Ko zvaigznes sola aprīlī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. aprīlis 2017 11:59
1842

Auns

Auniem aprīlis var kļūt par laimīgu pārmaiņu mēnesi. Jaunas iepazīšanās, interesanti notikumi. Jums radīsies iespēja palūkoties uz savu dzīvi no cita skatpunkta un saprast, ko jūs vēlētos tajā mainīt jau tuvākajā laikā. Zvaigznes jums iesaka aprīlī nežēlot naudu un laiku mācībām. Jaunās zināšanas un prasmes jums lieti noderēs jau tuvākajā laikā. Finanšu stāvoklis solās būt stabils.

Arī privāto dzīvi pozitīvi ietekmēs planētu izvietojums. Attiecībās ir vērts veltīt vairāk uzmanības partnerim. Vientuļajiem Auniem zvaigznes gan neiesaka steigties un dibināt nopietnas attiecības, bet gan izbaudīt romantikas vieglumu dzīvē.

Vērsis

Sarežģīts mēnesis. Vēlmes nesakritīs ar iespējām, kas radīs stresu un aizkaitinājumu. Šajā laikā vislabākais risinājums būs nogaidīšana - vērošana un analizēšana. Nesteidzieties ar aktīvu rosīšanos un iniciatīvas izrādīšanu. Aprīlī nebūtu ieteicams pārlieku uzticēties, īpaši svešiniekiem. Aprīļa otrajā pusē zvaigznes iesaka plānot nākotni - var apsvērt darba vai dzīvesvietas maiņu.

Ideāls laiks romantikai - randiņiem prom no svešām acīm. Iespējams, ka aprīlī jūs sagaida negaidīti mīlas piedzīvojumi. Attiecības var pāraugt jaunā līmenī - tas būs īpaši aktuāli tiem Vēršiem, kuriem attiecības šobrīd veidojas no attāluma.

Dvīņi

Aprīlī nevajadzētu steigties! Virzieties uz priekšu lēnām un pārdomāti! Šis periods būs piesātināts ar veiksmi, tas nesīs jums zināmu popularitāti, taču tas nenozīmē, ka visu ir jāuztver kā pašu par sevi saprotamu. Pieņemiet likteņa dāvanas ar pateicību. Dzīve nav nebeidzami svētki! Neaizmirstiet par darbu, centību un rūpēm!

Ja aprīlī nolemsiet atjaunot vecās attiecības, jau drīzumā var nākties to smagi nožēlot. Meklējiet jaunu mīlestību! Mainiet savu dzīvi uz labo pusi - radikāli!

Vēzis

Vēžiem īsti neizdosies izbaudīt pavasara romantiku. Nāksies cītīgi strādāt un piedzīvot arī dažas neveiksmes gan attiecībās, gan darbā, gan finanšu sfērā. Aprīlī jums būs ļoti grūti izvēlēties, tāpēc visbiežāk paļausieties uz apstākļiem.

Privātajā dzīvē būs visai saspringts periods. Jums būs grūti pieņemt pareizos lēmumus. Dažādu apstākļu dēļ jums atliks visai maz laika un spēka romantikai. Aprīlī zvaigznes iesaka ierobežot savu greizsirdību un agresivitāti.

Lauva

Skatieties tikai uz priekšu! Nav vērts gremdēties pagātnes notikumos un nožēlot izdarīto/neizdarīto. Aprīlī jūs sagaida dažas visai nopietnas dzīves mācības, kas radīs jums skaidrību par savu dzīves ceļu.

Šajā mēnesī jums tiek dota lieliska iespēja tikt skaidrībā ar savām attiecībām un problēmām. Venēras ietekme pastiprinās jūsu pievilcību un jutekliskumu, kas ļaus pievērst sev pretējā dzimuma uzmanību.

Jaunava

Mierīgs, bet ne īpaši produktīvs mēnesis. Šajā mēnesī pastāv iespēja, ka pārlieku ļausieties skaudībai. Vērojot apkārtējo veiksmi profesionālajā vai privātajā dzīvē, jūs neizjutīsiet vēlmi kaut ko mainīt arī savā dzīvē, tādējādi novedot sevi emocionālā strupceļā, no kura būs visai grūti tikt ārā.

Aprīlī jūs sagaida emocionāls disbalanss. Jūs nespēsiet izprast sevi, bet no tā cietīs arī apkārtējie. 

Svari

Apīlī jums dzīve uzsmaidīs ar žilbinošu smaidu. Šajā mēnesī jūs beidzot sapratīsiet, ka nav vērts pārdzīvot par pagātnes kļūdām, beidzot spēsiet skatīties nākotnē ar optimismu. Aprīlī jūs sagaida miers, izturība un viedums, līdera enerģētika un radošums.

Pozitīvā noskaņa kā magnēts piesaistīs pie jums apkārtējos, tāpēc par vientulību aprīlī nenāksies sūdzēties. Ja neizdosies atrast jaunu mīlestību, tad jaunus draugus - noteikti! Attiecībās esošie Svari izjutīs vienotību ar savu partneri un vēlmi vairāk pavadīt laiku kopīgās nodarbēs.

Skorpions

Sarežģīts mēnesis, taču tas ļaus jums saprast savas priekšrocības. Šajā laikā jums neatliks laika baudīt pavasarīgi silto laiku, tā vietā jūs vēltīsiet visu uzmanību savām kļūdām. Zvaigznes jums iesaka neieciklēties, jo kamēr risināsiet pagātnes kļūdas, jūs varat palaist garām svarīgus tagadnes notikumus un nākotnes perspektīvas. Aprīlī jums neizdosies atslābināties, jo nevēlēsieties visu atstāt pašplūsmā.

Privātā dzīve līdzināsies pulvera mucai. Jūsu attiecības šobrīd negatīvi ietekmēs planētu izvietojums. Aprīlī jums būs nosliece uz nomāktu noskaņojumu. Jūs vajās atmiņas par veco mīlestību. Zvaigznes iesaka saņemties un saudzēt savu nervu sistēmu. Pastāv iespēja, ka tieši šobrīd jūsu dzīves ceļā beidzot parādīsies īstais cilvēks, kas spēs jūsu uzmanību novērst no negatīvām lietām.

Strēlnieks

Pavasara vidū Strēlnieku dzīvi piepildīs vieglums. Aprīļa sākumā jūs izjutīsiet enerģijas pieplūdumu un vēlmi virzīties uz priekšu - nenogriežoties no ceļa un neapstājoties. Ja agrāk bieži uzdevāt sev jautājumus un nespējāt uz tiem atbildēt, tad šobrīd viss noskaidrosies un nokārtosies, jo planētas ir izvietojušās jums labvēlīgā pozīcijā. Jebkurā situācijā jūs spēsiet rast pareizo risinājumu. Aprīlis ir lieliski piemērots jauniem projektiem un apjomīgiem plāniem, kas jau drīzumā ļaus jums pavērt durvis uz gaišāku nākotni.

Aprīlī jūs izjutīsiet Venēras pozitīvo ietekmi, tāpēc šis mēnesis būs piepildīts ar romantiku. Daudzi Strēlnieki, neskatoties uz lielo noslogotību, atradīs vēlmi un iespēju flirtam, jaunām iepazīšanām un attiecībām. Attiecībās esošie Strēlnieki atradīs iespēju, kā dažādot savu ikdienu, ienesot attiecībās vairāk viegluma un romantikas.

Mežāzis

Pasivitātes periods, kurā jūs varēsiet izbaudīt iepriekš veiktā darba augļus un plānot nākotni. Beidzot jūs izjutīsiet stabilitāti un spēju kontrolēt notikumus jūsu dzīvē.

Privātajā dzīvē pārsteigumi nav sagaidāmi. Jūs peldēsiet pa rāmu straumi - bez vētrām un krācēm. Vientuļie Mežāži no pretējā dzimuma visdrīzāk sagaidīs tikai draudzīgu atbalstu, nevis romantisku noskaņu.

Ūdensvīrs

Aprīlis kļūs par pamatīgu pārbaudījumu jūsu nervu sistēmai. Jūs sagaida notikumu virkne, kas radīs pamatīgu stresu un liks nopietni papūlēties. Taču nevajag satraukties - lielākoties šie notikumi būs jums nepierasti, bet pozitīvi.

Arī privātajā dzīvē radīsies nestabilitāte. Jūs sagaida drāmas un vilšanās, mīlas sakari un intrigas. Jums būs nosliece mesties galējībās, tādējādi pieļaujot kļūdas. Zvaigznes jums iesaka nesteigties un izvirzīt prioritātes, bet pats galvenais - kārtīgi visu apdomāt.

Zivis

Aprīlī jūs sagaida pamatīga veiksme! Visums un planētas ir noskaņojušās pozitīvi attiecībā pret jums. Lai arī jums smaidīs veiksme visās dzīves jomās, tomēr zvaigznes jums iesaka nezaudēt modrību - kā zināms, par visām likteņa dāvanām ir arī jāmaksā.

Planētu izvietojuma pozitīvā enerģētika ietekmēs arī jūsu privāto dzīvi. Attiecības veidosies ļoti harmoniski. Pavasaris jūs iedvesmos, piešķirs spēku ienest attiecībās vairāk gaismas, romantikas, svaiguma un viegluma. Izbaudiet!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 3. aprīlis 2017 17:01

mainiet savu dzīvi uz labo pusi, radikāli... uz labo vei nē, bet radikāli būs gan