Ko zvaigznes sola septembrī

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 1. septembris, 14:41:44
Ko zvaigznes sola septembrī

Auns

Auniem zvaigznes sola atbalstu visās frontēs. Taču veiksme sagaidāma tikai tad, ja regulāri, sistemātiski un mērķtiecīgi pievērsīsieties iesākto projektu īstenošanai. Septembrī ir ieteicams paskatīties uz sevi ar citām acīm - gan ārējo, gan iekšējo tēlu. 

Mīlas lietās lielisks laiks jaunam sākumam. Nepalaidiet garām iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, atjaunojiet vecas attiecības, kuras jums ir svarīgas. Septembrī vecās attiecības var pāraugt jaunā līmenī.

Vērsis

Septembrī Vēršus sagaida lielas dzīves pārmaiņas. Mainīsies jūsu attieksme pret dzīvi un vērtības. Šobrīd jūs esat pārmaiņu sākumā. Jums ir iespēja ielikt pamatu savai nākotnei, veidot to tieši tādu, kā jūs iedomājaties.

Mīlas lietās pārmaiņas notiks pēc citu iniciatīvas un apstākļu sakritības ietekmē.

Dvīņi

Rudens sākums būs enerģijas piepildīts. Paspēsiet visu paveikt gan mājās, gan darbā. Visi darbi būs pa spēkam. Galvenais nepārvērtēt savas spējas. Mēneša sākums ir labvēlīgs iesākto darbu pabeigšanai. Saņemot piedāvājumus, izvērtējiet tos un nepalaidiet garām lieliskas iespējas.

Lielisks laiks jaunu attiecību veidošanai vai esošo stiprināšanai. Septembrī pastāv skauģu un nelabvēļu intrigu risks, tāpēc par savu laimi attiecībās lieki nestāstiet.

Vēzis

Turiet roku cieši uz notikumu pulsa, sekojiet konkurentu un oponentu darbībai. Septembrī tie aktivizēsies un vēlēsies radīt šķēršļus jūsu ceļā. Plānojiet savu rīcību un nepalaidiet garām izdevīgus piedāvājumus. Tas ļaus jums būtiski uzlabot materiālo stāvokli. Jūsu optimisms un ticība saviem spēkiem spēc pozitīvi uzlādēt apkārtējos un piesaistīs apkārtējo uzmanību.

Septembrī ir ieteicams izvairīties no negatīviem cilvēkiem - tiem, kas zog jūsu dzīves laiku un enerģiju.

Lauva

Sāciet jaunu mēnesi pa jaunam. Šajā laikā jūs varēsiet atviegloti uzelpot. Aptumsumi ir palikuši aiz muguras, tagad atliek gaidīt pozitīvas pārmaiņas. Nesatraucieties, ja pārmaiņas notiks caur krīzēm, konfliktiem un šķiršanos. Sāķumā tas var satriekt, bet ir jāsaglabā ticība un optimisms, jo sāksies jauns ceļš uz laimīgāku dzīvi.

Mīlas lietās būsiet uzmanības centrā. Mirdziet sabiedrībā ar savu skaistumu, šarmu un intelektu. Šis ir jūsu mēnesis!

Jaunava

Aktivitātes laiks Jaunavām. Mars palīdzēs kļūt izlēmīgākām, saprast savu spēku un būt gatavām rīcībai. Septembrī jums ir lieliska iespēja kļūt par līderi vai gūt panākumus. Būsiet apkārtējo uzmanības centrā, tāpēc ir ieteicams veikt uzlabojumus ārējā izskatā un attieksmē. Pārsteidziet gan apārtējos, gan sevi ar kaut ko jaunu!

Mīlas lietās jums trūkst pašdisciplīnas, lai saprastu, ka par savu rīcību ir jāatbild.

Svari

Laiks, kad biežāk būtu ieteicams ielūkoties sevī, saprast savas dzīves prioritātes, patiesās vēlmes un mērķus. Ikdienas steigā jūs paspējat visu, veltot pietiekami daudz uzmanības visiem apkārtējiem, taču bieži vien aizmirstat par sevi.

Attiecībās ne viss būs gludi. Jums izdosies izvairīties no sāpīgas šķiršanās, ja pārstāsiet citus nosodīt, taču dvēselē paliks sāpīga rēta.

Skorpions

Septembrī jūs varat iegūt VISU! Īstais laiks par kaut ko sapņot, kaut ko vēlēties - visums šobrīd ir vērsis savu skatu uz jums. Skorpioniem tuvojas ļoti svarīgs un atbildīgs periods dzīvē. Septembrī pabeidziet iesāktos darbus un gatavojieties jaunam dzīves posmam. Īpaši veiksmīgs laiks tiem Skorpioniem, kuri sāk patstāvīgu dzīvi vai pāriet strādāt jaunā darbavietā.

Attiecībās var nākties pieņemt gala lēmumu, lai arī tas nebūs tik viegli izdarāms. Pārvērtējiet savas vērtības dzīvē, noskaidrojiet, vai partneris ir īstais līdzcilvēks, ar kuru kopā virzīties uz mērķi.

Strēlnieks

Septembris ir lielisks laiks jaunu virsotņu iekarošanai un visu iespējamo attiecību stiprināšanai. Attiecības un kontakti šobrīd nosaka visu. Lielisks laiks mācībām un darbam.

Septembra sākumā mainīsies jūsu dzīvesskatījums, iekšējās vērtības gūs virsroku pār ārišķībām. Atrodiet laiku pārdomām.

Mežāzis

Uz priekšu! Īstais laiks īstenot savu sapni. Planētu izvietojums sola veiksmi visās iecerēs. Lielisks laiks īstenot kādu darba projektu.

Ikdienas darbu daudzums neatstāj laiku attiecību veidošanai un sev. Bet septembrī zvaigznes iesaka atlicināt laiku arī sev.

Ūdensvīrs

Septembris nav īstais laiks aktīvai rosībai. Bumba atradīsies pie citiem spēlētājiem. Jums atliek nogaidīt, lai nepieļautu kļūdas. Šobrīd jūs varat dibināt un stiprināt attiecības ar darījumu partneriem. Nāksies saskarties ar sarežģītu lēmumu pieņemšanu.

Zvaigznes iesaka ieklausīties attiecību padomos no malas. Nepārvērtējiet sevi un savus spēkus. Šobrīd jūs izjūtat nogurumu, tāpēc daudzas situācijas jums var šķist pārāk sarežģītas. Ja rīkosieties vienatnē, pastāv iespēja, ka neatradīsiet pareizo problēmas risinājumu.

Zivis

Lielie dzīves saspringumi ir palikuši aiz muguras. Tagad ir laiks skatīties uz priekšu ar optimismu un ticību. Virzieties uz prikšu, attīstiet savas vispārdrošākās idejas un projektus. priekšplānā izvirzīsies saskarsme ar apkārtējiem cilvēkiem un partneriem. Sekojiet notikumiem, izvērtējiet savu lomu tajos.

Septembrī jāsakoncentrē uzmanība uz attiecībām ar tuviniekiem.