Kāpēc vēlos doties uz Ineses Galantes Summertime?

thezeezee
thezeezee 1. augusts 2014 18:05
1580

 Vasaras siltie vakari. Jūra un mūzika. Šīs ir trīs lietas, kas mani visvairāk fascinē vasarā, un tas arī ir iemesls, kāpēc vēlos doties uz Ineses Galantes Starptautisko mūzikas festivālu Summertime.

Vasaras siltie vakari. Latvijā saule un klimats mūs priecē ar vasaru pavisam īsu laika sprīdi, tāpēc jāizmanto katra izdevība atrasties laukā, siltumā un priecāties par vasaras skaistumu pilsētā, jūras malā vai laukos.

Jūra un Jūrmala. Ik reizi, kad ir iespēja vērot saulrietu sava mīļotā apskāvienos, es izmantoju iespēju un to daru. Dosimies divatā uz Dzintaru koncertzāli blakus Rīgas jūras līcim, un ieelposim jūru, ieklausīsimies mūzikā un izjutīsim vasaru.

Mūzika. Vēl pāris dienas atpakaļ baudīju savu atvaļinājumu Barselonā, un konkursa balva Flamenko teātris “Ugunīgā nakts” ar spāņu tipiskām dejām man noteikti atgādinās par burvīgajiem vasaras mirkļiem šajā īpašajā ceļojumā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 1. augusts 2014 19:46

Jā.Šis jau ir tik poētisks,ka pa taisno tik sūtīt pie pašas Galantes:)