Ko dāvināt vecmāmiņai – dažas idejas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. aprīlis 2019 08:15
399

Vecmāmiņas ir īpaši cilvēki. No viņām staro siltums, viņu apskāvieni un vārdi ir dziedinoši. Nav svarīgi, cik esam veci, vecmāmiņas rokas vienalga ir tā siltā azote, kurā gribam ieritināties. Tā ir īpaša bērnības sajūta, ko no viņām nesam līdzi savā dzīvē. Tāpēc arī ir tik svarīgi atcerēties un apsveikt vecmāmiņas svētkos un viņu īpašajās dienās. Tomēr nemaz nav tik viegls uzdevums izdomāt, kā sumināt un apdāvināt vecmāmiņu. 

Protams, dāvana vecmāmiņai arī atkarīga no tā, kāda viņa ir. Kādi ir vecmāmiņas hobiji, intereses, ikdiena. Vecmāmiņas arī mēdz būt ļoti plašā vecuma amplitūdā. Kāda vecmāmiņas titulu ieguvusi jau nedaudz pēc četrdesmit, bet cita vecmāmiņa savos septiņdesmit un vairāk gados ir ieskauta krietnā mazbērnu un pat mazmazbērnu pulciņā.  

Piedāvājam dažas labas idejas dāvanām, kas būs piemērotas vecmāmiņu iepriecināšanai. Visas dāvanas varat atrast interneta veikalā lieliskadavana.lv, kur apkopoti labākie Latvijas un kaimiņu valstu uzņēmēju piedāvājumi. 

Atpūta “Egles” sanatorijā Druskininkos

Atpūta un veselības uzlabošana vienā piegājienā – tā noteikti būs ļoti laba dāvana vecmāmiņai. Varat uzdāvināt viņai jubilejā atpūtu Lietuvā – sanatorijā “Egle” Druskininkos. Atpūtā būs iekļauts daudzveidīgu relaksācijas un ārstniecības procedūru klāsts. Dzīvošana mājīgā numuriņā, atpūtas iespējas, gardas maltītes. 

Floristikas vai gleznošanas meistarklase

Ja vecmāmiņā mīt radošā stīga, tad varat iepriecināt viņu ar iespēju apgūt kaut ko jaunu, piemēram, floristiku vai gleznošanu. Tā būs iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, interesanti pavadīt laiku, apgūt kaut ko jaunu un noderīgu.

Aromterapijas masāža

Šī brīnišķīgā procedūra mazina nogurumu, uzlabo noskaņojumu, atjauno darbaspējas un enerģiju. Ķermenim tiek veikta relaksējošā masāža ar aromātisko eļļu. Tā ir lieliska dāvana vecmāmiņai, kura ikdienā vairāk rūpējas par citiem, aizmirstot pienācīgi atpūsties un palutināt arī sevi ar kaut ko patīkamu.

Žurnāla abonements

20190327081207-61124.jpg

Vecmāmiņas noteikti ir no tās paaudzes, kura vēl ļoti labi prot novērtēt rakstīto un drukāto vārdu. Viņām patīk lasīt avīzes, žurnālus, grāmatas. Tāpēc žurnāla abonements būs ļoti piemērota dāvana vecmāmiņai. Protams, žurnāla tematiku vajadzētu izvēlēties atbilstoši viņas interesēm.  

Sāls istabas apmeklējumi

Vecmāmiņai arī varētu patikt sāls istabas apmeklēšana. Tā apvieno gan atpūtu, gan veselības uzlabošanu. Sāls istabas apmeklēšana ieteicama, lai stiprinātu elpceļus un uzlabotu imunitāti. Vecmāmiņai tas noteikti nāks tikai par labu, jo ar gadiem par veselību jārūpējas arvien vairāk. 

Kārumnieku tūre uz Lietuvu

Aizraujoša ekskursija uz Lietuvu, kas ietver Šokolādes muzeja apmeklējumu, Haima Frenkeļa villas apskati, Vienīgā Kaķu muzeja Baltijā apmeklējumu. Tā būs lieliska atpūta vecmāmiņai, kas sniegs jaunus iespaidus un ikdienu padarīs krāšņāku. 

Igaunijas dabas bagātību tūre

Varat izvēlēties vecmāmiņai arī vienas dienas ceļojumu pa Igaunijas skaistākajām vietām. Brauciena laika varēs apskatīt Keilas ūdenskritumu, aplūkot Jegala ūdenskritumu, kas ir platākais Igaunijā. Ceļotāji izstaigās apburošo Tallinu, kur ir brīnišķīgā Toompea pils, lieliski vecpilsētas skatu laukumi un pat Eiropā senākā aptieka.

Sejas procedūra salonā KOLONNA

Augsti kvalificētie un pieredzes bagātie Kolonnas speciālisti parūpēsies par to, lai vecmāmiņa saņemtu lutinošu sejas procedūru pēc viņas pašas izvēles. Tā var būt ādas mitrināšanai, vitalitātei, attīrīšanai vai citam mērķim. Lieliska un sievišķīga dāvana vecmāmiņai!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā