Kalnciema kvartālā Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls ieskandinās iedvesmas stundu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. jūnijs 2015 11:20
1150

2015.gada 4.jūnijā Kalnciema kvartālā norisināsies brīvdabas koncerts. To iedvesmas stundu atklās Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla mūziķi – BARAKA, Inese Kozuliņa un Inga Karpiča. Brīvdabas koncertā otrajā daļā piedalīsies dziesminieks Imants Daksis.

Kalnciema kvartālā un festivāla laikā būs iespēja piedzīvot Vidusāzijas tradīcijas un Eiropas džeza improvizācijas no grupas BARAKA (Latvija/Krievija). Tā pārstāv meditatīvu „world” mūziku, kas izdzied cilvēka jūtu pasauli un mīlestību. Vakara koncertu turpinās Inese Kozuliņa (Latvija) ar sirdsskaidrām tautasdziesmām un mantrām šūpuļdziesmu noskaņās kā arī Inga Karpiča, kas rada oriģinālmelodijas ar latviešu dainu vārdiem, izpildot tās uz kokles.

Līdz festivāla norisei un saulgriežiem vēl 15 dienas, bet organizatori aicina laicīgi plānot savu vasaru un ir izsludinājuši ieejas karšu tirdzniecību mājaslapā jogasfestivals.lv. Tikai trīs dienas jūnijā, kurā tikties ar domubiedriem, jogas praktiķiem un tiem, kas interesējas par kvalitatīvu dzīvi. Iespēja satikt jogas pasniedzējus no visas pasaules – Somijas, Vācijas, Igaunijas, Krievijas, Japānas, Beļģijas, Latvijas, Indijas un piedalīties jogas nodarbībās, klausīties lekcijas kā arī baudīt mūzikas koncertus. Īpaša programma veidota arī bērnu auditorijai – zaļā dzīvesveida mākslas izpausmes, meistardarbnīcas un bērnu joga.

Organizatori aicina iedvesmoties un meklēt ceļus uz harmonisku un kvalitatīvi pavadītu laiku, gūt jaunu pieredzi un neaizmirst gadsimtiem senas tradīcijas. Vairāk informācijas par festivālu, programmu un ieejas karšu iegādi iespējams meklēt jogasfestivals.lv

 
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies