija un kolektīvās rezervācijas - pa tālr. 29264864, vai rakstot uz e-pastu: ingmars@vigners.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies