Ķerot ziedu burvību pirms rudens salnām...

Linduchy
Linduchy 24. septembris 2019 12:50
1195

Traki saspringtu nedēļu nomainīja ne mazāk stresainas brīvdienas. Nebeidzamo darbu kalnu papildināja lietus un tik drūms laiks, ka brīžiem pašai gribējās raudāt. No tā gan atturējos, jo bija bail sākt pelēt no tik liela mitruma koeficienta.

Un tad pienāca pirmdiena - saulaina, gaiša un viekārši fantastiska. Uzmetot vien skatienu datoram un dokumentu kaudzei, sapratu, ka es negribu un arī nespēju sevi veltīt darbam, lai no tā būtu arī kāds jēdzīgs rezultāts. Lai piedod man visi, bet es neesmu robots.... kaut brīžiem pati sāku par to šaubīties.

Visu vasaru plānoju un taisījos doties uz Pakrojas muižu, bet vienmēr kaut kas traucēja, vienmēr bija citi plāni un kaut kas neplānots. Tikai ne šodien! Bez ilgām pārdomām devos ceļā.

Pakrojas muiža ir iedvesmojoša vieta ziedu, mākslas un vēstures elpas cienītājiem. Protams, salnas nav saudzējušas skaistās ziedu kompozīcijas, bet tas nav šķērslis baudīt mieru un atpūtināt prātu no ikdienas stresa burvīgas mūzikas pavadījumā. Darba dienās šeit tiešām valda absolūts miers, minimāls tūristu daudzums.

Bet kultūras cienītājiem gan ieteicams doties uz Pakrojas muižu brīvdienās, jo tad šo vietu papildina Šekspīra lugas ainas, meistarklases un citi bīnumi.

Krāšņākais ziedēšanas posms, protams, ir palicis aiz muguras, tomēr vēl pēdējo ziedu burvību var pagūt noķert.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies