Ko zvaigznes sola septembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. septembris 2016 09:33
1927

Auns

Ja vēlies pārmaiņas dzīvē, rīkojies un neapstājies, bet nepārcenties. Atceries par mērenību it visā. Tu gūsi panākumus un spēsi uzlabot savu materiālo stāvokli. Mīlas frontē vientuļajiem Auniem septembra sākums būs neitrāls, bet pēc 20. datuma iespējama negaidīta satikšanās ar vecu vai jaunu simpātiju, un sāksies galvu reibinoši notikumi. Ģimeniskajiem Auniem septembrī ir maksimāli jāizvairās no strīdiem, neskatoties uz to, ka partnera uzvedībā kaitinās pat sīkumi.

Vērsis

Interesants mēnesis Vēršiem – liktenīgas tikšanās, jauni darbi un aktīva atpūta. Septembrī nedrīkst noslēgties sevī. Neaizraujies ar sevis mānīšanu, novērtē situāciju reāli un dzīvo atbilstoši savām vēlmēm. Septembrī ir ieteicams rast risinājumu ģimenes problēmām un atrast kopsaucēju. Jācīnās ar saviem kompleksiem. Pēc 15. datuma iepsējami pārdzīvojumi mīlas frontē.

Dvīņi

Dinamisks periods, kurā lielākoties jutīsies ļoti ērti, bet brīžiem vēlēsies atpūsties no visa un visiem. Septembrī ir ieteicams nesteigties ar secinājumiem, kārtīgi apdomāt savu darbību. Notikumi var nedaudz pakutināt nervus, bet nekā traģiska zvaigznes nesola – Dvīņi ar visu tiks galā. Mīlas frontē ir jāsaglabā īpaša modrība. Neļaujies provokācijām un attiecību skaidrošanai ar savu otro pusīti. Piepildi savas attiecības ar romantiku un kaisli.

Vēzis

Parasti dzīvespriecīgajiem Vēžiem septembrī nāksies nedaudz samazināt dzīves tonusu. Ārējie apstākļi būs grūti ietekmējami, septembrī labāk vienkārši tos pieņemt un pielāgoties. Iespējamas krasas garastāvokļa maiņas un vēlēšanās visu kardināli mainīt vienā brīdī. Mīlas attiecībās brīžiem sajutīsies kā klauns. Tev pašai jāizlemj, vai tevi apmierina izklaidētājas loma. Septembrī ieteicams ierobežot savu egoismu.

Lauva

Veiksmīgs laiks visās jomās, lai arī tas būs piesātināts ar notikumiem, emocijām, sarežģījumiem. Dažas Lauvas nolems pamest visu un kaut kur noslēpties, citas – stāsies pretī izaicinājumiem un cīnīsies. Septembra moto – kas mūs nenogalina, padara mūs tikai stiprākas. Mīlas frontē zvaigznes iesaka neslēpties un nebaidīties. Meklē jaunas iespējas savu jūtu izpausmei, esi maksimāli aktīva. Neskaties, bet izjūti!

Jaunava

Pēc aktīvās vasaras Jaunavām septembris liksies visai garlaicīgs. Aktivitāte samazināsies, lai varētu pārskatīt prioritātes un rīkoties ar apdomu. Lielisks laiks darbam. Mīlas frontē ir ieteicams atbrīvoties no sāpīgās pagātnes. Neatrisinātie, sasāpējušie jautājumi beidzot ir jāatrisina. Neatkāpies arī tad, ja notikumi prasīs kardinālas pārmaiņas.

Svari

Pozitīvs, bet ne vienmēr vienkāršs periods. Zvaigznes iesaka rūpīgāk skatīties apkārt un izvairīties no vides un cilvēkiem ar negatīvu enerģiju. Centies adekvāti reaģēt uz notikumiem. Vislabāk septembrī maksimāli ierobežot savu publisko aktivitāti un saskarsmi ar cilvēkiem. Nebaidies kļūdīties, jo tā jebkurā gadījumā būs dzīves pieredze. Neesi haotiska – ja kaut ko dari, koncentrē uzmanību tikai vienam darbam. Mīlas frontē ļoti mierīgs un kluss septembris. Ieteicams nedaudz dažādot savu ikdienu, lai neieslīgtu rutīnā.

Skorpions

Košs un atmiņā paliekošs mēnesis - diemžēl, ne vienmēr pozitīvā ziņā. Objektīvi izvērtē savas priekšrocības, rūpīgi analizē apkārt notiekošo. Novērojumi palīdzēs noskaidrot savas domas un saskatīt jaunas iespējas. Mīlas frontē ir iespējamas romantiskas tikšanās ar vecām vai jaunām simpātijām, kas piepildīs septembri ar gaisīgumu. Neesi strikta, jo tādā veidā vari gluži nevajadzīgi apvainot apkārtējos cilvēkus.

Strēlnieks

Ja līdz šim likās, ka dzīvē ir iestājusies melnā svītra, priecājies! Septembrī tevi sagaida pozitīvas lietas, jauni, veiksmīgi darbi un notikumi. Venēra mēģinās gūt virsroku, vadot Strēlnieku emocijas, kuras dažbrīd aizēnos saprātu. Lai izvairītos no nomācošām domām, ir jāmeklē emocionālās izlādēšanās iespējas.  Mīlas jomā ieteicams uzvesties mierīgi, nepiekasīties un necelt gaismā vecus pāridarījumus, kā arī nepieķerties jauniepazītai simpātijai. Septembrī nav ieteicams kalt lielus nākotnes plānus.

Mežāzis

Jaunu iespaidu mēnesis. Produktīvs laiks, ja neslinkosi. Ar cītīgu darbu sasniegsi ievērojamus panākumus. Septembrī ieteicams nelīst tur, kur tevi negaida, kā arī neiejaukties lietās, kurās neorientējies. Nav īstais laiks sava potenciāla izmantošanai. Mīlas frontē ir būtiski saprast, ko tieši tu vēlies, lai nekaitinātu sevi un apkārtējos.

Ūdensvīrs

Septembrī regulāri nāksies cīnīties par savu vietu zem saules. Kā iedarbīgākos ieročus izmanto savu pašpārliecinātību, profesionalitāti un vēsu prātu, jo konflikti nedos labu rezultātu. Romantiskajās attiecībās ir vairāk jāieklausās savā intuīcijā. Sakārto savas domas!

Zivis

Košs un pozitīvs laiks Zivīm, lai arī daudzas varētu piedzīvot pamatīgu vilšanos dzīvē. Šobrīd Zivīm ir ļoti spēcīga enerģētika, kura labvēlīgi iedarbosies uz apkārtējiem. Netērē laiku, dibini kontaktus un stiprini attiecības. Romantiskajās attiecībās vari pabūt psihologa lomā. Tu pietiekami ilgi esi ignorējusi problēmas, pienācis laiks tās risināt, bet centies kontrolēt savas emocijas.

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies