Kā sagatavoties Ziemas saulgriežiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. decembris 2018 13:50
1268

Ziemas saulgrieži ir astronomiskās ziemas iestāšanās. Gada īsākā diena un garākā nakts. Taču tas nav iemesls, lai vairāk gulētu. Ziemas saulgriežu laiks ir piemērots tam, lai attīrītu gan sevi, gan vidi apkārt. Tas ir laiks, kad atbrīvoties no visa liekā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Ziemas saulgriežos ir jāatlaiž pagātne, lai varētu brīvi virzīties uz priekšu. Šis ir pateicības laiks.

Kā sagatavoties Ziemas saulgriežiem

Ziemas saulgrieži ir viens no 4 gada atslēgpunktiem. Šajā laikā tiek veidots pamats tam, kā veidosies dzīve nākamo 6 mēnešu laikā.

22. decembrī Ziemas saulgriežu enerģija veidos radīšanas un atjaunošanas enerģiju. Šajā laikā valdošā Saules enerģija pastiprina cilvēku uzmanību un nodomus. Ir jābūt uzmanīgiem ar izteiktajām vēlmēm, jo šajā laikā valdošās enerģijas ir izteikti spēcīgas un labvēlīgas tam, lai vēlamais īstenotos.

Ziemas saulgriežos savas vēlmes ir ieteicams vizualizēt – pierakstīt uz skaistas lapas, veidot mākslinieciskas kolāžas, izteikt vēlamo skaļi. Lai iegūtu vēlamo, ir skaidri jāformulē un jāapraksta tas, ko vēlaties sasniegt vai iegūt.

Ziemas saulgriežos ir ļoti būtiski rast līdzsvaru ar savu enerģiju. Pieņemt un dāvāt mīlestību. Sniegt prieku un priecāties. Izteikt pateicību.

Šis ir piemērots laiks rast dzīves jēgu un sekot tai. Atlaidiet pagātni, atbrīvojieties no liekā, nevēlamā un negatīvā. Sāciet jaunu ceļu – tīru, gaišu un pozitīvu.

Ziemas saulgriežos ir ļoti būtiski priecāties. Šiem svētkiem ir jābūt līksmiem, lai slavinātu gaismas uzvaru pār tumsu – gan dabā, gan savā iekšienē.

Sagaidiet saullēktu

22. decembrī sagaidiet saullēktu, sveicinot Sauli. Apsveiciet Sauli ar atdzimšanu, izsakiet pateicību par siltumu, gaismu un visiem labumiem, ko tā sniedz.

Atlaidiet pagātni

Pagātnei ir jāpaliek aiz muguras. Atlaidiet pagātni, atbrīvojieties no negatīvā, nomācošā, apgrūtinošā un bojātā. Tas ir attiecināms gan uz notikumiem, gan lietām, gan cilvēkiem. Pārtrauciet attiecības, kurās jūs jūtaties nomākts, kurās jūs nekas nesaista. Piedodiet pāridarījumus, jo tā sāpe, kas dzīvo jūsu iekšienē, tikai iztukšo jūsu enerģiju. Mainiet skatījumu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Atbrīvojieties no negatīvā, lai sāktu jaunu dzīves ceļu.

Aizdedziniet sveci un vizualizējiet negatīvās enerģijas sadedzināšanu sveces liesmā. Palūdziet gaismai izdedzināt no jūsu organisma visu ļauno un negatīvo.

Izsakiet pateicību

Ja vēlaties kaut ko sasniegt vai iegūt, iemācieties arī pateikties par to, kas jums jau pieder vai ko esat sasnieguši. Padomājiet, par ko jūs varētu izteikt pateicību dzīvei, visumam, sev, ģimenei, draugiem un pat ienaidniekiem.

Noskaņojiet sevi uz jaunu sākumu

Ziemas saulgrieži ir Saules atgriešanās, dabas atdzimšana. Izmantojiet šo laiku, lai veidotu savas jaunās dzīves pamatus. Noskaņojiet sevi uz to, ka šis ir jauns sākums. Dariet to apzināti. Esiet līdzsvarā ar sevi un apkārtējo vidi.

Apģērbā izvēlieties kaut ko jaunu. Izmēģiniet jaunu matu sakārtojumu. Apmeklējiet kādu jaunu vietu. Izdomājiet, ko jūs vēlētos jaunu apgūt vai apskatīt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies