Ko zvaigznes sola maijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. maijs 2018 12:08
1613

Auns

Labvēlīgs laiks kāpšanai pa karjeras kāpnēm. Bet privātajā dzīvē gan viss neritēs tik gludi. Vientuļajiem Auniem būs grūti veidot attiecības. Jaunas iepazīšanās sagādās tikai vilšanos un galvassāpes. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgiem, jo kādam varētu būt merkantilas intereses attiecībā uz jums. Centieties izvairīties no cilvēkiem, kuriem jūs neuzticaties.

Maijā jūs sagaida unikālas karjeras iespējas. Lai nepalaistu garām lielisku izdevību, būs jāpieliek pūles. Mācieties rast kompromisu ar ģimenes locekļiem un kolēģiem. Ieklausieties citu viedoklī, ne tikai to cilvēku, kuru viedoklis sakrīt ar jūsējo.

Vērsis

Maijā augs jūsu ienākumi. Pareiza stratēģija ļaus gūt lielākus ienākumus. Saglabājiet līdzsvaru, centieties neizšķērdēt naudu. Atlieciet naudu lielākam pirkumam. Pievērsiet uzmanību ģimenes locekļiem – iespējams, kādam ir nepieciešama jūsu palīdzība un atbalsts.

Profesionālajā jomā gaidiet paaugstinājumu un straujas pārmaiņas. Piemērots laiks darbības jomas mainīšanai. Atbrīvošanās no darba attiecībām jums sagādās prieku. Ja jums piedāvā komandējumu, piekrītiet tam. Brauciena laikā pastāv liktenīgas satikšanās iespēja. Šis cilvēks atklās jums absolūti jaunu pasauli.

Dvīņi

Tiem Dvīņiem, kuriem ir savs bizness, zvaigznes iesaka neatslābināties. Maijā atpūsties nesanāks. Ja ir ieplānots atvaļinājums, labāk to pārcelt, jo tas tāpat neizdosies tāds, kādu jūs to ieplānojāt. Zvaigznes iesaka uzmanīties, parakstot dokumentus, jo pastāv krāpniecības risks. Izvairieties no jaunu līgumu parakstīšanas.

Privātajā dzīvē viss būs lieliski. Visi jautājumi būs atbildēti, visas problēmas atrisinātas. Pievērsiet uzmanību bērniem. Iespējams, ka bērnam skolā ir radušās problēmas, kuru risināšanā jums nāksies iejaukties. Veselības jomā zvaigznes iesaka ieklausīties iekšējās sajūtās. Ja ir sajūta, ka ir nepieciešams apmeklēt ārstu, neatlieciet šo darbu.

Vēzis

Pievērsiet uzmanību savai psihiskajai veselībai un psiholoģiskajai labsajūtai. Iespējams, ka jūs pārāk asi reaģēsiet uz dažādām problēmsituācijām, kuras patiesībā nav nemaz tik dramatiskas. Iemācieties kontrolēt savas emocijas. Maijā jums būs lieliskas iespējas īstenot savas ieceres, finanses to ļaus. Zvaigznes iesaka ielikt pamatakmeni bezrūpīgas nākotnes veidošanas pamatos.

Maijā vēlēsieties vairāk laika pavadīt vienatnē, pievērsties mākslai un radošām izpausmēm. Taču maijs nav piemērots laiks vienatnei, jo grūtsirdība šajā laikā draud izplesties un ieilgt. Jums ir daudz lielisku ideju. Pastāstiet par tām citiem, viņi palīdzēs jums tās īstenot. Priekšniecība novērtēs jūsu radošo pieeju problēmu risināšanā. Nebaidieties aizstāvēt savu viedokli. Maijā ir ieteicams vairāk uzmanības veltīt partnerim, pavadiet vairāk laika kopā.

Lauva

Maijā jūs jutīsities kā darbīga bitīte. Pavērsies plašas iespējas, taču neizpaliks arī grūtības. Zvaigznes iesaka sagatavoties šķēršļu pārvarēšanai, ja reiz kaut kam pievērsīsieties. Nemaz nemēģiniet nolaist galvu. Ceļš uz sasniegumiem vienmēr ir grūts un sāpīgs. Paļaujieties uz savu intuīciju, nevis uz savām iegribām. Esiet taktiski ar kolēģiem, jo nekorekti izteikumi paliks viņu atmiņā vēl ilgi.

Vientuļajām Lauvām zvaigznes sola iepazīšanos, kura pāraugs ilgstošās un nopietnās attiecībās. Ir vērts nedaudz atkāpties no sava lepnuma, ja cilvēks jums ir simpātisks. Speriet pirmo soli. Precētajām Lauvām ir beidzot jāpadomā arī par partnera interesēm, jāapvalda savs egoisms. Nepieviliet cilvēku uzticību!

Jaunava

Pavasara enerģija jūs iedvesmos. Būs daudz jaunu ideju, kā uzlabot finanšu stāvokli. Piemērots laiks papildus darbam, uzsākot savu biznesu. Necentieties apmānīt priekšniecību, tas jums dārgi maksās. Zvaigznes iesaka būt atklātiem un patiesiem, neviens jūs nenosodīs par godīgu viedokli, bet melus gan nepiedos. Komandas darbā sadaliet pienākumus vienmērīgi.

Attiecībās izvairieties no straujiem lēmumiem un tukšiem solījumiem. Mierīgi uztveriet visu notiekošo. Uzticieties savam partnerim. Nemelojiet! Ja ir radušās problēmas, izrunājiet tās. Neaizmirstiet kopt attiecības – piemērots laiks randiņiem, jo rutīna nogalina attiecības.

Svari

Greizsirdīgajiem un pedantiskajiem Svariem maijs būs īsts nervu stabilitātes pārbaudījumu mēnesis. Neuzticēšanās un šaubas būs ik uz soļa. Jūs visur redzēsiet zīmes, taču zvaigznes iesaka savaldīties un nereaģēt asi uz aizrādījumiem.

Centieties mazāk nervozēt un iemācieties priecāties par pārmaiņām dzīvē. Ja ir slikts noskaņojums, izvairieties no negatīviem cilvēkiem un lietām. Maijs ir labs laiks jogai un fitnesam. Atrodiet sev kādu jaunu hobiju.

Skorpions

Privātajā dzīvē jūs sagaida sarežģīta lēmuma pieņemšana. Ir pienācis laiks izlemt – palikt kopā vai katram iet savu ceļu. Ir jāiemācās pieņemt svarīgus lēmumus, lai arī cik sāpīgi tas būtu, nepaļaujoties uz draugu ieteikumiem. Tā ir jūsu dzīve, tikai jums ir jāizlemj, kāda tā būs. Jums ir jāuzņemās atbildība par saviem lēmumiem. Esiet taktiski, taču nedariet to, kas ir pretrunā ar jūsu morālajām vērtībām.

Vientuļie Skorpioni kaut kur pie dabas var satikt interesantu sarunu biedru. Tāpēc maijā vairāk laika pavadiet ārpus mājas. Piemērots laiks parādu atdošanai. Nepārdzīvojiet, finanšu stāvoklis nepasliktināsies. Mēneša beigās vēlēsieties iegādāties dārgu lietu, taču vēlāk to nožēlosiet. Pagaidām atlieciet liekus tēriņus.

Strēlnieks

Maija lielākā problēma būs jūsu emocionālā nestabilitāte. Jūsu noskaņojums nemitīgi mainīsies, neļaujot apkārtējiem izprast jūs. Pavasara depresiju ļaus pārvarēt radošs darbs – dariet to, kas jums sagādā prieku. Var rasties sarežģījumi ar veselību, neignorējiet simptomus!

Daudziem Strēlniekiem nāksies sākt jaunu dzīvi, pāršķirot tīru lapu. Radīsies situācijas, kuras pieprasīs neatliekamu rīcību. Liktenis jums sagādās daudz patīkamu pārsteigumu, ja būsiet optimistiski un draudzīgi noskaņoti. Labas peļņas laiks. Vientuļajiem Strēlniekiem nav vērts gaidīt dvēselisku siltumu. Precētajiem Strēlniekiem attiecībās viss būs bez izmaiņām.

Mežāzis

Noskaņojiet sevi uz neaizmirstamiem iespaidiem. Būs daudz patīkamu tikšanos, pasākumu. Radīsies ļoti laba iespēja un daudzsološa iepazīšanās. Nav pamata sliktam noskaņojumam. Nevajag sevi šaustīt, tas nedos rezultātu.

Ar partneri būs attiecību skaidrošana. Jūsu prasīgums un piekasīgums rosinās strīdus. Necentieties kontrolēt katru mīļotā cilvēka soli, tas sadusmo gan jūs, gan viņu. Centieties vienoties un piekāpties.

Ūdensvīrs

Nestabils laiks. Maijā jūs sagaida gan kāpumi, gan kritumi. Pieņemiet visu ar pateicību un gūstiet mācību. Uztveriet visu vieglāk! Ja būsiet atvērti un pateicīgi, jau mēneša beigās pasaule apbalvos jūs ar finansiālu veiksmi.

Romantikas, maiguma un patiesu atklāsmju laiks attiecībās ar partneri. Neslēpiet savas jūtas, ļaujieties kaislei. Dodieties piknikā vai pārgājienā pie dabas. Tur jūs varēsiet atslābināties un padomāt par dzīves jēgu.

Zivis

Jums ir rūpīgi jāpārdomā, ar ko jūs vēlaties pavadīt laiku kopā. Maijā būs sakāpinātas emocijas un izteikts jūtīgums. Apkārtējie cilvēki jūs ietekmēs gan pozitīvi, gan negatīvi. Centieties uzturēties sabiedrībā, kurā var justies ērti un nav jātēlo.

Attiecībās saglabājiet maigumu un iemācieties piekāpties. Augstprātība un lepnība šobrīd jums tikai traucēs. Vairāk laika veltiet atpūtai un pastaigām svaigā gaisā. Finanšu jomā uzlabojumi nespīd, taču ienākumi būs stabili. Neatsakieties no piedāvājumiem, ja sākumā tie šķiet bez perspektīvas – ieguvumu jūs atklāsiet tikai vēlāk.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies