Kā orientēties Rīgas restorānu plašajā piedāvājumā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. oktobris 2020 15:22
227

Lai gan Rudens Rīgas restorānu nedēļa jau rit pilnā sparā, vēl līdz 25. oktobrim ikviens gardēdis var paspēt izbaudīt garšu piedzīvojumus galvaspilsētas iecienītākajos restorānos, kas parūpējušies par daudzveidīgiem un īpaši izdevīgiem piedāvājumiem. Lai palīdzētu tajos orientēties, RestoraniRiga.lv piedāvā pārskatāmu restorānu karti un citas idejas, kā parūpēties par īpašiem mirkļiem sev un tuvajiem.

Rīgas restorānu nedēļas piedāvājumi kartē

Šoruden Rīgas restorānu nedēļa norit no 12. līdz 25. oktobrim, kas ir jau 17. rīkotā restorānu nedēļa. Šoreiz savas durvis pasākuma ietvaros ver 44 restorāni un, kā ierasts, tie dalās divās cenu kategorijās. Uzkodu, pamatēdienu un desertu iespējams nobaudīt par lielisku cenu – 20 vai 25 eiro. Katrs restorāns izceļas ar sezonālās ēdienkartes interpretāciju, interjeru un radīto gaisotni. Ērtākai iespēju pārskatīšanai piedāvājam apskatīt restorānu karti. 

Īstais brīdis iepazīt rudens garšu dažādību

Šoreiz restorānu galvenais uzdevums ir viesiem atklāt rudens garšu unikalitāti un daudzveidību. Tāpēc katrs no tiem ir sagatavojis īpaši ekskluzīvu ēdienkarti ar trīs ēdieniem, kurus iespējams nobaudīt tikai un vienīgi šo divu nedēļu laikā Rīgas restorānu nedēļas ietvaros.

Uzkodās un desertos dominē klasika – ķirbju un ābolu garšas. Pamatēdienos ir novērojama plaša gaļas un zivju ēdienu variācija, un teju katra restorāna piedāvājumā par rudeni liek manīt sēnes. Desertu ēdienkartēs īpaši izceļas brūklenes, cidonijas, smiltsērkšķi un citas ogas. Ābolu deserti, protams, ir neatņemama rudens maltītes sastāvdaļa, tāpēc tie pieejami visdažādākajās variācijas – žavēti un kramelizēti āboli, ābolu zefīri, drumstalkūkas, tartes u.c. 

Vēderprieku baudīšanai gan klātienē, gan attālināti

Šoruden dāvanu karšu uzņēmums FromMe.lv ir nācis klajā ar unikālu dāvanu karti ‘‘Restorāni Rīgā’’, kuru kā lielisku sveicienu svētkos novērtēs gan Restorānu nedēļas fani, gan tuvinieki, draugi un kolēģi, kuriem gribat uzdāvināt iespēju dažādot ikdienu vai bagātināt svētku mirkļus. Viena dāvanu karte, 10 restorāni – saņēmēji varēs izbaudīt gan ģimeniskas pusdienas, gan dzirkstošu kokteiļu vakaru, gan novērtēs iespēju pasūtīt maltīti uz mājām, kas ir īpaši aktuāli šī brīža situācijā. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies