Klajā nācis Lindas Tīmanes dzejoļu krājums „Tik daudz ko teikt”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. oktobris 2018 10:37
562

Šoruden klajā nācis Lindas Tīmanes pirmais dzejoļu krājums „Tik daudz ko teikt” (to klajā laidis apgāds „Annele”). Krājumā apkopoti ļoti ilgā laika posmā sarakstītie dzejoļi: gan tādi, kas sarakstīti pirms divdesmit gadiem, gan tie, kas uzrakstīti šogad. „Te atradīsiet dažādas emocijas. Un, ja jūsu emocijas sakritīs ar manām, mēs sapratīsimies. Dzejoļu noskaņu grāmatā papildina īpaši dzejoļiem piemeklētas košas un izteiksmīgas Solvitas Gedertes fotogrāfijas.”

 Kā stāsta pati autore (jāpiebilst, ka viņa ir pazīstamā mūziķa un grupas „Labvēlīgais Tips” dalībnieka Kaspara Tīmaņa dzīvesbiedre), pirmo dzejoli par mīlestību viņa uzrakstījusi 18 gadu vecumā. „Man vienmēr ir paticis rakstīt, bet viss aprobežojās ar skolas sacerējumiem un sienas avīzi. Tālāk savu rakstītprasmi nepilnveidoju, bet iedvesmas brīžos turpināju rakstīt, taču nevienam savus dzejoļus nerādīju. Tie bija mans patvērums, sava veida bēgšana no sāpēm un dusmām, jo dažādu problēmu dēļ algotā darbā strādāt nevarēju. Manuprāt, rakstīšana ir ļoti intīms process un bija vajadzīga liela drosme un uzdrīkstēšanās, lai savus darbus atrādītu lielākai auditorijai. Pateicoties vienam tādam drosmīgam solim, vairāki teksti ir izskanējuši komponista Jāņa Strazda melodijās: „'Laime'”, „Tevi satikt”, „Arī Tev”, „Palutini”.  Savulaik uzrakstīju dziesmas tekstu grupai „Labvēlīgais tips”, bet viņi par to tā arī neuzzināja!”

Linda neslēpj, ka rakstot var pateikt daudz vairāk un dziļāk kā runājot. Naivi, romantiski, emocionāli. Nevēlos aprakstīt realitāti, politiku un vardarbību, tam ir domātas ziņas. Es joprojām ticu labajam, romantiskajam, sapņiem un mīlestībai, kas mūsu laikmetā vairāk ir kas nevajadzīgs un tiek uztverts ar ironisku smīnu: „'Mums katram ir sava auditorija, kas mūs klausās un dzird, ne tikai ar ausīm, bet arī ar sirdi!”

Grāmata jau pieejama grāmatu veikalos visā Latvijā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam