Kamēr tu gulēji…

Linduchy
Linduchy 27. novembris 2017 17:28
1216

ara Logana negaidīti pamostas svešā gultā. Viņa neatceras, kā tur nokļuvusi, un vīrietis viņai līdzās nav viņas vīrs. Turklāt viņš nepārprotami ir miris…

Ketrinas Kroftas grāmata “Kamēr tu gulēji” ir aizraujošs un intriģējošs psiholoģisks trilleris, kura lapaspusēs meli savijas meistarīgā tīklā. Stāsta galvenā varone Tara nevar ticēt nevienam, pat sev ne. Prāts mēdz izspēlēt smalkus un ļaunus jokus, tāpēc uz to nevajadzētu paļauties. Viņa melo, vīrs melo, meita melo. Draudzene melo, jo viņas dzīve no malas izskatījās gluži laba, taču tagad ir kļuvis skaidrs, ka nekas nav bijis ideāls. Visi apkārt melo. Un vēl papildus visam arī kolēģis raisa aizdomas ar savu apsēsto izturēšanos. Meli noved pie vēl lielākiem meliem, bet nemelot nav iespējams. Taču sena ir patiesība, ka meliem ir īsas kājas, un viss kādreiz nāk gaismā. Un reiz pieķertam melos ir grūti pārliecināt apkārtējos, ka neesi pie vainas. Var tikai cerēt, ka kāds sirds dziļumos tev tic.

Lasot šo grāmatu, nevajadzētu izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, jo melu labirints ir pārāk piņķerīgs. Tas ieintriģē lasītāju, liekot turēt aizdomās katru no stāsta varoņiem. Taču melu atrisinājums ir pārsteidzošs. Un vēl pārsteidzošāks ir nozieguma motīvs, jo tikai viens ir skaidrs – šajā dzīvē nevar ticēt tam, ko tu redzi – pareizāk sakot, tam, ko tev rāda citi cilvēki par savu dzīvi un attiecībām. Tā ir tikai fasāde. Un reizēm šī fasāde ir tik meistarīgi izveidota, ka pat vistuvākajiem nav ne jausmas, kas darās tavā dvēselē.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies