Ko zvaigznes sola decembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. decembris 2017 12:03
1140

Auns

Šajā mēnesī Auniem nāksies pastrādāt, lai nevilktu līdzi darbu bagāžu uz 2018. gadu. Jums ir skaidri jānosaka šī mēneša darbu plāns. Veiciet tikai tos darbus, kuri ir patiešām šobrīd svarīgi jums un jūsu ģimenei. Zvaigžņu izvietojums veicinās konfliktus, bet centieties neapvainoties, nedusmoties. Decembrī pacentieties nokārtot savus parādus, kā arī izpildīt dotos solījumus, lai nezaudētu draugu cieņu. Decembrī nav ieteicams aizdot naudu, jo pastāv risks to neatgūt.

Vientuļajiem Auniem ir vērts atcerēties savas vecās simpātijas. Iespējams, ka šīs attiecības nebūs ilgstošas, toties Jauno gadu jums nebūs jāsagaida vientulībā. Precētajiem Auniem zvaigznes sola, ka attiecībās viss būs lieliski. Decembrī mīlestība jums neļaus nosalt.

Vērsis

Praktiski visu decembri zvaigžņu stāvoklis provocēs uz konfliktiem, īpaši ar kolēģiem, taču nevajadzētu ļauties emocijām. Decembra noslēgumā jūs izjutīsiet spēku izsīkumu un nogurumu. Atpūtieties, plānojiet izbraukumus ar ģimeni, svētku rīkošanu. Dekorējiet mājokli, izvēlieties skaistus un oriģinālus rotājumus. Decembrī ir paaugstināts saslimšanas risks – ģērbieties siltāk, dzeriet vitamīnus, atpūtieties. Iespējami konflikti ģimenē mantojuma lietās.

Decembrī Vēršus sagaida jaunas iepazīšanās, patīkamas tikšanās. Vientuļajiem Vēršiem ir nopietnas izredzes satikt savu liktenīgo mīlestību. Iespējams, ka šis cilvēks jums ir jau sen pazīstams.

Dvīņi

Šis būs sarežģīts mēnesis visos aspektos. Jums nāksies stresot un risināt neskaitāmas problēmas. Darbā būs nesaskaņas, pastāv liels kļūdu risks, tāpēc pārbaudiet savu darbu rūpīgi. Decembrī zvaigznes iesaka nopietni pievērsties lietām, nepaļauties uz veiksmi. Izdariet darbus, neatlieciet tos uz vēlāku laiku. Ģimenē iespējami konflikti nepietiekamas uzmanības un saskarsmes dēļ.

Zvaigznes liek uzmanīties, jo, iespējams, ka decembrī jūs varat kļūt par situācijas ķīlnieku. Attiecībās var saasināties greizsirdība un naidīgums. Saglabājiet pašpārliecinātību un nedzīvojiet minējumos.

Vēzis

Decembrī Vēžus gaida mājas rūpes. Gada nobeigumā jums gribēsies pārmaiņas. Jūs centīsieties ieviest pēc iespējas vairāk jaunumu savā apkārtnē un arī savā izskatā. Lai izvairītos no pirmssvētku stresa, laicīgi pievērsiet uzmanību savam izskatam – nomainiet frizūru, matu krāsu vai iegādājieties jaunu lūpukrāsu. Pacentieties vairāk atpūsties. Neizvirziet sev neizpildāmus mērķus jaunajam gadam. Darbu un rūpju būs daudz.

Vientuļajie Vēžiem zvaigznes iesaka būt atklātākiem ar sarunu biedriem. Necentieties izpušķot sevi un piedēvēt sev neesošas īpašības un sasniegumus. patiesība agri vai vēlu nāks gaismā. Arī precētajiem Vēžiem derētu pārskatīt savus solījumus, nesolīt to, ko nevarēsiet izpildīt.

Lauva

Reāli novērtējiet savas iespējas. Jūsu harismai nav gala, bet jābūt nedaudz pieticīgākiem un mierīgākiem. Nelielieties ar saviem talantiem. Pagaidiet, kad jums to palūgs. Tādā veidā iegūsiet apkārtējo cieņu un apbrīnu. Lielisks laiks karjeras jautājumu risināšanai. Iespējams, ka jums piedāvās ļoti prestižu darbu. Neaizmirstiet par savu veselību! Ieteicams atteikties no alkohola lietošanas.

Zvaigznes sola jaunas, kaislīgas attiecības. Attiecībās esošajām Lauvām pieaugs vēlme satuvināties ar partneri.

Jaunava

Jaunavām decembrī būs daudz rūpju, īpaši mājokļa lietās. Jūsu māja ir jūsu cietoksnis, tāpēc pievērsieties tā labiekārtošanai. Decembrī ieklausīsieties apkārtējo viedoklī. Jums būs interesants citu skatījums uz jūsu dzīvi. Ja jums ir nepieciešams padoms, jautājiet to tuviniekiem. Pievērsiet uzmanību savam uzturam. Parūpejieties, lai uzturs būtu sabalansēts un veselīgs.

Vientuļajām Jaunavām zvaigznes iesaka vairāk uzturēties sabiedrībā. Pastāv liela iespējamība nejauši satikt savu liketnīgo mīlestību. Precētajām Jaunavām attiecībās būs miers un stabilitāte, bez stresa un drāmām.

Svari

Svariem decembris būs intensīvas saskarsmes mēnesis darbā. Tas var jūs nogurdināt, taču jums ir jāiztur līdz mēneša beigām. Emocionālais saspringums var izraisīt konfliktus, taču tiem nebūs graujošu seku. Pievērsieties aktīvākai sportošanai, lai uzlabotu savu veselību. Pastāvīgs stress un paaugstināta smadzeņu darbība provocēs jūs pārēsties, kas nelabvēlīgi ietekmēs jūsu figūru. Taču zvaigznes neiesaka šobrīd uzsākt stingru diētu, jo tas var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Vienkārši vairāk kustieties. Pievērsieties svētku noskaņas radīšanai – dekorējiet mājokli, sarūpējiet dāvanas, izplānojiet veselīgu ēdienkarti.

Attiecības decembrī būs emocionālas un spožas. Jūsu partneris var jums atklāties pilnīgi citā lomā. Decembrī ir ieteicams izvairīties no ģimenes konfliktiem. Pat tad, ja jums šķiet, ka emocijas jūs ir pārpildījušas, nomierinieties. Vientuļajiem Svariem zvaigznes sola daudz jaunu iepazīšanos, taču tās nepāraugs nopietnās attiecībās.

Skorpions

Skorpioniem decembrī būs nepieciešams partnera atbalsts. Jūs pārņems pārdomas. Jūs sapratīsiet, ka finanses nav galvenais jūsu dzīvē. Gribēsiet vairāk laika pavadīt mājās, veikt mājokļa uzkopšanu, remontu, labiekārtošanu. Jūsu organisms pieprasīs atpūtu no darba un mieru. Taču zvaigznes iesaka neatslābināties, saņemties un izturēt līdz gada beigām. Atcerieties par parādniekiem. Ja neizdosies atgūt naudu šogad, tad visticamāk, ka to neizdosies atgūt vispār.

Privātajā dzīvē jūs alksiet pēc uzmanības. Jums nepārtraukti būs nepieciešama partnera tuvība un atbalsts. Vientuļajiem Skorpioniem zvaigznes sola iespēju atrast mīlestību mēneša otrajā pusē. Iespējams, ka šī iepazīšanās notiks kādā skaļā pasākumā.

Strēlnieks

Strēlniekiem decembrī zvaigznes sola daudz peļņu nesošu darbu. Jau mēneša sākumā jūs saņemsiet neskaitāmus ienesīgu darbu piedāvājumus, no kuriem jūs nespēsiet atteikties. Nežēlojiet sevi, daudzi sapņotu nokļūt jūsu vietā. Pievērsiet uzmanīgu sabalansētam un veselīgam uzturam, lai saglabātu labu veselību. Neaizmirstiet par vingrošanu un nelielām fiziskām aktivitātēm. Lai svētki paietu labi, zvaigznes iesaka mēneša pirmajā pusē ievērot vieglu diētu. Dzeriet vairāk ūdens.

Decembrī jūs sajutīsiet jaunu emocionālo pieplūdumu. Jūs vēlēsieties iepriecināt savu partneri, pasniegt dāvanas, izpildīt jebkuru vēlēšanos. Jūsu partneris labprāt jums atbildēs ar to pašu. Vientuļie Strēlnieki var izjust kaisli pret senu paziņu.

Mežāzis

mežāžiem decembris būs saspringts darba mēnesis. Jums būs jaunas idejas, kuras vēlēsieties ātri īstenot. Jūs izrādīsiet iniciatīvu pat tajos jautājumos, kuros jums neprasa iesaisti. Jūsu vadība novērtēs pūles. Zvaigznes sola daudz labu jaunumu. Decembris, neskatoties uz lielo noslogotību, paies diezgan mierīgi un bez īpašiem pārdzīvojumiem. Mežāžiem ir ieteicams vairāk kustēties. Neaizmirstiet par vingrošanu un aktīvu sportošanu.

Privātajā dzīvē zvaigznes sola daudz pozitīvu emociju. Jūsu partneris sāks jūs cienīt vairāk. Attiecībās valdīs romantika. Vientuļajiem Mežāžiem neizdosies satikt īsto mīlestību līdz gada beigām. Jūsu laime jūs gaidīs Jaunajā gadā!

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus decembrī sagaida daudz jaunu satikšanos un sarunu. Cilvēki būs labvēlīgi noskaņoti, tāpēc droši variet lūgt jebkādu palīdzību. Biznesā sakārtosies visas problēmas. Iestāsies baltā līnija. Šajā laikā sajutīsiet apkārtējo atbalstu un interesi par jums. Visi būs gatavi jums palīdzēt un atbalstīt. Decembrī būs veiksmīgas pārrunas, rezultāts jūs patiesi iepriecinās. Decembrī ir iespējamas veselības problēmas. Stipriniet imunitāti!

Decembris būs romantisku iepazīšanos mēnesis. Jūsu pievilcība piesaistīs apkārtējos. Precētajiem Ūdensvīriem būs izteikta emocionālā atkarība no partnera.

Zivis

 Zivīm šis būs sarežģīts mēnesis. Darbā jūs saskarsieties ar konkurenci un apzinātu ieriebšanu, bet nepārdzīvojiet – jūs tiksiet ar to galā, ja kārtīgi izplānosiet savu stratēģiju. Vadība var būt neapmierināta ar jūsu darbu, bet jau drīzumā viņu uzmanību novērsīs citas problēmas. Parūpējieties par mieru un harmoniju savā dzīvē, attiecībās. Piemērots laiks, lai pievērstos jogai.

Privātajā dzīvē Zivīm zvaigznes nesola īpašus pavērsienus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies