Ko zvaigznes sola oktobrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. oktobris 2018 14:54
1171

Auns

Zvaigznes brīdina, ka oktobrī nevajadzētu ļauties kārdinājumam darbā. Atmetiet domas par vieglu peļņu, jo šie ienākumi jums nesagādās prieku. Ieteicams pievērsties sabiedriskām aktivitātēm, pievienojieties domubiedru grupām, kuras vada noteikts mērķis. Ja tādu nav, veidojiet paši domubiedru grupu ar noteiktu mērķi.

Jums vairāk būtu jānovērtē savu otro pusīti, ja vēlaties, lai jūsu ģimenē valdītu miers un labklājība. Kādam no Auniem var rasties merkantilas domas attiecībā uz priekšnieku, kas nav vienaldzīgs savās jūtās, taču zvaigznes iesaka neiesaistīties šādās avantūrās. Vēlamo rezultātu jums sniegs partnerattiecības. 

Vērsis

Kas maksā, tas pasūta mūziku. Iespējams, nāksies kādam pielabināties un glaimot. Profesionālajā jomā būs dinamiska vide, taču darba intensitāte nebūs atkarīga no jums. Ja centīsieties kādu piespiest ar varu kaut ko darīt, saskarsieties tikai pretsparu.

Privātā dzīve būs saspringta. Centieties neiesaistīties finanšu konfliktos ar partneri. Pārstājiet domāt, ka apkārtējiem no jums ir vajadzīga tikai nauda. Ja šīs domas jūs nepamet, jums ir pamatīgi jāpiestrādā pie sava pašvērtējuma. Pasaule jums neko nav parādā, bet jūs pasaulei gan esat.

Dvīņi

Šis mēnesis ir piemērots finanšu problēmu kārtošanai. Jāpieliek pūles, lai atdotu parādus un novērstu nelietderīgus tēriņus, risiniet nodokļu un mantojuma lietas. Tikai tad varēsiet pievērsties savām iegribām.

Precētajiem Dvīņiem ir jāvelta vairāk uzmanības un cieņas partnerim. Zvaigznes stingri iesaka atteikties no domām par intrigām un sānsoļiem. Neļaujiet kādam sabojāt to, ko esat tik ilgi veidojuši. 

Vēzis

Nav ieteicams pārpūlēties. Jau laikus pievērsiet uzmanību organisma pārpūles simptomiem. Ieplānojiet pietiekamu laiku atpūtai. Ja darbā ir saspringtas attiecības ar konkurentiem, neizvēlieties karu, bet gan centieties sadraudzēties ar tiem, pārvēršot konkurentus par sadarbības partneriem. Centieties pārvarēt savu skaudību, tā nesniegs jums neko labu, tikai grauzīs no iekšienes.

Kamēr nebūsiet atraduši savu vietu pasaulē, būs grūti atrast īstās atbildes mīlas lietās. Visas darbības jomas jūsu dzīvē ir saistītas, tāpēc ir pienācis laiks noskaidrot, vai nodarbojaties ar īsto darbu, vai jūsu partnerim ir jāiesaistās jūsu darbības laukā. 

Lauva

Jūs sagaida pozitīvas pārmaiņas visās frontēs. Darbā radīsies iespēja nopelnīt vairāk, augs kolektīva cieņa pret jums. Saglabājiet savu pozīciju kā viedokļa līderis. Aktīvāk pievērsieties lobēšanai.

Attiecībās ar partneri būs svarīga vides maiņa. Jums ir jāatrod kāda kopīga nodarbošanās, biežāk jāmaina atpūtas vietas, jāiepazīstās ar jauniem cilvēkiem. Baudiet dzīvi!

Jaunava

Darbā ir gaidāma stabilitāte un paaugstināta intensitāte, kas ļaus labi nopelnīt. Centieties gudri sadalīt pienākumus kolektīvā, lai kolēģiem nebūtu pamata apšaubīt jūsu taisnīgumu. Vairāk uzmanības pievērsiet veselībai. Ja sen nav apmeklēts ārst, ir īstais laiks pārbaudīt savu veselības stāvokli.

Attiecībās ir jāpārņem vadība un jāsakārto mājas un attiecību lietas. Nežēlojiet finanses! Šobrīd jums ir lielisks materiālais nodrošinājums, var daudz ko atļauties. Var rasties vēlēšanās spert sānsoli, bet zvaigznes iesaka no tā atturēties!

Svari

Oktobrī jums būs daudz iespēju un izvēles iespēju. Bet jums ir jāizlemj, ar ko jūs vēlaties iepazīties un uzturēt attiecības, kur varēsiet iegūt nepieciešamo informāciju. Priekšniecības acīs pierādīsiet savu autoritāti, izpelnīsieties kolēģu cieņu, tāpēc augs arī jūsu pašvērtējums un jums izdosies pakāpties augstāk.

Oktobrī gaidāmi papildus izdevumi, tāpēc zvaigznes iesaka atteikties no izšķērdīgas naudas tērēšanas un nevajadzīgu mantu iegādes. Ir īstais laiks atvērt krājkontu bankā.

Skorpions

Oktobrī jums nāksies izpildīt draudzības lojalitātes pārbaudījumu, izrādot dāsnumu un cēlumu. No jums neprasīs materiālu palīdzību, bet fizisku darbu. Iespējams, kāds no jūsu draugiem izlems pārvākties vai uzsākt remontu. Vairāk uzmanības pievērsiet veselībai. Neielaidiet saslimšanas!

Jūsu partnerim ir ļoti svarīgi izrunāties ar jums. Pacentieties atrast vairāk laika mīļotajam cilvēkam, lai laikus pamanītu problēmas un atrisinātu tās sarunu ceļā. Jaukā laikā nesēdiet mājās!

Strēlnieks

Daudz kas ir atkarīgs no mākas sevi pasniegt sabiedrībā, solidaritātes kolektīvā un personīgās aizbildniecības. Neviens nespēj ietekmēt jūsu izvēli, taču jums ir jāiemācās ieklausīties apkārtējos, ņemt vērā viņu profesionālās vēlmes, citādi jūs vienkārši iedzīs stūrī. Ievērojiet diplomātisku stilu arī ar tiem, ar kuriem sarunas ir izteikti nepatīkamas. 

Ģimenē valdīs miers. Pievērsieties mājas darbiem kopā ar partneri, sadalot pienākumus vienādās daļās, lai vēlāk nerastos sadzīviski strīdi. Centieties nepaaugstināt balsi saskarsmē ar tuviniekiem. 

Mežāzis

Pēdējā laikš jūs ir pārņēmušas ambīcijas. Centieties nepārkāpt pieļaujamās uzvedības robežas un savus principus. Nepaļaujieties uz laimīgu sagadīšanos, kas mainīs jūsu dzīvi. Par laimi nāksies pacīnīties, bet no tā jūs gūsiet kolosālu gandarījumu un varēsiet lepoties ar sevi. Jūsu harisma spēj satriekt, tāpēc iespējami jauni pielūdzēji.

Oktobrī jūsu dzīves ceļā parādīsies nopietns pielūdzējs, ar kuru jūs pagaidām vēl neesat pazīstami. Brīvie Mežāži var izmēģināt jauno iepazīšanos, taču tiem, kas ir attiecībās, zvaigznes iesaka nepārkāpt robežas. Precētajiem Mežāžiem būs lieliska iespēja stiprināt ģimenes saites.

Ūdensvīrs

Jums derētu vadīties pēc morāles principiem visās jomās. Dariet labu, šobrīd jums pa spēkam ir padarīt šo pasauli labāku un skaistāku. Neļaujiet jūsu dzīvē ienākt meliem un negodīgām spēlītēm. Atcerieties, ka karmas likumu neviens vēl nav atcēlis - darīsiet ļaunu, saņemsiet to pretī.

Nav vērts sevi upurēt attiecībām ar partneri, ja nejūtat atdevi. Ja ir radies konflikts, izrunājieties ar partneri uzreiz un centieties atrisināt šo situāciju, ja vēlaties stiprināt attiecības.

Zivis

Šis mēnesis nav piemērots darba maiņai. Jūsu rīcība sagādās vilšanos un pamatīgi iegāzīs jūsu kolēģus. Pārmaiņas darba jomā nav tas, kas jums šobrīd būtu nepieciešams. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, īpaši hroniskajām saslimšanām. Rūpējieties par mājīgumu mājoklī.

Jums biežāk ir jāieklausās savā partnerī. Reizēm jūs ignorējat viņa padomus, kas varētu jums lieti noderēt. Nav piemērots laiks patstāvīgiem lēmumiem - apspriedieties ar uzticamu padomdevēju. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam