Karalis Lauva - animācijas filma, kuru šovasar ir obligāti jāredz

Linduchy
Linduchy 24. jūlijs 2019 10:04
821

1994. gadā uz lielajiem ekrāniem iznāca Disneja kinostudijas animācijas filma "The Lion King". Ātri vien Simba, Timons un Pumba kļuva par slavenībām, bet multfilmas mūzika kļuva gluži ikoniska.

Ir pagājuši 25 gadi, un šogad Disneja kinostudija iepriecina skatītājus ar iemīļoto stāstu modernā un īpaši emocionālā izpildījumā.

Šajā animācijas filmā ir viss - gan skaists noformējums ar līdz perfekcionismam noslīpētām detaļām, krāšņi skati, mīlestība, morāle, aizkustinoši momenti un lielisks humors.

Sākot skatīties animācijas filmu Karalis Lauva, mani pārņēma emocijas un nostalģija. Vien uz mirkli iedomājoties, ka ir pagājuši JAU 25 gadi! Kur tas laiks tā skrien? Gluži kā gnu mežonīgais skrējiens animācijas filmas liktenīgajā momentā...

Animācijas filmas laikā ne reizi vien sakāpa asaras acīs un kamols kaklā. Lai arī stāsts ir zināms, tomēr tas ir tik aizkustinošs, liek pārdzīvot un cerēt - bet varbūt šoreiz viss beigsies savādāk?

Un, protams, Karalis Lauva nav iedomājams bez lieliskās mūzikas - tā patiesi saviļņo visas dvēseles stīgas, ka ir vēlēšanās dziedāt līdzi.

2019. gada animācijas filma Karalis Lauva ir obligāti jāredz gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jaunajai paaudzei noteikti patiks stāsts un vizuālie efekti, savukārt vecāku paaudze, kurai atmiņā ir 90. gadu Simbas piedzīvojumi, varēs izbaudīt nostalģisku noskaņu.

Ļoti skaista animācijas filma! Ir jāredz! Iesaku!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā