Ko zvaigznes sola novembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. novembris 2018 09:49
888

Auns

Šo mēnesi ieteicams pavadīt ar ģimeni un tuviem draugiem.  Rudens drūmais laiks nespēs ietekmēt jūsu noskaņojumu, ja nesēdēsiet, rokas klēpī salikuši, gaidot iemeslu laimes sajūtām. Plānojiet brīvdienas, lai nebūtu jāskumst.

Novembrī jutīsiet ārkārtīgi spēcīgas rūpes no tuvinieku puses. Iespējams, ka ģimenes locekļu vēlme kontrolēt vai dominēt pār jums izraisīs konfliktu, kas ieilgs. Neprovocējiet partneri uz greizsirdību, neizturieties nievājoši pret partnera jūtām.

Vērsis

Novembrī jūs piepildīs laimes un eiforijas sajūtas. Pacentieties uzlādēt ar pozitīvu enerģiju draugus un tuviniekus. Pat mazās ikdienas ķibeles nespēs jūs sarūgtināt šajā mēnesī. Labs miegs, silts apģērbs un regulāra zāļu tēju dzeršana pasargās jūs no rudens saslimšanām.

Privātajā dzīvē jūs gaida svinības. Brīvajiem Vēršiem ir visas iespējas iemīlēties. Gaidāms romantisks piedāvājums, par kuru jau sen sapņojāt.

Dvīņi

Šis nebūs vienkāršs mēnesis. Galvenais drūmā noskaņojuma iemesls būs konflikts ar radiem. Strīda pamats ir meklējams senākā pagātnē, tāpēc, ja vēlaties tam pielikt punktu, nāksies atcerēties un izrunāt konflikta iemeslu. Mācieties piekāpties, taču neļaujiet citiem manipulēt ar jums.

Novembrī ir svarīgi dzirdēt un ieklausīties vienam otrā. Ja ietiepīgi uzstāsiet uz savām vēlmēm, ignorējot partnera viedokli, attiecībās nāksies vilties. Vientuļajiem Dvīņiem būs grūti rast kopīgu valodu ar svešiniekiem.

Vēzis

Novembrī var saskarties ar finanšu grūtībām. Nav ieteicams darba lietas nest mājās. Sargiet māju no ārējās pasaules problēmām un strīdiem. Lai mājas ir jūsu drošais patvērums, kur justies laimīgiem. Jūsu veselība būs atkarīga no noskaņojuma, tāpēc domājiet pozitīvi!

Ja uznāk dusmu lēkme, neizgāziet to uz savu partneri, labāk meklējiet vientulību tādos brīžos. Jūsu partneris nav vainīgs darba problēmās, tieši pretēji - viņš atbalsta jūs, upurējot sevi. Novērtējiet ģimenes locekļu un tuu draugu atbalstu!

Lauva

Novembrī Lauvām nāksies sēsties pie ģimenes galda un būt uzmanības centrā, neskatoties uz to, ka radu apciemošana, pamācību uzklausīšana un savas patiesās būtības atklāšana jums nebūs prātā. Nevajag neko izdomāt un piepušķot! Jūs mīl tādus, kādi jūs esat!

Novembrī būs daudz mīlestības. Jums šķitīs, ka neesat pelnījuši savu partneri. Pacentieties būt mazāk egoistiski un mācieties vairāk dot citiem.

Jaunava

Pelnītās veiksmes mēnesis, kas ir jāizbauda. Gan darbā, gan mājās jūs lielīs, slavēs un idealizēs. Pieņemiet to, taču  neļaujiet tam visam pāraugt jūsu augstprātībā. Netēlojiet visszini, jo tas negatīvi ietekmēs attiecības gan ar ģimenes locekļiem, gan ar kolēģiem.

Tuvinieki dāvās jums mīlestību un rūpes, bet arī jums ir jāatbild ar to pašu. Pieņemiet dāvanas, bet neaizmirstiet pateikties par atbalstu.

Svari

Novembrī jūs skaidri sapratīsiet, ko jūs vēlaties sasniegt šajā dzīvē. Neņemot vērā vecumu un statusu, daudzi Svari atklās sevī jaunu talantu, kuru izlems transformēt profesijā. Nebaidieties, ja jums trūkst pieredzes, veselīgas ambīcijas jums palīdzēs.

Ieklausieties partnera viedoklī un padomos, jo visbiežāk viņam būs taisnība. Neizgāziet savas dusmas uz ģimenes locekļiem, ja darbā rodas problēmas. Ieprieciniet partneri, sagādājiet viņam kādu pārsteigumu.

Skorpions

Ir jāiemācās teikt "Nē!" tiem, kas grib jūs tikai izmantot. Jūs labi veicat savus darba pienākumus, un priekšniecība to redz, taču jūsu nespēja kategoriski atteiktie sno papildus pienākumiem, ļauj uzkraut jums darbus, kuri jums nebūtu jādara. Parādiet raksturu - par papildus darbiem ir papildus jāmaksā.

Ieteicams mazāk idealizēt partneri, jo neviens nav perfekts. Attiecībās abiem partneriem ir jābūt līdzvērtīgiem. Sadaliet mājas darbus uz pusēm.

Strēlnieks

Novembrī daudziem Strēlniekiem izdosies pievarēt senu slimību. Labs laiks veselības stiprināšanai. Neatsakieties no sporta aktivitātēm, neļaujieties slinkumam.

Ģimenē valdīs mīlestība un miers. Daudzas problēmas, kuras jūs nomāca pēdējo mēnešu laikā, vienkārši pazudīs. Veiciet mājas darbus kopā ar partneri, sadalot pienākumus līdzvērtīgi, lai izvairītos no sadzīves konfliktiem.

Mežāzis

Vieniem interesantu notikumu trūkums var izraisīt nelielas skumjas, bet citiem Mežāžiem zudīs laika izjūta, jo pienākumu un rūpju būs pat pārāk daudz. Ar smagu darbu izdosies daudz sasniegt finanšu jomā.

Jūsu partnerim var trūkt uzmanības, taču tāda ir panākumu un labklājības nodrošināšanas cena. Pacentieties veltīt uzmanību partnerim katru brīvu brīdi. Neaizmirstiet par dotajiem solījumiem.

Ūdensvīrs

Jūsu uzmanība pilnībā būs pievērsta sadzīviskām lietām - remontam, tehnikas iegādei un uzstādīšanai. Taču neaizmirstiet par galveno prioritāti - jūsu veselību. Neizlaidiet procedūras, kuras jums ir noteicis ārsts.

Partnerim trūkst jūsu uzmanības un rūpju. Centieties rast laiku, lai baudītu dzīvi un ģimenes klātbūtni. Dāvājiet tuviniekiem pašu dārgāko - jūsu laiku.

Zivis

Ja vien ir iespējams, atsakieties no komandējuma! Tālos braucienos pastāv augsts traumu gūšanas un saslimšanas risks. Finanšu lietās viss būs lieliski - gūsiet ienākumus, par kuriem jau sen piemirsāt.

Iemācieties rast kompromisu attiecībās ar partneri. Neizmantojiet viltības, lai panāktu savu, taču ir pienācis laiks ieskatīties patiesībai acīs! Jūs gaida ziņas par ģimenes pieaugumu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā