Kā sagatavoties fantastiskai Oskara ceremonijas ballītei

Autors: Linduchy, 2018. gada 3. marts, 12:26:34
Kā sagatavoties fantastiskai Oskara ceremonijas ballītei

Oskara balvu pasniegšanas ceremonija ir viens no krāšņākajiem un kinocienītāju gaidītākajiem svētkiem. Kura būs labākā filma? Kurš saņems balvu par labāko aktierspēli. To mēs uzzināsim jau pavisam drīz. Visas nominācijas vari apskatīt – http://oscar.go.com/nominees/actor-in-a-leading-role

Kino balvu pasniegšanas ceremonijā uz sarkanā paklāja gozēsies un uz skatuves kāps aktieri, aktrises un režisori izsmalcinātos un krāšņos tērpos. Arī pēc saspringtā balvu pasniegšanas ceremonijas vakara būs grandioza ballīte. Lai arī reti kurš no mums var piedalīties īstajā Oskaru pasniegšanas ceremonijā, tomēr katrs var sarīkot fantastisku ballīti Holivudas stilā savā mājā, skatoties ceremoniju tv ekrānā.

20180303122612-19344.jpg

Oskara ceremonijas ballīte ir lielisks iemesls uzaicināt draugus, sapucēties, sagatavot gardus ēdienus un pasniegt dzirkstošo vīnu.

Holivudas glamūrs

Lai sāktu gatavoties ballītei, izlem, kāda būs ballītes galvenā krāsa vai to salikums. Melnā krāsa Oskaru pasniegšanas ceremonijā vienmēr izskatās eleganti. Papildini melno krāsu ar zeltu un tev izdosies uzburt patiesi glamūrīgu Holivudas ballītes noskaņu. Arī sarkanā krāsa ir piemērota kino balvu pasniegšanas ballītei. Izvēlies savas mīļākās krāsas un izpaudies radoši, dekorējot telpu un uzkodu galdu!

Ballītes tērps

Oskaru pasniegšanas ceremonija ir krāšņa un izsmalcināta, tajā rotaļīgi plīvo gaisīgs zīds un šifons, aktrišu ķermeni ieskauj maigs samts, mirdz dārgakmeņi un sarkano paklāju skar augsti papēži. Tāpēc arī tava ballīte nu nekādi nevar būt “pidžamballīte”. Džinsus un iztaipītus t-kreklus atstāj citai reizei. Šis ir laiks sapucēties. Izvelc no skapja vakarkleitu, jo kāpēc gan ne? Uzliec dārgleitas. Izveido glītu frizūru un uzklāj grimu. Neaizmirsti parūpēties arī par nevainojamu manikīru. Esi viena no šī vakara dīvām!

20180303122348-54134.jpg

Fotosiena

Kino balvu pasniegšanas ceremonijas neatņemama sastāvdaļa ir slavenību pozēšana fotogrāfiem. Parūpējies, lai arī tavā ballītē būtu fotosiena, pie kuras iemūžināt šī vakara krāšņos mirkļus. Varbūt tev mājās ir sarkans paklājs? Tas iederētos ballītē perfekti un radītu īsto noskaņu.

20180303122420-39937.jpg

Balsošana

Oskara balvu pasniegšanas ceremoniju pavada saspringta gaisotne, uztraukums, azarts un likmes. Vakara sākumā sarīko balsošanu arī savā ballītē – lai viesi uz lapiņas saraksta savas prognozes, kādas filmas, aktieri un režisori iegūs balvu.

20180303122501-81053.jpg

Uzkodas un dzērieni

Slavenības viesībās tiks cienātas ar izmeklētiem ēdieniem un šampanieti. Sagādā arī savai ballītei kaut ko neparastu. Pat ja tā būs pica, šoreiz izvēlies citu veidu. Ballītē vari pasniegt jūras veltes vai suši, vegānu burkānkēksiņus, sāļos groziņus un dārzeņu uzkodas. Neaizmirsti arī par desertu. Oskara balvu pasniegšanas ceremonijā viens no desertiem būs kanēlmaizītes ar balto glazūru. Kaut ko tādu vari pagatavot arī tu pati … nu vai arī nopirkt konditorejā gatavas smalkmaizītes. Lai viesus nemocītu slāpes, sagādā dzirkstošo vīnu vai kokteiļus.

20180303122513-67458.jpg

Attēli no www.pinterest.com

Iedvesmas un padomu konkurss - kā sarīkot ballīti

20180222110317-37617.jpg