Kamēr nav aizmirsies....

Kerstyna
Kerstyna 10. februāris 2015 21:07
1288

Stāsts ne par frī kartupeļiem, bet arī....

 Šodien dienesta darīšanās biju mūsu reģiona galvaspilsētā Valmierā, braucu turp ar autobusu... cēliens agrs  - ap 6 no rīta, Valmierā 10.   Badaķirmis jau ap Smilteni sāk skripināties, ēst gribās dikti, dikti.....

 Pie autoostas tuvumā esošais "Kārlienes ķēķis" man nekad nebija šķitis  aicinošs, tāpēc parasti gāju uz Valletas Hesburgeri. BET šodien skatos - "Kārlienes ķēķa"vietā  bistro "Abrakadabra".  Gāju lūkot....

 Un jutos patīkami pārsteigta, bistriņš neliels, bet no iekšpuses tīrs, kārtīgs, saulespuķu dzeltens un zāles zaļš, ēdienkarte vienkārša. ieraudzīju "Mēles salātus", tā kā parasti aiz apstādījumiem jāmeklē mēle, es pasūtīju palielāku porciju  salātu un baltu kafiju. Tas viss man izmaksāja 2,16 eiro.  Kafija - nu varēja būt lielāka krūzīte, bet laba kafija, salāti...Nu super, viss kā vajag kārtīgas mēles šķēles, tomāti, šampiņjoni, melnie pipari un normāla majonēze.... Jutos stiprināta miesā un garā. Devos dienas gaitās...

Ko vēl pie tā varu teikt - man patika pārdevēja aiz letes, ar mani bija laipna, un vienai vecai tantītei, kurai, laikam nebija neko daudz monētiņu, viņa pacietīgi skaidroja kas ir kas, cik maksā un beigās sakomplektēja tantei porciju.

 Arī pirms mājās braukšanas bija laiks un tas jau  pēcpusdienā, kad Badaķirmis saka, ka ar salātiem neatpirksies, es atkal vēru "Abrakadabras" durvis. Šoreiz paņēmu vistas karbonādi frī kartupeļus un salātus... lielisku saldo ēdienu - ogu muss ar vaniļas mērci un nemainīgi - kafiju, kopā 3, 60 eiro. Porcija LIELA!!! Kartupeļi bija garšīgi, viegli kraukšķīgi, bez tādas liekas taukainības.  Forši. 

 Fonā neuzmācīgi radio vāvuļo, no virtuves  tikai gatavošanas trokšņi, nekādu vārdu pārmaiņu un ko mentāru .  Labs atmosfērs. 

Es te tik par plusiem, bet bija jau arī mīnusiņi - pie logiem vajadzētu markīzes vai žalūzijas, saulīte nu dikti cērt acīs. Kā  arī  logiem un stikla durvīm derētu reizēm lupatu un ūdeni parādīt.

 BET, ja nu laika gaitā iestādījums nesabojāsies, tā būs mana pirmā un pēdējā pietura Valmierā, kad nu man uz turieni  būs jābrauc.

 Tā ja.  :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 12. februāris 2015 08:39

jā,ir tur būts- vispār tas reģions ir baigi foršais:)
Tam labam būs augt!:)

Sieviešuklubs.lv 11. februāris 2015 22:13 Kerstyna

Izskatās, ka attēli nav pievienojušos, neredzam arī, ka būtu neatbilstoša formāta, vienkārši nav.

Droši pievieno attēlu tepat komentāros, vai arī var atsūtīt uz redakcijas epastu un pievienosim .

Kerstyna 11. februāris 2015 09:42 pece

Jā, tād vienkārša un laba, kad gribās tikai uzēst un un vajag busu pagaidīt siltās, pieklājīgās telpās.

pece 10. februāris 2015 22:10

Izklausās labiiiiiii!

VesmaSk 10. februāris 2015 21:42

Tieši gribēju teikt, ka bilde kāda prasās.

Kerstyna 10. februāris 2015 21:14

:@ Un KUR bilde palika?????