Kā zodiaka zīmes risina problēmas

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 8. oktobris, 20:00:00
Kā zodiaka zīmes risina problēmas

Auns

Ja Aunam radusies problēma, tā tiks atrisināta. Auns atrisinās jebkuru problēmu.Uzreiz. Patstāvīgi, lepni un klusējot.

Vērsis

Protams, Vērsis atrisinās problēmu. Un tad pastāstīs visiem, kādā veidā tā tikusi atrisināta. Drošības labad - uzrakstīs rakstu avīzei, lai tiešām visi uzzinātu.

Dvīņi

Dvīņi noteikti padalīsies ar savām problēmām. Sākumā mēģinās problēmu uzvelt uz Auna pleciem, ja neizdosies - atdos Strēlniekam. Strēlnieks jau nu noteikti neatteiks!

Vēzis

Ja Vēzim radīsies problēma, tam sekos asaru jūra. Lai apturētu Vēža raudāšanu, kādam nāksies uzņemties problēmu risināšanu. Ja tomēr brīvprātīgo nebūs, Vēzis lieliski pats atrisinās problēmu. Kāpēc vajadzēja raudāt, nav skaidrs.

Lauva

Lauva sarīkos problēmas risināšanas prezentāciju, pieaicinot visus radus un draugus. Skatītāju klātbūtnē Lauva vienā mirklī atrisinās problēmu, pieņemot sajūsmu un atzinību no apkārtējiem.

Jaunava

Jaunava noskums, jo problēma nebija plānota. Jaunava padomās, atrisinās problēmu. Pati! Un izdarīs secinājumus.

Svari

Svari sākumā nosvērs savu problēmu. Pēc tam nosvērs vēlreiz, kārtīgi padomās, nonāks pie slēdziena, ka pārāk daudz problēmu. Protams, Svari pacentīsies daļu (lielu) problēmu uzvelt uz Lauvas vai Auna pleciem. Ja Svari centīsies uzgrūst savas problēmas Jaunavām, saņems pa aci, jo Jaunavām problēmas tikai pēc saraksta!

Skorpions

Skorpions paskatīsies uz problēmu un pateiks: "Tad nu gan problēma!", un ... aizmirsīs.

Strēlnieks

Strēlnieks noskums. Pēc tam ilgi smiesies, atceroties, kādas tik problēmas dzīvē nav piemeklējušas. Nolems, ka visas problēmas ir nieki un aizmirsīs. Ja problēma neatrisināsies pati no sevis, tad, uzrotot piedurknes, griežot zobus, ķersies pie problēmas risināšanas.

Mežāzis

Mežāzis būs ļoti satraukts un atcerēsies visus lamuvārdus. Nevienam neteiks, ka ir piemeklējušas problēmas, turpinās smaidīt, it kā nekas nebūtu noticis. Kad neviens neredzēs, Mežāzis risinās problēmu, izliekoties, ka viss ir lieliski.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs sāks pētīt savu problēmu - ar prieku un entuziasmu. Pat varētu grāmatu uzrakstīt! Ja līdzīga problēma jau ir bijusi, sāks garlaikoties un meklēs Dvīņus. Jo Dvīņiem nepārtraukti notiek kaut kas jauns.

Zivis

Zivis katru nieku pārvērtīs par globālu problēmu. Ņemsies ap problēmu nepagurstot. Nedod, Dievs, kāds pieteiksies Zivīm palīdzēt atrisināt problēmu! Rokas nost no Zivju problēmām! Kad Zivis būs pietiekami cietušas, tēlojot upuri, labprāt pieņems palīdzību.