Ko der zināt, ceļojot uz Varšavu?

dolo_acca21
dolo_acca21 8. marts 2016 19:19
3376

Varšava ir pārsteigumu un dažādu iespēju pilna pilsēta, taču, lai pats to piedzīvoto, iepazīsties un atceries derīgos RentMama Auto Nomas padomus ceļojumam uz Varšavu.

 

1. Ja lido uz Varšavu, Tev ir nepieciešams jau laikus samainīt valūtu. Lidostā tas būs ļoti dārgi.

 

2. Neesi apmuļķots! Neizmanto šoferu pakalpojumus, kuri stāsta, ka ir taksisti un spēj Tevi aizvest līdz galamērķim daudz lētāk. Parasti viņi nav oficiāli taksisti un samaksa par pakalpojumu ir daudzkārt augstāka.

 

3. Ja esi ceļā uz Poliju, braucot ar automašīnu, Tev jābūt uzmanīgam, jo braukšanas stils un kultūra atšķiras no citu valstu auto vadīšanas manierēm. Šīs valsts autovadītāji vada transportlīdzekli uzmanīgi, bet pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu.

 

4. Varšava ir droša un mierīga pilsēta, salīdzinot ar situāciju kāda tā bija pirms 10 - 15 gadiem.

 

5. Poļu valoda ir sarežģīta, savukārt pamatfrazes Tu vari viegli iemācīties, it īpaši ja zini nedaudz krievu valodu. Tas tāpēc, ka daži vārdi un izteicieni abās valodās ir līdzīgi. Protams, lielākai daļai iedzīvotāju šeit ir zināšanas angļu valodā, īpaši jaunākajai paaudzei, kuri Tev palīdzēs. Atceries, viņi būs priecīgi dzirdēt “Dzien Dobry” dienas pirmajā daļā, kas nozīmē “Labrīt”!

 

6. Ja Tev patīk iepirkšanās, noteikti apmeklē Varšavas lielākos iepirkšanās centrus - Galeria Mokotov, Zlote Tarasy un Arkadia!

 

7. Ja neieredzi satiksmi, tad Tev būtu jādodas uz Varšavu no 1. jūlija līdz 31. augustam. Tas tamdēļ, ka tad ir vasaras atvaļinājums un cilvēki tad mazāk pārvietojas ar automašīnām.

 

8. Nakts dzīve Varšavā ir interesanta un pārsteigumu pilna. Bet lielākā daļa atpūtas vietu ir atvērta tikai piektdienās un sestdienās.

 

9. Ja esi iecerējis pārvietoties ar sabiedrisko transportu, tad Tev būtu jāzina, ka tas ir lēts un punktuāls. Ja vēlies iznomāt automašīnu, iesakām iepazīties ar mūsu auto nomas Polijā piedāvājumiem!

 

10. Varšavā Tev ir iespēja iznomāt arī velosipēdu. Pirmās nomas 20 minūtes ir bez maksas.

 

11. Daudzi muzeji Polijas galvaspilsētā ir slēgti, bet tas tiek kompensēts svētdienās, kad tie ierasti ir bez ieejas maksas!

 

Iesaka: Pašmāju auto nomas portāls RentMama! :)

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies