Ko man ir iemācījis internets?

Autors: hiperkeri, 2014. gada 11. februāris, 11:13:40
Ko man ir iemācījis internets?

Te nu es mēģinu apkopot visus tos padomus un trikus,kurus jebkad esmu saņēmusi,uzejot interneta plašajās dzīlēs-no google meklēšanas, sieviešu kluba, līdz pinterestam un youtube blogeriem. 

Diemžēl nevarēšu precīzi atbildēt,kuram padomam kurš avots ir bijis,bet te nu būs tas,ko es esmu uzzinājusi par dzīvi un kas man ir lieti noderējis līdz tam brīdim,kad sēžu un rakstu šīs ūberlietderīgās rindiņas.

#1-mājā ir jāglabā citroni un soda. Izglābj slāpes, iesīkstējušus traipus vannasistabā un virtuvē.Un notīra traukus labāk kā Fairy.

#2-Uz sejas nelieto ne sodu,ne tomātu,ne citronu.Un nost ar skrubjiem uz sejas.It īpaši cukura vai sāls. NOST!!! Tiem NAV vietas uz sejas. Darbu paveiks dabīga jogurta maska-pienskābes baktērijas maigi noēd atmirušās šūnas un voila-nesakairināts,maigs vaidziņš kā bērna dupsis.

#3- Eļļu mazgāšanas/tīrīšanas metode sejai. Pēc visu pasaules skaistumkopšanas līdzekļu izmantošanas esmu atgriezusies pie pašiem pamatiem.

Ja arī sertificēts kosmetologs to iesaka,tad vajadzēja pamēģināt.

Un man ir kombinēta āda,tādēļ jautri te būs gan sausiņiem,gan arī taukainās ādas nēsātājiem:):D
Princips tāds-Ņem eļļu,pietieks ar eiro monētas apjomu plaukstā, Pirms tam mazliet noskalo seju(jā,vēl arvien kosmētika uz sejas),un tad vienkārši masē seju pa sejas līnijām. Neaizmirsti arī acis,jo eļļa totāli sagrauj arī ūdensnoturīgo tušu.Izmēģināts.Masējam,līdz viss dienas skaistuma slānis ir pilnībā sagrauts un izķēpāts pa mūsu seju un tad ņemot minīdvielīti,iemērcot karstā ūdenī,izspiežam un novietojam uz sejas.Uzmanies,lai ūdens nav par karstu un neapplaucē ādu,taču jābūt karstam,lai būtu tvaicēšanas efekts. Jā,uzliekam uz sejas un pabaudam tvaiku.Kad mazliet atdzisis,masējam dvielītī seju,tādējādi visus netīrumus noņemot nost no ādas uz auduma.(te es sapratu,ka šādi dvielīši man ir tikai 3 dienu lietošanai.Vajag iepirkt vairumā).Apskaties spogulī'-smaidīgs un tīrs! Ādai nevajadzētu būt ne kairinātai,ne iekaisušai.Eļļas sadala kosmētiku un šķīdina sejas eļļas. Jāsaka,ka sajūta pēc tam arī ir ne-eļļaina. Mana taukainā daļa ir izbalansējusies un uzvedas ļoti labi.

Ja ir kāda pumpa,uzlieku Tējas koka eļļu un dienai lietoju Ekoell Nomierinošo Alvejas krēmu,kas matē manu ādu. 

#4-iepriekš minētās metodes papildinājums.

Kādas eļļas lietot?

Teikšu tā.Visas neder.Ir tāda lieta,ka eļļas var būt Komedogēnas-izraisa pumpas un iekaisumus(tiem,kuri ir pārbaudījuši,ka viņiem ir šāda nosliece.Varbūt ir arī cilvēki,kas no tā necieš.). Ar visaugstāko komedogēnību-Vacais labais SLS (sodium Laureath Sulfate),kas ir visos mūsu pretaknes un vienkārši-sejas attīrītājos.no no no.Apburtais riņķis-attīrīs un nosusinās mūsu ādu un ražos jaunas pumpas,lai atkal pirtu to pašu,atvainojos,mēslu un tā tik turpinātu tālāk. Nākamais- Kviešu dīgstu eļļa,olīveļļa,kokosriekstu eļļa,vīnogu kauliņu eļļa,un tā tālāk. Ja ir kāds,kuram interesē,kāda eļļa ir kaitīga,var apskatīt šo video un zem video ir viņas avoti,kas plašāk izskaidros,kāpēc un kas. zelta bedre!!

http://www.youtube.com/watch?v=7VHIr3DtyDo

Atradu,ka visdrošākās ir avokado, jojobas un argāna eļļas.

#5-Internetā var atrast arī mīlestību un labākos draugus. Fakts.

#6-Ebay pārdevēji ir daudz laipnāki nekā pārdevēji tuvākajā veikalā.

#7-recepti taizemiešu kokosriekstu zupai un neceptajai siera kūkai

#8-2 treniņu plānus veselam mēnesim,kas palīdz mēneša laikā audzināt mērķtiecību,izturību,vēdera muskuļus un dibena-kāju muskuļus.Ja kādai interesē,komentāros iekļaušu šos plānus

#9-Kā gaumīgi krāsoties. Lisa Eldridge.

#10- Kā katru dienu būt laimīgai. Sieviešu Klubs un Pinterests.

 

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?