Ko zvaigznes sola augustā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. augusts 2016 11:36
2142

Auns

Auni augustā sajutīs enerģijas pieplūdumu un vēlmi virzīties tālāk un augstāk. Lai arī rosīšanās profesionālajā laukā būs diezgan liela, attiecības ar kolēģiem un partneriem nebūs tik spīdošas, jo nemitīgi radīsies konfliktsituācijas. Domstarpības kolektīvā traucēs virzībai uz vienotu mērķi. Augustā nav ieteicams sākt riskantas lietas, kuras prasa lielus kapitālieguldījumus. Pastāv risks nonākt parādu jūgā. Nesteidzieties īstenot plānus, labāk pacietīgi sagaidiet piemērotāku laiku. Augustā ieteicams pievērsties savas iekšējās pasaules sakārtošanai un atpūtai ar labiem draugiem.

Vērsis

Augustā Vēršiem būs raksturīga aizmāršība un nespēja koncentrēties. Profesionālie mērķi atkāpsies otrā flangā, jo Vēršu prāts būs aizņemts ar romantiskām lietām. Piemērots laiks atvaļinājumam, kura laikā realizēt savas fantāzijas un kārtīgi atpūsties, uzkrājot spēkus un iedvesmu jauniem sasniegumiem.

Dvīņi

Dvīņiem augustā būs grūti izlemt par turpmākiem mērķiem un nākotnes plāniem. Augustā vairākās iecerēs iespējama kontroles zaudēšana, kē rezultātā Dvīņi kļūs viegli aizkaitināmi. Augustā Dvīņiem būs raksturīga domstarpību meklēšana un provocēšana uz konfliktu gan radu pulkā, gan ar nepazīstamiem cilvēkiem. Augustā ir ieteicams ieklausīties iekšējā balsī, nepaļauties uz citu cilvēku ieteikumiem.

Vēzis

Vēžiem augustā ir jāaizmirst par citu cilvēku pamācībām un ieteikumiem, ir jāpaļaujas tikai uz sevi. Jebkuru problēmu augustā jums izdosies atrisināt, ieklausoties savā intuīcijā. Piemērots laiks nospraust jaunu mērķi un sākt smagu darbu pie tā sasniegšanas. Augustā visi riski būs tā vērti, lai sasniegtu vēlamo. Aktīvs un sabiedrisku pasākumu piepildīts mēnesis – lielisks laiks draugu ballītēm, izbraucieniem un jaunu kontaktu dibināšanai.

Lauva

Augusta mēneša sākums solās būt košs – palielināsies aktivitāte gan darbā, gan izklaidē, gan attiecībās. Ar entuziasmu ķersieties klāt jebkuram darbam, sagaidot apkārtējo novērtējumu un sajūsmu par jūsu spējām. Šajā mēnesī ir iespējama iepazīšanās ar interesantiem cilvēkiem un grandiozu pasākumu apmeklējums. Lielisks laiks biznesa rādītāju uzlabošanai. Augusta pirmā puse solās būt ļoti veiksmīga – var izmēģināt savu veiksmi kādā konkursā vai loterijā. Ceļojumu laikā ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai un drošībai.

Jaunava

Pārmaiņu laiks – augustā nāksies pieņemt vairākus nopietnus lēmumus, kuri ietekmēs jūsu turpmāko dzīvi. Ir vērts uzklausīt tuvinieku ieteikumus, bet lēmumu jāpieņem patstāvīgi. Nopietna attieksme pret darbu un neatlaidība beidzot ienesīs augļus. Tuvinieki pieprasīs pastiprinātu uzmanību no jums, neskatoties uz problēmām un aizņemtību. Augustā ir iespējams piedāvājums, kura pieņemšana vai noraidīšana jūtami ietekmēs jūsu turpmāko dzīvi. Lai pieņemtu pareizāko lēmumu, ir kārtīgi jāizvērtē visi plusi un mīnusi, nevajag steigties, jo nepārdomāts lēmums var jums dārgi izmaksāt.

Svari

Svariem augusts ļaus izjust sava darba augļus un nedaudz atpūsties no jezgas. Piemērots laiks jaunu mērķu izvirzīšanai, ceļošanai un jaunu kontaktu dibināšanai. Problēmas atkāpsies otrā flangā, beidzot iestāsies līdzsvars dzīvē. Augustā droši terējiet naudu atpūtai un izklaidēm. Lielisks laiks imidža maiņai un pēkšņu ideju realizēšanai.

Skorpions

Augusts būs neparedzētu situāciju un nopietnu lēmumu pieņemšanas laiks. Augustā jūs beidzot sāksiet sevi novērtēt un sapratīsiet, ka pilnveidošanās process ir nebeidzams, jo vēl nav iekarotas visas virsotnes. Tas būs attiecināms ne tikai uz karjeru, bet arī attiecībām. Lai veiksmīgāk atrisinātu visas radušās problēmas, ļoti būtiski rast iekšējo līdzsvaru. Augustā ir iespējams, ka vairākas problēmas radīsies vienlaicīgi, taču ir ieteicams koncentrēt savu uzmanību uz kaut ko vienu, visu darīt pēc kārtas, izvēloties prioritāti, bez kuras jūs nespēsiet iztikt.

Strēlnieks

Lai arī jūs labprātāk gatavotos atpūtai, apziņa, ka darbā nav viss izdarīts līdz galam, traucēs mieru. Lielisks laiks parādīt apkārtējiem savu radošo domāšanu, mākslinieciskās spējas un labākās rakstura īpašības. Ar neatlaidīgu darbu spēsiet pavirzīties pa karjeras kāpnēm, iegūt atzinību un pat materiālu labumu. Aktīva rosība sagaidāma romantiskajā frontē – nepalaidiet garām iespējas, jo romantiskās jūtas sekmēs radošumu un veikumu profesionālajā darbībā. Augustā zvaigznes sola Strēlniekiem veiksmi gan karjerā, gan privātajā dzīvē. Galvenais nebaidīties un virzīties uz sava mērķa sasniegšanu. Lai arī šajā mēnesī ir sagaidāmas problēmas un pārdzīvojumi, pārliecība par saviem spēkiem un spējām palīdzēs pārvarēt visas grūtības.

Mežāzis

Iekšējā līdzsvara un miera periods Mežāžiem. Lielisks laiks neaizmirstamam un jautram ceļojumam ar sirdij tuvu cilvēku un labiem draugiem. Piemērots laiks attiecību uzlabošanai ģimenē – veltiet vairāk uzmanības saviem tuviniekiem. Neaizmirstiet par pilnveidošanās procesu – mācieties kaut ko jaunu un sportojiet.

Ūdensvīrs

Izteiktas intuīcijas mēnesis. Piemērots laiks īstenot vispārdrošākās idejas. Augustā izjutīsiet pastiprinātu radošo enerģiju, kura ļaus jums radīt kaut ko skaistu un iedvesmojošu. Darbā īpaši spēs novērtēt jūsu radošās izpausmes. Lielisks laiks ceļošanai un mīļotā cilvēka atbalstīšanai. Jūsu spēja ziedot sevi citiem sniegs morālu apmierinājumu. Augustā ir iespējamas finanšu grūtības, kuru atrisināšanai būs nepieciešams ilgāks laika periods. Šajā laikā pieturieties pie saviem principiem.

Zivis

Laiks dot vaļu savām idejām. Drosmīgi lēmumi sniegs pozitīvu rezultātu. Darbā ir iespējama virzība pa karjeras kāpnēm. Ja ir plānots lielāks pirkums, šis ir piemērotākais brīdis tam. Attiecībās ar tuviniekiem būs harmonija. Augustā var sagādāt problēmas veselība, laicīgi vērsieties pie speciālista. Ir vērts aizdomāties par visaptverošu medicīnisko pārbaudi. Neaizmirstiet par atpūtu, jo tikai tā spēsiet „noturēties virs ūdens“.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā