Ko zvaigznes sola aprīlī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. aprīlis 2019 11:55
1148

Auns

Auniem aprīlī nāksies mācīties jaunas lietas un pievērsties jaunam darbam. Nepārdzīvojiet, jo darba rezultāts jūs apmierinās. Jauniegūtās iemeņas nesīs jūtamu papildinājumu budžetā.

Iemīlēšanās laiks. Beidzot jums radīsies iespēja neglābjami iemīlēties uz ilgu laiku. Jābūt gataviem mainīt savu dzīvi, riskēt un iet uz priekšu.

Vērsis

Aprīlī jums bieži vien radīsies spožas idejas. Jūsu nestandarta domāšanas veids palīdzēs atrisināt ne vienu vien sarežģītu situāciju. Izrādiet vairāk iniciatīvas! Pievērsiet uzmanību veselības stāvoklim. Šajā laikā salīdzinoši viegla saslimšana var pāraugt hroniskā slimībā.

Veiksme mīlas lietās. Tikai no jums ir atkarīgs, vai izdosies pārvarēt rutīnu esošajās attiecībās. Vientuļajiem Vēršiem zvaigznes sola vilinošu iepazīšanos.

Dvīņi

Šis nav piemērots laiks šaubām un svarīgu darbu atlikšanai. Pavasara vidus ir lielisks laiks īstenot savas ieceres un pierādīt sevi. Jums palīdzēs prāts un profesionāla pieeja. Zvaigznes iesaka neaizrauties ar naudas tērēšanu, lai nenonāktu finanšu grūtībās. Pacentieties kārtīgi atpūsties, lai stress nespētu jums kaitēt.

Aprīlī jums ieteicams savākties un mazāk dot vaļu emocijām, lai izvairītos no vētrainām scēnām ģimenē. Vientuļajiem Dvīņiem ieteicams ievērot atturīgāku vizuālo tēlu – lielākas izredzes piesaistīt sev uzmanību būs ar elegantu gaumi.

Vēzis

Aprīlī jums netrūks iekšējās enerģijas, kuru vajadzēs virzīt pareizajā virzienā – radīšanas un izaugsmes virzienā. Jums izdosies rast pieeju jebkuram cilvēkam, iegūt viņu uzticēšanos un izmantot savu autoritāti un ietekmi sabiedrībā.

Vientuļajiem Vēžiem zvaigznes sola nelielu klusuma brīdi romantiskajā sfērā. Šos laiku izmantojiet lietderīgi – sevis pilnveidošanai un ideālu pārvērtēšanai. Attiecībās esošajiem Vēžiem zvaigznes sola milzumdaudz pozitīvu mirkļu, uzmanības apliecinājumu. Neaizmirstiet sagādāt jaukus pārsteigumus savam partnerim un dāvināt kaut nelielas dāvanas.

Lauva

Liktenis pārbaudīs jūsu gribasspēku un izturību. Ja nokārtosiet šo dzīves eksāmenu uz “teicami”, turpmāk varēsiet baudīt cieņu un autoritāti sabiedrībā. Nebaidieties no finanšu avantūrām – veiksme būs jūsu pusē, peļņu nebūs ilgi jāgaida. Pastāv traumu risks, tāpēc ieteicams ievērot piesardzību.

Mīlas lietās jūs pieņemat vēlamo par patiesību. Pavasaris ir labākais laiks romantiskām jūtām. Taču neapdomīga kaisle var beigties ar rūgtu vilšanos.

Jaunava

Aprīlī jūs vajās nepabeigti darbi vai parādi. Lai gūtu dvēseles līdzsvaru, jums nāksies pabeigt darbus/atdot parādus. Aprīlī nav ieteicams aizņemties naudu, kā arī nevajadzētu solīt neizpildāmas lietas.

Šo mēnesi labāk veltīt ģimenei, mājas rūpēm un sirdslietām. Tikai jūs varat uzbūvēt savu laimi, taču bez piepūles tas nav izdarāms – ir cītīgi jāstrādā. Ieteicams biežāk sarunāties ar partneri, lai saprastu viņa vēlmes un noskaņu. Palīdziet ar darbu un padomu, jau drīz jutīsiet pateicību un ieguldītā atdevi. 

Svari

Lai arī kādam darbam jūs ķertos klāt aprīlī, viss izdosies vislabākajā veidā. Esiet piesardzīgi, jo jūsu veiksmi gribēs izmantot skauģi un nelabvēļi – neļaujiet sevi apkrāpt. Finanšu jomā viss būs stabili, bet neuztveriet likteņa dāvanas pašsaprotami. Nav ieteicams šķērdēt naudu un veikt dārgus pirkumus, jo jau drīzumā nauda jums noderēs citam mērķim.

Jau kopš mēneša sākuma piesaistīsiet pretējā dzimuma uzmanību. Ja vēlaties saglabāt labas attiecības ar esošo partneri, nedodiet pamatu greizsirdībai un aizdomām. Greizsirdība un aizdomas spēj sabojāt pat visstabilākās attiecības un negatīvi ietekmēt partnera uzvedību.

Skorpions

Aprīlis jums paies rāmi un mierīgi, bez īpašiem pārsteigumiem visās dzīves jomās. Lai neizjauktu iekšējo līdzsvaru, izvairieties no straujas kustības (gan tiešā, gan pārnestā ziņā). Ļaujieties plūsmai, tā jūs aiznesīs īstajā virzienā – uz veiksmes un labklājības krastiem. Nav ieteicams izrādīt pārāk lielu iniciatīvu. Zvaigznes iesaka nepretoties liktenim.

Pat vismazākais pārpratums aprīlī spēs izraisīt milzīgu skandālu attiecībās ar partneri. Neuzkuriniet konfliktu, centieties nomierināt partneri, lai pasargātu attiecības no izjukšanas. Iekšējo enerģiju novirziet uz mierīgām nodarbēm – rakstiet dzeju, pasniedziet dāvanas, izsakiet komplimentus.

Strēlnieks

Jums būtu ieteicams iedarbināt taupības režīmu, lai izvairītos no nepieciešamības aizņemties un iztiktu ar esošajiem līdzekļiem. Neatsakieties no piedāvātās palīdzības, jo tā jums lieti noderēs. Jau mēneša vidū situācija uzlabosies, kļūs vieglāk elpot. Veselība aprīlī būs laba. Ieteicams izvairīties no pārēšanās.

Pienācis laiks atjaunot jūtas. To var īstenot, ieviešot pārmaiņas esošajās attiecībās, bet var arī visu sākt no nulles. Pāršķiriet lapu un sāciet visu no sākuma. Meklējiet iedvesmas avotu.

Mežāzis

Racionālu darījumu laiks biznesā. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, centieties piesaistīt līdzīgi domājošus cilvēkus un strādāt komandā – tā būs vieglāk sasniegt virsotni. Ļoti svarīga loma būs miegam un pilnvērtīgai atpūtai, lai saglabātu veselību. Ņemiet to vērā!

Pavadiet ar partneri vairāk laika. Iemācieties līdzsvarot dzīvi starp darbu un ģimeni. Dodieties kopīgā ceļojumā vai ļaujieties kopīgam hobijam. Jūtās parādīsies jauna dzirkstelīte.

Ūdensvīrs

Nav vērts skumt par dzīves sīkumiem. Ja problēmu uztversiet filozofiski, tad tajā noteikti saskatīsiet arī pozitīvo pusi. Galvenais dzīvē ir veselība, bet naudu var nopelnīt un jaunas mantas atkal nopirkt. Neatlieciet darbus uz vēlāku laiku. Ja tos var paveikt uzreiz, dariet to.

Centieties novērtēt citos cilvēkos dvēseli, nevis statusu un naudu. Neturiet aizdomās savu partneri visos grēkos, ja arī jūs ir sasniegušas kādas baumas. Skandāla rīkošanas vietā kārtīgi izrunājieties ar partneri. 

Zivis

Dārgi pirkumi un vērtīgi ieguvumi kalpos labi un ilgi. Netaupiet naudu veselībai un ģimenes mieram, bet sīkumiem gan netērējiet naudu. Nesteidzieties notikumiem pa priekšu, labāk ieņemiet nogaidošu pozīciju un plānojiet savus darbus tuvākajai nākotnei.

Dāvājos viltus cerības partnerim, jūs mānāt tikai sevi. Vēlme mirdzēt sabiedrībā un gūt piekrišanu pretējā dzimuma acīs var novest jūs strupceļā, no kura nebūs tik vienkārši tikt ārā. Piemērots laiks atbrīvoties no attiecībām un saistībām, kuras jums nav nepieciešamas. Attīriet dzīves ceļu jaunām jūtām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies