Ko zvaigznes sola oktobrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. oktobris 2016 09:59
2087

Auns

Aktivitātes un neatlaidības mēnesis. Nebaidies riskēt un uzņemties atbildību. Sarežģītā situācijā ieklausies savā intuīcijā, nevis apkārtējo padomos. Piemērots laiks romantisko attiecību veidošanai un uzlabošanai. Ja attiecībās ar partneri ir iezagusies rutīna vai nesaskaņas, ir pienācis īstais brīdis šīs problēmas risināt. Vientuļajiem Auniem oktobrī zvaigznes sola jaukas iepazīšanās, kurās netrūks kaisles, flirta un savstarpējās sapratnes.

Vērsis

Veiksmīgs un produktīvs mēnesis. Šajā laikā gan nav ieteicams dzīvot „ar rozā brillēm uz acīm“ un fantāzijā būvēt sapņu pilis. Oktobrī ir jāizvirza reāli sasniedzami mērķi un neatlaidīgi jāvirzās uz to sasniegšanu. Oktobra otrā puse būs labvēlīga mīlas piedzīvojumiem. Ievies savās attiecībās ar partneri trūkstošo elementu – vairāk kaisles, romantikas vai piedzīvojumus, izmēģiniet kaut ko jaunu. Iespējams, ka oktobrī Vēršiem nāksies ziedot savas personīgās intereses un laiku ģimenes labā.

Dvīņi

Rosīgs mēnesis. Lai arī oktobrī būs daudz rūpju, neaizmirsti par izklaidi, jo tā būs ļoti svarīga tavam emocionālajam līdzsvaram. Biežāk apmeklē kultūras un izklaides pasākumus ārpus mājas. Romantiskajās attiecībās zvaigznes sola siltumu un mājīgumu, bet nevajadzētu censties kaut ko uzspiest partnerim ar varu, jo tas radīs diskomfortu gan tev, gan partnerim. Dažus Dvīņus piemeklēs nostalģija par agrākiem laikiem, mudinot mesties jaunās attiecībās.

Vēzis

Prieka mēnesis. Ir pienācis laiks atslābināties. Darbu, protams, netrūks, bet iekšējās enerģijas līdzsvars pieprasa atpūtu. Piemērots laiks hobijiem, jaunu prasmju apgūšanai, pārgājieniem, kultūras un izklaides pasākumiem draugu lokā – tas ļaus izvairīties no hroniskā noguruma sindroma un neieslīgt rudens depresijā. Oktobrī dari jebko, kas tev sagādā prieku! Pazeminātais enerģijas līmenis nelabvēlīgi ietekmēs attiecības ar svešiem cilvēkiem, toties ģimenes dzīvē gan zvaigznes sola harmoniju.

Lauva

Mēnesis bez "mākoņiem". Oktobrī zvaigznes sola rosību, bet kopumā mēnesis būs veiksmīgs. Tomēr nav ieteicams paļauties tikai uz veiksmi. Lai kaut ko sasniegtu, ir jāpieliek pūles. Ja tu kaut ko tiešām vēlies, tu to sasniegsi! Mīlestības jomā mainīgs mēnesis – būs gan vilšanās, gan problēmas, ar kurām nāksies cīnīties, gan uzvaras. Zvaigznes iesaka noskaņot sevi pozitīvāk, mazāk kritizēt savu partneri – tas ļaus izvairīties no nevajadzīgiem konfliktiem.

Jaunava

Aktīvs un produktīvs mēnesis. Mācies saplānot laiku, strikti novelkot robežas starp darbu un izklaidēm. Ja sevi disciplinēsi, oktobrī paspēsi paveikt lielas lietas un sasniegt vairāk. Zvaigznes iesaka noteikt prioritātes, sakārtot visu pa plauktiņiem un izvirzīt jaunus mērķus tuvākajam laikam. Mīlas frontē oktobra sākumā zvaigznes nesola lielas pārmaiņas, toties pēc 20. datuma ir iespējami visai interesanti notikumi. Mīlas enerģijas pieplūdums piesaistīs partnera uzmanību un ļaus pacelt jūsu attiecības citā līmenī.

Svari

Lielisku iespēju mēnesis. Svari oktobrī var mierīgi peldēt pa dzīves straumi un tvert katru radušos iespēju. Vērīgi skaties apkārt! Domājot ārpus noteiktajiem rāmjiem, tev izdosies sasniegt vairāk un labākus rezultātus. Vientuļajiem Svariem zvaigznes iesaka būt aktīvākiem – drošāk iepazīsties ar cilvēkiem, esi atvērtāka un neieciklējies uz saviem trūkumiem. Oktobrī tev ir īpaši vajadzīgs mīļš, saprotošs un atbalstošs partneris, lai atgūtu pārliecību par sevi.

Skorpions

Tikai smags un neatlaidīgs darbs ļaus sasniegt labus rezultātus un stabilitāti. Ja šobrī dzīvē viss nerit gluži raiti, nedaudz pacieties – oktobrī lietas sāks sakārtoties, varēsi sākt jaunus projektus un sagaidīt pozitīvu rezultātu. Zvaigznes iesaka oktobrī atmest savu egoismu un palīdzēt kolektīvam. Nesatraucies, tavas personīgās intereses īpaši necietīs, toties varēsi apkārtējiem parādīt savas patiesās spējas. Privātajās attiecībās prasīsi no partnera pilnu atdevi, uzticību un stabilitāti – nekādas vieglprātības! Taču zvaigznes iesaka saglabāt mieru un saudzēt nervus. Nebaidies izrādīt savu mīlestību.

Strēlnieks

Pozitīvu emociju mēnesis. Šis ir drosmes, aktivitātes un pārliecinātas rīcības laiks. Svarīgi fokusēt savu enerģiju galvenajam mērķism, nenovēršot savu uzmanību uz sīkumiem. Nav ieteicams uzstādīt nesasniedzamus mērķus un paļauties tikai uz veiksmi. Ir jāstrādā! Romantiskajās attiecībās nepieprasi no partnera pārāk daudz, reāli novērtē lietas un situāciju. Ģimenes dzīvē zvaigznes sola patīkamas rūpes, jaunus iespaidus un pozitīvas emocijas. Lai saglabātu mīlas idilli, saplāno savu darba laiku un neatstāj partneri novārtā!

Mežāzis

Oktobrī ir jābūt īpaši uzmanīgai un sakārtotai, lai izvairītos no nepatikšanām. Tavā apkārtnē ir daudz nelabvēļu un skauģu, kuri tā vien gaida, kad pieļausi kļūdu, lai to izmantotu savā labā. Laika posmā no 15.-30. oktobrim tev ir īpaši labvēlīgs laiks sapņu īstenošanai dzīvē. Nepalaid garām šo iespēju! Privātajās attiecībās tev būs nepieciešama rakstura stingrība un izlēmība, lai pārvarētu grūtības.

Ūdensvīrs

Oktobrī ir laiks salikt visu pa plauktiņiem – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Velti uzmanību mājoklim un pārskati savas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Šis ir īpaši piemērots laiks attiecību sakārtošanai ar partneri. Ieteicams vairāk laika pavadīt ārpus mājas – izklaides un kultūras pasākumos. Oktobrī ir iespējama nejauša liktenīgā tikšanās.

Zivis

Mierīgs mēnesis. Taču arī ikdienas rutīna var nodarīt kaitējumu. Oktobrī garastāvoklis bieži būs pie „0“ atzīmes. Zvaigznes iesaka paplašināt savu redzesloku un draugu loku – droši iepazīsties ar jauniem cilvēkiem un plāno izklaides pasākumus. Rosīšanās palīdzēs pārvarēt drūmo noskaņu, piešķirs spēkus un piepildīs ar pozitīvām emocijām. Privātajās attiecībās oktobris solās būt saspringts – ir iespējami strīdi un nopietni konflikti ar partneri, kurus izraisīs aizkaitinājums un neapmierinātība ar dzīvi. Zvaigznes iesaka būt iejūtīgākai. Nav vērts sabojāt attiecības.

Foto: www.wallpapermania.eu

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 3. oktobris 2016 09:44 chika

Tam, kurš tev patīk labāk :D

chika 1. oktobris 2016 15:15

Visur tiek publicēti horoskopi - un katrā vietā savādāks! Kam tad lai tic?!8-|

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam