Ko zvaigznes sola septembrī: horoskops katrai zodiaka zīmei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. septembris 2018 09:10
1186

Auns

Septembrī zvaigznes iesaka izvairīties no saskarsmes ar cilvēkiem, kas jums nepatīk. Nav nekādas nepieciešamības izlikties un liekuļot, izturoties laipni pret tiem, kas jums izraisa vien nepatīkamas sajūtas. Izvairieties no sabiedriskā transporta lietošanas pīķa stundās.

Septembrī jūsu prātu būs pārņemušas darba lietas, tāpēc neatliks laika un spēka uzmanības veltīšanai otrajai pusītei. Centieties darba lietas nenest mājās, lai neizprovocētu skandālus. Nodaliet darbu no privātās dzīves.

Vērsis

Septembrī jūsu ienākumi būs stabili. ja kādam no tuviniekiem ir nepieciešama finansiāla palīdzība, droši var to piedāvāt. Taču šajā mēnesī nav ieteicams uzņemties kredītsaistības un aizņemties naudu. Vairāk laika veltiet veselīgam miegam.

Privātā dzīve būs mierīga. Brīvajiem Vēršiem nav tas piemērotākais laiks otrās pusītes meklēšanai. Tiem Vēršiem, kas ir attiecībās, ir jāpievēršas attiecību stiprināšanas procesam. Piemērots laiks radikāliem lēmumiem - piemēram, attiecību oficiālai nokārtošanai, bērnu plānošanai.

Dvīņi

Darbs ies uz augšu. Nav vērts slēpt no kolēģiem jūsu spējas un nozīmi komandas darbā. Ja jums ir iemesls lepoties, neslēpiet to. Jūsu sasniegumus ir jāceļ gaismā, lai cilvēki zinātu, no kā ir jāņem piemērs. Veiciet vīrusu saslimšanu profilaksi.

Daudzi Dvīņi var kļūt par intrigu vai krāpšanas upuri. Iespējama mīļotā cilvēka nodevība, ar kuru nesen ir uzsāktas attiecības. Notiks tas, kam jānotiek. Jūs to nespēsiet novērst, taču gūsiet mācību.

Vēzis

Mēneša sākums ir piemērots garderobes atjaunošanai, bet ņemiet vērā, ka iepirkšanos labāk veikt vienatnē. Labākais padomdevējs būs jūsu iekšējā balss. Iespējami nelieli ģimenes strīdi.

Zvaigznes iesaka pārstāt klauvēt pie durvīm, kuras neviens never vaļā. Ja jūsu mīlas objekts neatbild jums ar tādām pašām jūtām un nepievērš uzmanību, ir pienācis laiks mainīt taktiku vai aizmirst par viņu. 

Lauva

Jūsu maņas būs izteikti saasinātas. Bieži vien pietiks ar nelielu dzirkstelīti, lai jūs uzkurinātu pamatīgu dusmu liesmu. Centieties savaldīties. Dzeriet vairāk nomierinošu zāļu tējas. Atbrīvojieties no spriedzes, atpūtiniet nervus.

Attiecībās jums ir nepieciešama sapurināšanās un papildus emocijas. Ja attiecībās ir iestājusies rutīna un stagnācija, ierosiniet pārmaiņas. Vairāk mīļu vārdu un aktivitāšu.

Jaunava

Iespējams strīds ģimenē. Iespējams, ka negribot izjauksiet kādam plānus, kas izraisīs finansiālus zaudējumus. Neļaujiet sadzīviskām lietām radīt plaisu jūsu attiecībās ar tuviniekiem. Iemācieties lūgt piedošanu.

Ieklausieties savas otrās pusītes gudrajiem ieteikumiem, nerīkojieties pretēji visam, ko jums saka. Esiet mierīgāki un savaldīgāki. Ārējās pasaules negatīvo enerģiju atstājiet ārpus mājas.

Svari

Iespējams, ka kāds gribēs jūs padarīt par grēkāzi. Nepatikšanas varētu būt saistītas ar naudu. taču tas jums nebūs pārsteigums - šis nelietīgais cilvēks jau sen ir centies satuvināties ar jums un iegūt jūsu uzticību. Neļaujiet darīt sev pāri.

Attiecībās jums ir jāiemācās vārdus pārvērst rīcībā. Lai arī kas notiktu darbā, mājās esiet uzticams draugs un mīļotā persona. Mēneša beigās ieplānojiet nelielu atpūtu ar otro pusīti.

Skorpions

Mēneša sākumā jūs gaida pārsteigumi no draugiem. Tas var būt izbraukums pie dabas vai piedāvājums kopā pavadīt laiku atrakciju parkā. Piekrītiet ar prieku un pavadiet laiku neparasti un jautri, izbaudot silto laiku. Sargiet imūnsistēmu.

Brīvie Skorpioni var iepazīties ar lielisku cilvēku. saskarsmē ar šo cilvēku uzvedieties dabiski un jauki, lai neradītu nepatīkamu priekšstatu par sevi.

Strēlnieks

Septembrī jums izdosies izpausties darbā un parādīt visas savas labākās spējas un talantus. Droši atklājiet vadībai savas idejas un plānus, nekautrējieties izteikt savu viedokli par apspriežamo problēmu. Ja jums ir savs bizness, ieviesiet izmaksu minimizēšanas pasākumus, tie būs efektīvi.

Jūsu otrā pusīte gaida no jums atbalstu vairāk, nekā jūs psējat iedomāties. Rūpējoties par māju un ģimeni, jūs aizmirstat ieskatīties iekšienē - par ko domā jūsu tuvinieki, nomierināt viņus un uzmundrināt, kad tas ir nepieciešams.

Mežāzis

Ir pienācis laiks attīstīties, īpaši fiziskā ziņā. Nav jāiet uz fitnesa klubu, bet vingrošana mājās būs ļoti iedarbīga. 

Rūpju būs daudz. Un arī mīļotais cilvēks sāks sūdzēties par uzmanības trūkumu. Centieties piekāpties un būs saprotošāki, nelieciet otrajai pusītei justies nelaimīgai.

Ūdensvīrs

Septembrī jūs aizrausieties ar kaut ko, kas novērsīs jūsu uzmanību no darba. Jaunā aizraušanās traucēs pildīt darba pienākumus pilnā apmērā. Aizraušanās sagādās prieku, taču atraus no reālās dzīves pienākumiem. Zvaigznes iesaka nepamest darbus novārtā.

Piemērots laiks attiecību stiprināšanai. Daudzi Ūdensvīri aizdomāsies par ģimenes pieaugumu. Mīlas lietās uzticieties savai intuīcijai. Idille un harmonija attiecībās ar mīļoto ir garantēta.

Zivis

Septembrī spēsiet paskatīties uz savu darba kolektīvu ar jaunu skatienu. parādīsies iespēja komunicēt ar cilvēku, ar kuru agrāk neizdevās izveidot attiecības. Uzticieties, nesaasiniet situāciju darbā. Piemērots laiks garderobes papildināšanai ar siltām drēbēm.

Piemērots laiks attiecību skaidrošanai. Tieciet skaidrībā ar nesaprotamiem momentiem attiecībās. Nebaidieties pasut savas domas par lietām, kuras jūs neapmierina. Strīdu nebūs, bet varēsiet ieviest pārmaiņas savā dzīvē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam