Ko šobrīd dara deputāti?

pece
pece 4. janvāris 2012 11:17
668

www.deputatiuzdelnas.lv - interneta vietne, kurā var noskaidrot, kā uzvedas un ko tieši šobrīd dara tevis noskatītais deputāts.

 

 

Sabiedrība par atklātību – Delna ir sarūpējusi iespēju vienkopus aplūkot datus par mūsu Saeimas deputātiem. Ir iespēja izlasīt deputātu CV, apskatīties kā tautas kalpi pilda savus tiešos pienākumus – apmeklē Saeimas plenārsēdes, piedalās vai nepiedalās balsojumos, kā ir balsojuši par konkrēto likumprojektu – atbalstījuši vai nē. Kā piedalās komisiju darbā, cik pelna par savu darbu, cik saņem dažādās kompensācijās.

 

Var izpētīt pēdējo gadu ienākumus, uzkrājumus un aizdevumus smukās, grafiski pārskatāmās diagrammās. Palasīt ko deputāts ir paudis mēdijiem un ko mēdiji raksta par deputātu.

 

Tāpat var iegūt daudz citas informācijas saistībā ar politiskajiem procesiem valstī, piemēram, palasīt par deputātiem, kuriem cieņā ir mētelīšu, atvainojiet, partiju maiņa atbilstoši sava labuma gūšanas iespējām un valdošajam vēja virzienam.

 

Lai arī interneta vietne ir izveidota salīdzinoši nesen un ne visa informācija ir ievietota, šī iniciatīva vismaz man šķiet apsveicama. Priecājos, ka daudzas lietas mūsu valstī top caurspīdīgākas!

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu vērtē šo Delnas iniciatīvu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
KRX 5. janvāris 2012 09:16

A man neinteresē.... jo mazāk viņus redzu visus, jo mierīgāka dzīve. Mani tikai kaitina viņu uzvedība :D

pantai 4. janvāris 2012 14:52

un jo vairāk & precīzāka info, jo labāk! tad var vismaz redzēt & viņiem pašiem varbūt radīsies sajūta, ka darbiem jāiet roku rokā ar vārdiem. Apsveicama ideja DELNAi!

Ilze_Liekmane 4. janvāris 2012 14:50

Laba :)