Kādus darbus uzticēt katrai horoskopa zīmei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. maijs 2015 07:50
2143

Auns

Auniem ir jāsit naglas. Aunu temperaments nav atbilstošs citām nodarbēm. Sliktākajā gadījumā var kaut ko pasākt ar un ap durvīm, lai atbilstu teicienam „lūr kā auns uz jauniem vārtiem“.

Vērsis

Ja ir nepieciešams dīvāns, meklējiet Vērsi. Šie cilvēki ir viszinošākie dīvāna lietās. Dīvāns Vēršiem ir iecienītākais atpūtas un reizēm arī darba veids.

Dvīņi

Dīņiem ļoti patīk gari gaiteņi, lai būtu, kur ieskrieties, pirms došanās uz viesistabu. Dvīņi var lieliski darboties ar un ap ventilatoriem, kondicionieriem ... sliktākajā gadījumā – vienkārši virināt logus.

Vēzis

Vēži dievina guļamistabas iekārtošanu. Nebeidzami pārkārtojumi un uzlabojumi, jo visam jābūt perfektam. Vēzis var ierīkot slepeno ieeju/izeju ... visādam gadījumam.

Lauva

Lustras izvēli noteikti uzticiet Lauvām. Lauvas izvēlēsies pašu dārgāko un izsmalcinātāko apgaismes ķermeni no visa piedāvājuma klāsta.

Jaunava

Jaunavas ir labākie mājas meistari. Īpaši tad, ja Jaunavām uztic nelielu darbu ar milzīgu nozīmi. Ja jums nepieciešams meistars interjera nieciņa izgatavošanai pēc individuāla dizaina, meklējiet Jaunavas. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir tik kautrīgi un pieticīgi, ka noteikti neprasīs lielu darba samaksu.

Svari

Svari ir neaizvietojami mēbeļu pārbīdīšanas procesā un mākslinieciskā māla lipināšanā. Svariem piemīt dizaina un harmonijas izpratne, tāpēc iekārtos mājokli ļoti komfortabli.

Skorpions

Tapešu noplēšana, sienu izgāšana - ideāli darbi Skorpionam. Ja jums nepieciešams kaut ko sadauzīt, piemēram Lauvu iegādāto superdārgo lustru, noteikti sauciet palīgā Skorpionu.

Strēlnieki

Strēlnieki labprātāk nodarbina citus, sniedzot noderīgus padomus, nevis strādā paša rokām. Mājokļa atbilstošākā vieta Strēlnieku rosībai ir balkons vai piemājas dārzs, kur tie var izpausties pēc pilnas programmas.

Mežāzis

Astrologi mēdz teikt, ka „Mežāžiem patīk būvēt mūžīgas lietas, it kā tie domātu arī paši dzīvot tik ilgi“. Mežāzim var uzticēt mājas būvēšanu jau no pašiem pamatiem. No interjera priekšmetiem noteikti var uzticēt darbošanos ap ozolkoka skapi, kāpnēm utt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem nepatīk darboties vienatnē, tāpēc visiem remontdarbiem un labiekārtošanas darbiem obligāti jāsasauc vesela komanda – lai kopā par darbu PADOMĀTU. Ūdensvīru stihija – elektroinstalācija un iekārtas. Ja uzticēsiet šīs lietas Ūdensvīriem, noteikti jūsu māja būs ļoti gaiša un silta.

Zivis

Zivīm var un vajag uzticēt vannasistabas iekārtošanu. Ja dārzā ir paredzēts dīķis, arī tā ierīkošanu var uzticēt Zivīm – jo parasti cilvēki meklē labāko vietu, bet Zivis – dziļāko vietu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 18. maijs 2015 19:18 Kerstyna

Domāju, ka akcents likts uz to, ka izvēlas - dārgāko.. tam es varētu 100% piekrist! :)

ilzy 11. maijs 2015 14:08

Ломать - не строить, tā jau ar to Skorpionu ir. ROFL

Kerstyna 11. maijs 2015 00:09

Šī Lauva ( es) - necieš lustras nekādā veidā un spilgtu apgaismojumui vēl jo vairāk... Un kam gan jums lustra, ja blakus staroju es??? ;)

Linduchy 10. maijs 2015 22:24 ilzy

Eju nokaunēties :$ Bet nu viss izlabots (F)

ilzy 10. maijs 2015 21:17

Un kur tad Skorpins palicis?

Emmy 10. maijs 2015 19:45

Es kā reizi galvā plānoju kā atkal sabīdīt mēbeles :D

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā