Kā sagatavoties Ugunīgā mērkaķa gada sagaidīšanai?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. decembris 2015 00:00
3316

Jau drīz pie durvīm klauvēs Jaunais gads. Katrs jauns gads nes jaunas enerģijas un jaunas iespējas, kuras jāizmanto ar apdomu. 2016. gads būs Ugunīgā mērkaķa gads. Lai pievilinātu veiksmi, sagaidi Jauno gadu, ievērojot fen-šui principus.

Svētku egle

20151218202149-19194.jpg

Svētku eglei jābūt īpašai - spilgtai, spožai, mirdzošai. Šis ir īstais brīdis, ja vēlies iegādāties mākslīgo eglīti - Ugunīgā mēkaķa gada sagaidīšanai būs atbilstošas arī sudrabotās, zeltītās vai sārtās egles. Ugunīgā mērkaķa mīļākā krāsa ir sarkanā. Tāpēc, ja arī eglīte ir zaļa, rotas noteikti izvēlies sarkanā toņu gammā. Vismaz pusei no rotājumiem ir jābūt sarkanos toņos, bet pārējās var būt zeltītas vai baltas. Sagaidot Ugunīgā mērkaķa gadu, nav ieteicams izmantot rotas zilā un melnā krāsā.

Izvēlies lielus rotājumus. Svētku egle kļūst par mājokļa enerģētisko centru. Lai tā kļūtu par veiksmes un labklājības magnētu, ieteicams to rotāt ar divu krāsu rotājumiem.

Ģimenes labklājībai ieteicams iekārt eglītē dažus pašdarinātus rotājumus. Veiksmes piesaistīšanai karjerā ieteicams iekārt eglē ēdamas lietas - mandarīnus, konfektes spīdīgos papīrīšos, apzeltītus valriekstus.

Naudas piesaistīšanai ieteicams iekārt eglē 3-5 naudas banknotes, pārsietas ar sarkanu lentu. Banknotes jāiekar egles zaros tā, lai tās apspīdētu lampiņu virtenes gaisma.

Ugunīgais mērkaķis priecāsies, ja neaizmirsīsi arī par mērkaķa figūriņu.

Spoža lampiņu virtene ir obligāta. Papildus var eglīti rotāt ar spīguļu virtenēm.

Eglītes novietošanai mājokļa viesistabā vispiemērotākā ir dienvidu, austrumu vai dienvidaustrumu daļa. To var noteikt ar kompasu, stāvot istabas centrā.

Mājokļa dekorēšana

20151218202329-68897.jpg

Galvenā krāsa - sarkanā un visi sarkanās krāsas toņi. Bet papildus var izmantot dekorācijas violetā, lillā, zelta, baltā, brūnā un bēšīgā krāsā. Akcentu uz sarkanām rotām jāliek mājokļa dienvidu, austrumu, dienvidaustrumu un ziemeļaustrumu daļā.  Brūnos toņus labāk izvēlēties rietumu un dienvidrietumu daļā. Lillā un violetos toņus, balto krāsu vislabāk izmantot ziemeļu un ziemeļrietumu daļas dekorēšanai.

Šogad svētkos nevajadzētu aprobežoties tikai ar eglīti. Papildus ieteicams izveidot vairākus egļu zaru pušķus vai kompozīcijas, kurus izvietot mājokļa dažādās istabās. Šīs kompozīcijas ieteicams papildināt ar eglīšu mantiņām, konfektēm, augļiem. Ja nevēlies veidot egļu zaru kompozīcijas, novieto istabās tikai augļu un konfekšu svētku kompozīcijas. Īpaši ieteicams kompozīcijā iekļaut ananasus un banānus.

Veiksmes pievilināšanai ieteicams piekārt dekorus pie sienām, logiem un durvīm. Mērkaķim nepatīk garlaicība, tāpēc parastu vainagu vietā vari izveidot interesantus un netradicionālus svētku dekorus. Īpašu uzmanību pievērs spoguļu rotāšanai. Vari izmantot egļu zarus, svētku kartiņas, eglīšu rotājumus, čiekurus u.c.

Ja esi saņēmusi lērumu svētku apsveikumu kartiņu, novieto tās redzamā vietā.

Sveces

20151218202746-79785.jpg

Sagaidot Jauno gadu, mājoklī noteikti ir jābūt svecēm. Izvēlies sarkanas, zeltītas vai baltas sveces. Lai pievilinātu veiksmi naudas lietās, novieto sveces uz palodzes. Ģimenes labklājībai - dažas sveces guļamistabā. Karjeras izaugsmei - zeltītas sveces mājokļa rietumu daļā. Ieteicams izvēlēties lielas sveces un novietot tās stikla svečturos. Vari būt radoša un izmantot stikla glāzes, pudeles vai burciņas kā svečturus.

Svētku galds

20151218203049-49267.jpg

Pamatklājumam finansiālai veiksmei Jaunajā gadā ieteicams izmantot baltu galdautu, bet salvetes, traukus un rotājumus izvēlēties sarkanos un zeltītos toņos.

Vari klāt galdu, izmantojot divu dažādu veidu servīzes - izkārto tās pamīšus. Bet ieteicams izvairīties no zilu trauku likšanas galdā.

Ja Jaunajā gadā tev ir svarīgs atbalsts, izaugsme un jaunas iespējas, galda pamatklājumam izmanto sarkanu galdautu. Bet traukus gan šādā gadījumā izvēlies vienkrāsainus.

Galda centrā novieto svētku kompozīciju, neaizmirstot par mērkaķa figūriņu.

Dāvanas

20151218203352-88977.jpg

Ugunīgajam mērkaķim patīk radošums, tāpēc šogad ieteicams dāvināt pašgatavotas dāvanas. Īpašā statusā - pašgatavotas ēdamlietas.

Dāvanu iesaiņošanai izvēlies sarkanu vai spīdīgu ietinamo papīru.

Lai priecīga Jaunā gada sagaidīšana!

Foto: www.pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies