Kas labs brīvdienās? (5.-6. marts)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. marts 2016 00:00
1904

Izstāde "Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels"

Farmācijas muzejā atklāta krāšņa izstāde „Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”, kas veltīta pasaulē slavenā angļu ārsta Edvarda Baha (Edward Bach) dzīves veikumam – viņa atklātajai ziedu terapijai.

Šī ir pirmā tik plašā Baha ziedu terapijai veltītā izstāde pasaulē. Krāšņās lielformāta fotogrāfijās ir iespēja apskatīt un iepazīt visus E. Baha atklātos un ziedu terapijā izmantotos augus, to ārstnieciskās īpašības, uzzināt par Baha ziedu terapijas pamatprincipiem, kā arī ārstniecības līdzekļu pagatavošanas metodēm un lietošanu. Tāpat arī izstādes apmeklētājiem ir iespēja skatīties filmas par Baha ziediem, lasīt grāmatas, kā arī pašiem veikt dažādus ar augiem un cilvēka emocionālajiem stāvokļiem saistītus izzinošus uzdevumus, kas veidoti gan mazajiem, gan lielajiem. Informācija izstādē ir pieejama latviešu, angļu un krievu valodā.

E. Bahs savas dzīves laikā, strādājot par ķirurgu, bakteriologu, imunologu un homeopātu, secināja, ka cilvēka emocionālais un prāta stāvoklis būtiski ietekmē imunitāti, tāpēc viņš meklēja un atklāja savvaļas augus, kuru dziedinošais spēks spēj atbrīvot mūs no postošiem emocionāliem un prāta stāvokļiem (naida, aizvainojuma, bailēm utt.) un atjaunot iekšējo līdzsvaru. Baha ziedu terapija ir vienkārša un droša lietošanā, tāpēc to savas veselības stiprināšanai izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Norises vieta: Farmācijas muzejs, R. Vāgnera 13, Rīga

Ziemas festivāls 2016

4. marts

Sigulda ir īsta ziemas sporta galvaspilsēta, tāpēc jau sesto reizi no 4. līdz 6.martam Siguldā ziemas un pavasara satikšanos svinēs ar vērienīgu sporta, mākslas un mūzikas festivālu.Sports un līdzi jušana ir siguldieša goda kods. Tādēļ marta sākumā, sagaidot savus sporta varoņus mājās no pasaules startiem un veiksmīgiem finišiem, Sigulda Ziemas festivālā svinēs ziemas sporta sezonas noslēgumu, savu sportistu atgriešanos mājās un pavasara atnākšanu. Ziemas festivāla moto ir "Vairāk sporta, vairāk mākslas, vairāk izklaides" – šīs trīs enerģijas lieliski savijas kopā, veidojot īpašo noskaņu, kas dod iespēju ikvienam izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus!

Lielā burbuļu parāde 2016

4. marts

"Riga Wine & Champagne" ir Baltijas valstīs plašākais un gardākais šampanieša, vīna un gardēdības festivāls, kas Rīgā notiek jau kopš 2012. gada.2016. gada 4.-6.martā festivāls piedāvā virkni pasaules klases degustāciju, vakariņu un meistarklašu.

Norises vieta: "BIBLIOTĒKA No1" restorāns, Tērbatas iela 2, Rīga

Liepājas Spēks 2016

5. marts pl.9:00

Spēka un izturības sacensības "Liepājas Spēks 2016". Tās ir sacensības, kuras izraisa lielu dalībnieku un skatītāju interesi, jo ietver dažādas pakāpes spēka vingrinājumu elementus. Organizatori atklāj, ka katru gadu sacensību uzdevumu grūtības un sarežģītības pakāpe aug. Tādēļ, lai varētu izvērtēt savu fizisko sagatavotību un piemērotību, "Liepājas spēks 2016" dalībnieki tiek aicināti sekot līdzi informācijai nolikumā, kur ir publicēti veicamie uzdevumi, kā arī pievienoties bezmaksas treniņiem jeb "Liepājas spēka skolas" nodarbībām.

Norises vieta: Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības 39, Liepāja

Radio vadāmo rotaļlietu festivāls

5. marts pl.10:00

Ja tev ir lidojoša, braucoša, rāpojoša radio vadāma rotaļlieta, tad piesakies dalībai festivālā un pierādi, ka tavējā ir stiprākā.Pirms festivāla vari izmēģināt sevi un savu rotaļlietu treniņos – katru trešdienu no 16:00 līdz 17:30

Norises vieta: Līgatnes novada Sporta centrs, Līgatnes pagasts

Mūzu diena

5. marts pl.10:00

Kalnciema kvartālā norisināsies "Mūzu diena" – Starptautiskās sieviešu dienas ieskaņas pasākumi un zemnieku un amatnieku tirdziņš pavasarīgās noskaņās. Dienas gaitā saulainajās Vīnu veikala telpās baudīsim akustisku koncertu, piedalīsimies pavasarīgās radošajās darbnīcās un priecāsimies par pirmajiem pavasara ziediem tirgotāju stendos.

Norises vieta: Kalnciema kvartāls, Kalnciema 35, Rīga

Darbnīca "Atklātnes ceļo pa visu Eiropu!"

5. marts pl.11:00

Eiropas Savienības mājā martā notiks Lieldienu radošās darbnīcas, kurās piedalīties aicinām pieaugušos un bērnus ar invaliditāti pedagogu vai sociālo darbinieku pavadībā.Radošajā darbnīcā "Atklātnes ceļo pa visu Eiropu!" būs iespēja izgatavot atklātnes ar dažādu Eiropas valstu ornamentu motīviem.

Norises vieta: ES Māja, Aspazijas Bulvāris 28, Rīga

Princešu un pirātu diena pilī

5. marts pl.12:00

Ceļojam uz Karību salām!

Norises vieta: Ventspils muzejs - Livonijas ordeņa pils, Jāņa iela 17, Ventspils

Auces vārda dienas kauss 2016

5. marts pl.17:00

Vidējās paaudzes deju kolektīvu konkurss - festivāls.

Norises vieta: Auces kultūras nams, Ausmas 3, Auce, Auces novads

Festivāla atklāšanas koncerts "Māksla vai Šoks?"

5. marts pl.19:00

" Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2016" festivāla atklāšanas koncerts "Māksla vai Šoks?". 

Spēlēs trio "ART-I-SHOCK": Agnese Egliņa (klavieres); Guna Šnē (čells); Elīna Endzele (sitaminstrumenti).

Programmā: Rihards Dubra. "Les passions d'automne" (Valse triste) jeb "Rudens kaislības"; Jānis Lūsēns "Neti, neti…"; Andris Vecumnieks "Valsis"; Agneta Krilova "Mēness asaras ..."; Linda Leimane "Silhouettes. Behaviours"; Kristaps Pētersons "Ziema"  (pirmatskaņojums); Platons Buravickis "Voltāža" (pirmatskaņojums).

Norises vieta: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Maģisks multidimensiju šovs "Dieviete"

5. marts pl.20:00

Starptautiska talantīgu mūziķu, mākslinieku un veidotāju komanda "Amiya Inspiration" aicina izbaudīt pozitīvu un pārsteidzošu sajūtu, estētiska skaistuma un sajūtu sprādzienu!Maģiska mūzikas, vizuālās mākslas, deju un aromterapijas mijiedarbība šovā "Dieviete" aizvedīs skatītājus uz reti sajūtamiem neticamiem emocionālajā stāvoklī, uz fantāzijas plašumiem un brīnumainām dvēseles vibrācijām. Tā ir iedvesmas, jaunu virsotņu un priekšstatu buķete! 

Skatītāji varēs doties ceļojumā skaistajā izjūtu un mūzikas pasaulē, un šīs sajūtas un mūzika stāstīs viņiem aizraujošāko, interesantāko un skaistāko stāstu par viņiem pašiem.

Izbaudi un atklāj savu talantīgo dabu! "Dieviete" ir stāsts par Sievietes pārvērtībām – no ikdienas pienākumos ierautās Pelnrušķītes par absolūtu Dievieti, savas dzīves Radītāju, kas veido savu dzīvi atbilstoši talantīgajai dabai un ārkārtējām spējām. Tas ir iedvesmojošs un pārsteidzošs stāsts, kas balstās uz reālas dzīves pieredzi, ko var piedzīvot ikviens skatītājs.

Norises vieta: Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra 5, Rīga

Sieviešu dienas rallijs 2016

5. marts pl.7:00

Visas kaislīgākās autobraucējas, adrenalīna un piesātinātu emociju alkstošās sievietes astoto reizi piedalīsies "Sieviešu dienas rallijā".Visus gadus rallijs sācies Rīgā, izbraukātas dažādas zināmākas un mazāk zināmas vietas virzienā no Rīgas un atpakaļ. Kā būs šogad?! Starts divās pilsētās (abas aptuveni 100 km attālumā no Rīgas) vienlaicīgi, būs divi maršruti – Vidzemē un Zemgalē, dāmas dosies iepazīt vairāk visus četrus Latvijas novadus un finišēs Rīgā, modes un izklaides centrā "Rīga Plaza". Maršruts plānots aptuveni 300 līdz 350 km garš, kā laikā būs jāveic vairāki uzdevumi kontrolpunktos līdz galvaspilsētai, bet tajā jāapmeklē vēl vairāki. Pirmo reizi dalībniecēm būs pašām jāplāno savs ceļš, taktiski jāizdomā, kuru no piedāvātajiem punktiem apmeklēt būtu labāk jeb izdevīgāk, lai uzrādītu labāku rezultātu.

Eiropas čempionāts slidošanā lejup pa trasi

5. marts pl.12:00

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē norisināsies "ICE on FIRE" – pirmais atklātais Eiropas čempionāts slidošanā lejup pa trasi, kura laikā tiks noteikti bezbailīgākie un ātrākie Eiropas slidotāji. Pasākums notiks Ziemas festivāla ietvaros.Lai kvalificētos pasākumam, dalībniekiem jāpiedalās kvalifikācijā – pirmā kvalifikācijas kārta norisināsies 16. janvārī, bet otrā kvalifikācijas kārta norisināsies 6. februārī. Sacensību fināls notiks 5.martā un tajā 10 Siguldas trases labākie kvalifikācijas rezultātu ieguvēji sacentīsies ar Eiropas slidotāju izlasi.

Norises vieta: Bobsleja un kamaniņu trase Sigulda, šveices 13, Sigulda, Siguldas novads

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies