Ko zvaigznes sola jūlijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūlijs 2017 10:06
1640

Auns

Jūlijā būs izteikta emociju šūpošanās - no absolūtas nomāktības līdz bezgalīgam priekam un laimei. Šajā mēnesī tu beidzot spēsi izkāpt ārpus savas komforta zonas un ieraudzīt to, ko, iespējams, līdz šim nebiji pamanījusi. Piemērots laiks senu strīdu atrisināšanai,  parādu atdošanai un iekšējā miera atrašanai. Īpaši veiksmīgas dienas - 20., 21. un 22. jūlijs.

Mīlas lietās solās būt pozitīviem iespaidiem bagāts mēnesis. Īpaši veiksmīgs laiks aktīvajiem, jaunumiem atvērtajiem Auniem.

Vērsis

Prāta un sirds atvērtības mēnesis. Ir laiks tikt vaļā no sena naida par pāridarījumu, uzmācīgām domām, sevis šaustīšanas par izdarīto/neizdarīto un virzīties uz pārmaiņām dzīvē. Lielisks laiks jaunu attiecību dibināšanai, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanai. Velti laiku sev un savai pilnveidei.

Mīlas lietās neitrāls un rāms laiks - iztiksi bez lieliem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem.

Dvīņi

Jūlijā liks par sevi mainīt sarežģītais raksturs. Nemitīgi vēlēsies kaut ko mainīt. Daudzi lēmumi tiks pārskatīti, principi atmesti, stāvoklis mainīts. Dvīņi jūlijā centīsies darīt visu pretēji loģikai.

Mīlas lietās zvaigznes iesaka beidzot aizdomāties un izlemt, ko patiesībā vēlies. Pietiek rotaļāties ar citu jūtām. Vēlies attiecības vai brīvību? Izlem un izvēlies savu ceļu, prioritātes, lai novērstu emocionālas sāpes gan sev, gan partnerim.

Vēzis

Auglīgs mēnesis - radošs, enerģisks, emocionāls, aktīvs un pozitīvs. Ir vērts veltīt šo laiku ceļošanai, jaunu vietu iepazīšanai. lai to izdarītu, nav obligāti doties ārzemju ceļojumos. Patīkamus pārsteigumus var atklāt tepat blakus. Plāno un rīkojies pati, negaidi, kad kāds cits izlems un visu izdarīs tavā vietā. izmaiņas nāks tikai par labu - maini frizūru, iegādājies jaunus apģērbus vai veic mājokļa pārvērtības.

Attiecībās ir laiks atmest uzmācīgas domas par konkrētu cilvēku vai dzīvesveidu un virzīties uz priekšu - esi atvērtāka citādam viedoklim un jaunam skatam uz attiecībām. 

Lauva

Sāc jaunu mēnesi pa jaunam! Tavai enerģētikai pietrūkst pārmaiņu! Nekautrējies pasveicināt uz ielas nepazīstamu cilvēku, nebaidies izmēģināt jaunu nodarbi, doties neplānotā braucienā uz nezināmu vietu/pasākumu. Brīvo laiku jūlijā noteikti velti braucieniem un ekskursijām. Jūlijā pastāv konfliktu risks, kurus izraisīs tava impulsivitāte.

Vasarīgie vakari ir kā radīti pastaigām un randiņiem. Tiecies ar cilvēkiem, priecājies, noskaņo sevi piedzīvojumiem, aizmirsti par rutīnu un sadzīves problēmām.

Jaunava

Jūlijā beidzot tiksi vaļā no savām galējībām, iestāsies mierīgāks laiks. Šis ir laiks dvēselisku attiecību dibināšanai - tiecies ar draugiem, domubiedriem, tuviniekiem. Esi atvērta pasaulei, izvairies no vientulības - šis nav piemērots laiks palikšanai divatā ar savām domām par pasauli un dzīves jēgu!

Vairāk laika pavadi ar mīļoto cilvēku, ģimeni, lai izvairītos no nevajadzīgiem strīdiem par attālināšanos, kas var novest pat pie šķiršanās. Vientuļajām Jaunavām zvaigznes iesaka pameklēt mīlestību tur, kur agrāk bija draudzība - palūkojies vērīgāk cilvēkos savā apkārtnē.

Svari

Jūlijā tev būs iespēja justies neatkarīgai un patstāvīgai, jo zvaigznes sola veiksmes un plānu realizēšanās periodu. Nav ieteicams pārslogot nervu sistēmu. ieteicams izvairīties no trokšņainām kompānijām un masu pasākumiem. 

Attiecības nedaudz aizēnos darba lietas, jo darbs jūlijā izvirzīsies par prioritāti.

Skorpions

Piemērots laiks jauniem projektiem un aktīvai rīcībai. Esi atvērta jauniem piedāvājumiem un pārmaiņām dzīvē. Pārvērtības un izmaiņas šobrīd ir galvenais noteikums dzīvē. Sāc ar ārējo izskatu vai mājokļa iekārtojumu. Tev ir nepieciešami jauni iespaidi, kas palīdzēs novirzīt tavas domas no pārāk dziļas pašanalīzes. Dodies ekskursijā, apciemo draudzeni citā pilsētā vai valstī. Vides maiņā satiksi jaunus interesantus cilvēkus, ar kuriem sakritīs dzīves skatījums. Piemērots laiks mācībām un kvalifikācijas celšanai.

Mīlas rotaļām piemērots laiks - uzklausi komplimentus, dodies uz randiņiem, bet pagaidām nepiekrīti attiecību dibināšanai, jo vēl līdz galam nav sadzijušas iepriekšējo attiecību atstātās rētas. 

Strēlnieks

Beidzot ir pienācis īstais laiks dzīvesveida izmaiņām. Zvaigznes saka, ka jūlijs ir īpaši piemērots kardinālām pārmaiņām. Reālistisks skats uz personīgajām grūtībām ļaus veiksmīgi izmantot iespējas. Ja esi gatava pārmaiņām, uztver visu jauno un atrodi tajā jēgu, saskati iespējas savu zināšanu un pieredzes izmantošanai. Iespējams, ka jaunais darbs būs nedaudz grūtāks, toties ienesīs tavā dzīvē vairāk gandarījuma, prieka un lielāku atalgojumu. Dzīvesvietas maiņa pozitīvi ietekmēs tavu dvēseles stāvokli. Rīkojies!

Novembra beigās un decembra sākumā dzimušajiem Strēliniekiem pastāv liela varbūtība pārmaiņām attiecību jomā. Neskatoties uz svārstīgo noskaņojumu un nogurumu, Strēlnieki būs vienmēr gatavi aktivitātēm un sabiedriski - nekādas sēdēšanas mājās. Vairāk novērtēsi savu partneri, jo beidzot viņš tam dos iemeslu.

Mežāzis

Mēneša sākumā tevi var piemeklēt nogurums, jutīsies nodzīta, tāpēc domāsi par atvaļinājumu. Zvaigznes iesaka nenodarīt kaitējumu darbam vai sociālajam statusam.

Izveidotās attiecības nebūs ilgstošas, jo neuztversi jūtas nopietni. Beidz nemitīgi analizēt citus un viņu jūtu izrādīšanas veidu.

Ūdensvīrs

Ļauj sev nedaudz atslābināties! Nav vērts pārāk satraukties par visu, kas notiek tev apkārt. Izmēģini kaut ko jaunu. Ja būsi laimīga, darbs arī būs produktīvs. Zvaigznes iesaka vairāk atpūsties un uzmanīties no apkārtējiem cilvēkiem - gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā darbībā. 

Uzmanības centrā būs attiecības ar mīļoto cilvēku. Tu būsi tik ļoti iegrimusi darbos, ka partnerim neatliks ne laika, ne spēka. Tas var izraisīt konfliktus, tāpēc nepārpūlies un sabalansē savu dzīvi.

Zivis

Zivīm vasaras vidus jāpavada pie ūdeņiem. Izbaudi upju, ezeru, jūras, avotu vides enerģiju. Gribi atvaļinājumā? Šis ir īstais laiks. Spēsi apvienot darbu ar atpūtu. Enerģijas rezerves vislabāk izdosies atjaunot no pie dabas un ūdenstilpnēm.

Attiecību jautājumu risināšanai nepiemērots laiks. Ja līdz šim esi izvairījusies no problēmas, jūlijā var notikt tās saasināšanās, kas var novest pie šķiršanās. Visticamāk, ka šķiršanās būs īslaicīga, jo pēc emocionālās izlādēšanās un jūtu vētras norimšanas atkal atjaunosi attiecības, taču tās būs ļoti trauslas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies