Ko zvaigznes sola jūnijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūnijs 2017 22:46
1456

Auns

Šis mēnesis nav piemērots riskēšanai. Kārtīgi apdomā katru savu lēmumu, lai izvairītos no stresa un materiāliem zaudējumiem. Ja jūnijā vēlies sākt kaut ko jaunu, tad vislabāk to darīt 9., 10. un 11. jūnijā.

Privātajā dzīvē beidzot valdīs ilgi gaidītā romantika. Ja meklē jaunu partneri, mēneša pirmā puse tam ir labvēlīgākais laiks. 

Vērsis

Iestājas patiesi lielisks periods, kad izjutīsi emocionālo pacēlumu un dzīves vieglumu. Jūnijs solās būt aizraujošs un atmiņā paliekošs, ja vien uzņemsies notikumu vadību.

Privātajās attiecībās ir iespējami konflikti, kuru cēlonis būsi tu pati. Nestrīdies par sīkumiem. Ja jūti, ka sakāpj dusmas, labāk izvēdini galvu. Harmonija attiecībās atgriezīsies vien mēneša izskaņā.

Dvīņi

Intensīva darba periods. Domas par darbiem neļaus pilnvērtīgi atpūsties, bet tomēr nevajadzētu aizmirst parūpēties par sevi, lai nenodarītu kaitējumu savai veselībai un iekšējam līdzsvaram. Materiālais stāvoklis būs stabils, tomēr mēneša beigās vajadzētu padomāt par ekonomēšanu.

Privātajā dzīvē viss būs kluss un rāms. Piemērots laiks jaunu attiecību uzsākšanai vai esošo attīstīšanai. Rīkojies ar apdomu. Pārbaudi informācijas patiesumu, jo pastāv risks, ka vari maldīties, paļaujoties uz baumām un aizdomām.

Vēzis

Līdzsvara mēnesis. Beidzot jutīsies nepieciešama un iekārojama. Varēsi palīdzēt ne tikai sev, bet arī apkārtējiem. Jūnijs nav labākais laiks atpūtai. Pacenties uzcītīgāk strādāt šajā mēnesī, jo paveiktais nesīs ievērojamus ieguvumus tuvākajā nākotnē.

Privātajā dzīvē zvaigznes sola pārmaiņas. Ja esi vientuļa, nesēdi maliņā - aktīvi rīkojies, drošāk iepazīsties ar jauniem cilvēkiem. Iespējams, ka tava otrā pusīte ir kaut kur tuvumā.

Lauva

Lauvām jūnijā zvaigznes sola pārmaiņas. Vai tās būs patīkamas - pašai jālemj. Jebkurā gadījumā pārmaiņas padarīs tevi stiprāku un nodrošinās vērtīgu pieredzi. Turpini virzīties uz savu mērķi, izrādi iniciatīvu. Tavu pūliņu rezultāts neliks ilgi gaidīt. Zvaigznes iesaka pabeigt iesāktos darbus, lai vasaru varētu sākt ar "tīru lapu". Jūnijā ir iespējami īpaši vilinoši piedāvājumi, kurus ir vērts apdomāt.

Privātajā dzīvē attiecības nostiprināsies. To veicinās kopīgi atpūtas brīži un ceļošana. Esi saprotošāka un piekāpīgāka.

Jaunava

Nav piemērots laiks atpūtai, jo konkurenti "mīs uz papēžiem''. Uzmanīgi izvērtē informāciju, lai izvairītos no nelabvēļu slazdiem. Jūnijā pacenties saplānot laiku, lai pietiek ne tikai darbam, bet arī ģimenei. Pievērs uzmanību savai veselībai - gan fiziskajai, gan garīgajai. Neļauj darbam "izspiest tevi kā citronu". Pacenties vairāk uzturēties svaigā gaisā un pievērsies fiziskām aktivitātēm.

Privātajā dzīvē būsi gatava piedzīvojumiem - būsi atsaucīga partnera piedāvājumiem un arī pati piedāvāsi dažādas trakas idejas. Ļaujies!

Svari

Zvaigznes sola patiesi lielisku mēnesi. Īstais laiks sākt īstenot savas idejas dzīvē.

Tava pozitīvā enerģija būtiski ietekmēs attiecības. Nešaubies par savu pievilcību. Esi drošāka, neminstinies. Šajā mēnesī varēsi pārliecināties, cik aizraujoši piedzīvojumi var gaidīt priekšā, ja tikai uzdrošinies nogriezties no galvenā ceļa.

Skorpions

Jūnijā tev nāksies pamatīgi strādāt ar sevi. Kārtīgi paveries apkārt - ja tuvumā nav nekā no tā, ko tu tik ļoti vēlies, tad ir īstais laiks kardinālām pārmaiņām. ja pārmaiņu procesu jau esi iesākusi, neapstājies, turpini iesākto! Pēc iespējas biežāk izkāp ārpus savas komforta zonas. Izmēģini, riskē, izrādi iniciatīvu, nebaidies, virzies tikai uz priekšu! laiks atlaist pagātni un soļot uz absolūti jaunu nākotni.

Zvaigznes iesaka kārtīgi apdomāt svarīgo soli, kuru taisies spert dzīvē. Pirms uzņemies saistības, izvērtē, vai tas tiešām ir nepieciešams, vai tu to patiesi vēlies. Uzdod sev simts jautājumus un sniedz skaidru atbildi uz katru no tiem. Ja tas izraisa grūtības, iespējams, būs labāk, ja mēģināsi izvairīties no neskaidrības purva.

Strēlnieks

Pacenties ierobežot savus tēriņus un izklaides. Tev ir pietiekami ilgi veicies, bet jūnijā zvaigznes var likt tev nožēlot savu izšķērdību un vieglprātību. Lai izvairītos no nepatikšanām, esi maksimāli uzmanīga un apdomīga.

Privātajā dzīvē draud pamatīga emociju vētra. Līdz 20. jūnijam tevi gaida problēmas, uz kurām ilgu laiku pievēri acis.

Mežāzis

Uztraukumu periods. Zvaigznes brīdina, ka šajā laikā pastāv risks kļūt par upuri krāpniekiem. Esi uzmanīga un apdomīga. Pievērs uzmanību zīmēm.

Privātajā dzīvē zvaigznes iesaka vairāk pievērsties mājai un ģimenei. Piemērots laiks sarunām ar ģimenes locekļiem un tuviem draugiem. Ja esi vientuļa, jūnijā pastāv iespēja satikt patiesu mīlestību.

Ūdensvīrs

Jūnijā saki "NĒ" vientulībai. palikšana vienatnē draud ar depresiju, tāpēc aktīvi plāno brīvos brīžus - iesaisti aktivitātēs draugus un radus. Drošāk iepazīsties ar jauniem cilvēkiem. Šis ir labvēlīgs laiks prāta spēju treniņiem.

Privātajā dzīvē beidzot būsi ar visu apmierināta. Ja esi vientuļa, tieši šobrīd ir vislielākā varbūtība satikt savu otro pusīti. Ja esošās attiecības tev ir kļuvušas apgrūtinošas, šis ir piemērots laiks to pārtraukšanai un brīvības atgūšanai. 

Zivis

Ieklausies savā iekšējā balsī! Intuīcija tev palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. Jūnija sākumā ir ieteicams pārskatīt savu draugu un paziņu loku. Iespējams, ka tavā dzīvē ir cilvēki ar negatīvu enerģiju, kas nelabvēlīgi ietekmē arī tevi. 

Privātajā dzīvē esi tu pati. Ja patiksi sev, iegūsi arī partnera simpātijas. Piemērots laiks romantikai un dzīves svinēšanai. Jaunā iepazīšanās būs daudzsološa, tā var pāraugt gaišās attiecībās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies