Ko zvaigznes sola novembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. novembris 2017 10:12
1729

Auns

Auni novembrī kals nākotnes plānus, sapņos par labāku un skaistāku dzīvi. Auni būs pašpārliecināti, ka spēj padarīt pasauli skaistāku, tāpēc apkārtējo domas neņems vērā. Slepenībā tiks veidoti plāni, nosprausti un sasniegti mērķi, lai neviens nevarētu traucēt lēmumu pieņemšanā un ideju īstenošanā. Dzīvē viss notiks, un notiekošais jūs priecēs. Nav vērts baidīties no neveiksmēm, viss notiks pēc jūsu iecerēm. Nopietni pievērsieties saviem mērķiem un sapņojiet uzmanīgi, jo novembris ir laiks, kad sapņi īstenojas. Novembrī jūs gaida uzvara. Šajā laikā jums būs iespēja pārliecināties, ka domas spēj materializēties, tāpēc ir ļoti svarīgi skaidri noteikt prioritātes un koncentrēties tikai uz galveno, netērējot spēkus visādām muļķībām.

Vērsis

Vēršiem novembrī ir jākļūst izlēmīgākiem un gudrākiem, ja vēlaties sasniegt to, par ko esat sapņojuši. Nesteidzieties! Kas ilgi nāk, tas labi nāk. Zvaigznes iesaka atteikties no drudžainas un haotiskas rosīšanās, necentieties paaugstināt darba efektivitāti, darot vairākus darbus vienlaicīgi. Labāk koncentrēties uz vienu darbu un pacietīgi virzīties uz mērķi. Plānojiet savu laiku un darbus, pierakstiet visu - gan svarīgas tikšanās, gan plānotos darbus.

Dvīņi

Novembrī ir laiks noteikt prioritātes. Nosakiet galveno mērķi un droši virzieties uz to. Zvaigznes sola ģeniālas idejas, enerģijas pieplūdumu un radošu garu. Neesiet pieticīgi, parādiet pasaulei savas spējas un talantus. Jums izdosies pārsteigt apkārtējos ar radošumu un zināšanām. Veiksmīgs laiks jaunu prasmju apgūšanai, talantu attīstīšanai. Novembrī jums nāksies saskarties ar jautājumiem, kuri nākotnē ietekmēs jūsu labklājību. Esiet drosmīgāki un uzstājīgāki, jo tieši no šīm īpašībām un rakstura stingrības ir atkarīga jūsu veiksme. Novembrī jums viegli izdosies atrisināt visas darba un ģimenes problēmas. Ja kaut kas liksies sarežģīts, atlieciet šīs problēmas risināšanu uz vēlāku laiku. Svarīgus lēmumus pieņemiet tikai labā noskaņojumā.

Vēzis

Novembrī zvaigznes iesaka mainīt domāšanas veidu, lai sasniegtu savus mērķus un uzlabotu savu dzīves kvalitāti. Tikai pozitīvā noskaņojumā jums izdosies īstenot savus plānus un piepildīt sapņus. Piemērots laiks iepriekšējā perioda izanalizēšanai, darbu noslēgšanai un kļūdu labošanai. Iespējams, jums ikdienā nākas saskarties ar cilvēkiem, kuri jūs nomāc, atņem spēkus - ir īstais laiks atteikties no šiem sakariem. Centieties piepildīt savu saskarsmes loku ar cilvēkiem, kuri jūs uzlādē pozitīvi un iedvesmo. Pārstājiet būt par enerģētisko donoru visiem pesimistiem, tas palīdzēs jums atjaunot savu zaudēto enerģiju, atgriezt iedvesmu un dzīvesprieku. Tiklīdz jūs atbrīvosieties no visa liekā, ar jums sāks notikt brīnumainas pārmaiņas, interesanti notikumi, kā arī parādīsies daudz laika un spēka savu sapņu īstenošanai.

Lauva

Zvaigznes iesaka novembrī visu savu spēku, maigumu, mīlestību un rūpes veltīt tuviniekiem. Tieši viņi kļūs par pozitīvu emociju avotu, piešķirs spēku un enerģiju, iedvesmos. Tas viss jums palīdzēs kardināli pārskatīt savu iekšējo pasauli, dzīvi un sasniegt vislabākos rezultātus. Jaunos iesākumos jūs sagaida veiksme, taču ir vērts atcerēties, ka lai kaut ko sasniegtu, no kaut kā ir arī jāatsakās. Jums nāksies ieguldīt pacietību, zināšanas un rūpīgumu, lai sasniegtu vēlamo. Novembrī kāds no tuviem draugiem sniegs jums nozīmīgu palīdzību vai ideju, kas kļūs par noteicošo pagriezienpunktu jūsu mērķa sasniegšanā.

Jaunava

Novembrī Jaunavām nāksies skatīties uz dzīvi realistiskāk. Pārstājiet visu dramatizēt un no mušas uzpūst ziloni. Uztveriet visas problēmas vieglāk. Izvairieties no liekas pļāpāšanas un baumām. Pastāv risks, ka pateiksiet kaut ko neiederīgu vai skarbu. Novembra sākumā esiet pacietīgāki un savaldīgāki. Necentieties pārliecināt apkārtējos par viņu uzskatu nepatiesumu un savu taisnību. Jūsu morālais miers ir daudz svarīgāks par ambīciju apmierināšanu. Centieties saglabāt draudzīgas attiecības ar kolēģiem un mieru ģimenē, neprovocējiet cilvēkus!

Svari

Novembrī jums ir jārīkojas saskaņā ar savu sirdsapziņu un principiem. Nevajadzētu pārkāpt pāri tiem, lai darītu lietas, kuras jums nepatīk. Novembrī ir piemērots laiks darbu noslēgšanai un atpūtai. Nopietnu problēmu risināšanu atlieciet uz vēlāku laiku. Jūs sagaida virkne notikumu, kuri neveicinās jūsu darba sparu un profesionālo izaugsmi. Jums būs noskaņojums izklaidēties, jautri pavadīt laiku draugu lokā un aizmirst par darbu uz kādu brīdi. Ja ir iespējams, paņemiet atvaļinājumu. Apkārt notiekošais negatīvi ietekmēs jūsu spēju koncentrēties, tāpēc nevajadzētu pievērsties nopietnu uzdevumu veikšanai.

Skorpions

Skorpioniem novembrī ir nepieciešama emocionāla sapurināšanās. Pacentieties vismaz vienu dienu izbrīvēt tikai sev. Dariet to, kas jums sagādā prieku, izbaudiet šo dienu. Izdariet to, par ko jau sen sapņojāt, bet nespējāt saņemties. Ir pienācis jūsu zvaigžņu laiks! Necentieties ierobežot sevi, baudiet dzīvi, neraizējieties par sīkumiem. Zvaigznes iesaka uztvert dzīvi vieglāk  - izmantojiet savus iekrājumus, lai palutinātu sevi - TIKAI SEVI! Atjaunojiet garderobi, mainiet imidžu, atjaunojiet interjeru, atpūtieties, uz brīdi aizmirstiet par visu un visiem.

Strēlnieks

Novembrī jūs saņemsiet palīdzību un atbalstu no draugiem un radiniekiem. Jums būs daudz darba, bet maz laika, lai izdarītu visu, kas ir ieplānots. Iesaistiet savos darbos draugus un radus. Novembra pirmajā pusē jūs sagaida braucieni un tikšanās, kuras pavērs daudz jaunas perspektīvas un, iespējams, nodrošinās jums labklājību nākotnē.

Mežāzis

Mežāžiem novembrī zvaigznes iesaka būt uzmanīgākiem savos izteicienos. Centieties neizpaust savus plānus apkārtējiem, nelielieties ar sasniegumiem, lai neaizbiedētu veiksmi. Novembris būs piesātināts un interesants. Jūs pārņems azarts - izvirzīt jaunus mērķus un sasniegt tos. Sasniedzot kārtējo mērķi, jūs pārņems iedvesma un vēlēšanās darīt vēl vairāk, iekarot jaunas virsotnes. Novembrī jums ir visas iespējas sasniegt vēlamo, bet esiet uzmanīgi. Pievērsiet uzmanību jums apkārt noteikošajam. Ievāciet informāciju, analizējiet un pieņemiet tikai pārdomātus lēmumus, lai samazinātu kļūdīšanās risku.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem novembrī ir jāpacenšas dažādot savu dzīvi. Mainiet ierasto lietu kārtību - mainiet imidžu, pārveidojiet interjeru, apmeklējiet jaunas vietas, iemācieties kaut ko jaunu! Centieties katru dienu izmēģināt, apskatīt, uzzināt kaut ko jaunu. Dodoties pastaigā, izpētiet jaunu ceļu. Droši uzsāciet sarunu ar nepazīstamu cilvēku. Dodieties ciemos un aiciniet viesus pie sevis. Izpaudieties radoši!

Zivis

Jaunu iespaidu, pozitīvu emociju un lielu sasniegumu mēnesis. Lai to visu sasniegtu, ir jāiemācās kontrolēt savas domas. Izslēdziet visu negatīvo, jo tikai tā jūs spēsiet piesaistīt pozitīvo enerģiju. Vizualizējiet savus sapņus. Jo skaidrāk un detalizētāk visualizēsiet vēlamo, jo lielāka iespējamība, ka sapnis piepildīsies.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies