Kaķu astroloģija

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 29. maijs, 06:24:07
Kaķu astroloģija

Auns

Uzmanies no mīlas kodumiem! Šīs horoskopa zīmes kaķi ir aktīvi, tie labprāt medī un dzenas pakaļ pelei, nevis ļaujas mierīgai glāstīšanai klēpī.

Vērsis

Lūdzu, vēl! Baudas meklētāji. Labprāt izdabā, ļaujot paņurcīt nedaudz ilgāk rokās, ja vien vēlāk par to saņems  gardas kaķu barības papildporciju.

Dvīņi

Aktīvi, smieklīgi un nerātni kaķi. Patīk darīt dažādas nebēdnības un skaļi ņaudēt, reizēm kārtīgi satracina apkārtējos.

Vēzis

Spēlējam paslēpes! Mīļš, bet bailīgs pūkainītis, kam labāk patīk paslēpties zem gultas vai citā drošā un klusā vietā.

Jaunava

Sagaida visu pašu labāko! Barībai jābūt dārgai un ar ekskluzīvām sastāvdaļām. Barības trauciņam jābūt nevainojami tīram, ūdenim – svaigam, 3x dienā mainītam. Gulēšanai derēs tikai balta un izgludināta gultasveļa.

Lauva

Es esmu galvenais šajā mājā! Es neņaudu, es rēcu kā īsts lauva! Šīs horoskopa zīmes kaķiem ir nepieciešama nepārtraukta uzmanība un aprūpe. Visam jānotiek pēc viņu prāta, uzreiz!

Svari

Kāds jauks kaķītis! Mīlīgs un bezgala skaists. Stundām ilgi var murrāt klēpī, ļaujoties glāstiem un kasīšanai aiz austiņas. Labprāt paspēlēsies.

Skorpions

Mjaaaauuuuu! Skorpiona kaķi var būt mīlestības pārpilni vienā brīdī, bet pēc minūtes – jau gatavi skrāpēt, kost un šņākt. Īpašas dusmu lēkmes var piemeklēt tad, ja esi izdomājusi pabarot citu kaķi.

Strēlnieks

Rotaļīgi kaķi, patīk taisīt nekārtību. Reizēm var aizklejot tālēs zilajās un nerādīties mājās pāris dienas – medī un izpēta apkārtni, ļoti ziņkārīgi.

Mežāzis

Kautrīgs, nopietns un paklausīgs kaķis. Šiem kaķiem ir svarīga tikai barība un minimāla ņurcīšana klēpī, bet labprāt skatīsies ar Tevi vakara ziņas vai Animal planet kanāla raidījumus.

Ūdensvīrs

Pļāpīgie kaķi. Gatavi paņaudēt visur un vienmēr. Sagaida apkārtējo apbrīnošanu un uzslavas.

Zivis

Ļoti radoši kaķi – jebko pārvērtīs jaunā rotaļlietā. Patīk sapņaini vērot apkārtējo pasauli, sēžot uz palodzes.

Kurai zodiaka zīmei visvairāk līdzinās Tavs kaķis?