Kā mums gāja SK pirmajā rudens randiņā

Autors: Linduchy, 2019. gada 1. oktobris, 12:45:10
Kā mums gāja SK pirmajā rudens randiņā

28. septembrī Sieviešu Kluba dāmas devās randiņot uz Riga Plaza. Randiņa programmā nebija iepirkšanās, bet gan izstādes "Jūras dzelmju noslēpumi" apmeklēšana. 

Domājām, ka būs forši, izglītojoši un aizraujoši, jo tak iepriekšējās Future Live izstādes, kuras tika rīkotas Elkor Plaza, bija fantastiskas. Realitātē  mūs sagaidīja smaga vilšanās, tāpēc centāmies palūkoties uz to visu ar humora devu.

Pirmā zāle - sienas rotā videoprojekcija ar zemūdens pasaules skatiem. To papildina gida stāstījums par to, kā ir bijis agrāk, kādi radījumi reiz ir dzīvojuši jūras dzelmēs u. t. t. Pēc stāstījuma mums tiek piedāvāts noskatīties filmu. Es zināju, ka būs filma, tāpēc meitenēm sarūpēju popkornu. 

Atnāk gids ar 2! virtuālās realitātes brillēm. Mūsu pulciņš diezgan paliels ... ko darīt pārējiem cilvēkiem, kamēr 2 laimīgie skatās filmu? NEKO! 

Izklaides mums nācās domāt pašām. Tā nu izdomājām, ka varam pabarot haizivis ar popkornu un uzrīkot jūras kaujas.

Pienāca kārta skatīties filmu virtuālajā realitātē. Nu jā, skaisti, bet pliekani. Mazuma piegarša. 

Kad mūsu grupa bija nosēdējusi gandrīz stundu tukšā zālē, kurā pašām nācās meklēt sev izklaides, vaicāju gidam (kurš, starp citu, izskatījās visnotaļ neieinteresēts par mūsu grupiņu), kas tālāk ir paredzēts mūsu programmā. Puiša skatiens simbolizēja neizpratni, kam sekoja teksts - nu, ejiet apskatīt otru zāli. Tagad neizpratne bija man, pag, kuru otru zāli??? Izrādās, ka pie ieejas esošā telpa arī ir tā otrā izstādes zāle. Kas mūs tur sagaidīja? Uz sienām apraksti par bākām un nogrimušiem kuģiem, kā arī piesārņojuma objektu paraugi. Nekādas interaktivitātes. 

Izstādes noslēgumā, kamēr gaidījām meistarklasi (kuru tā arī nesagaidījām), nolēmām izpausties mākslā. Un bloga titulbilde lieliski parāda mūsu sajūtas - a la “Kliedziens” astoņkāja izpildījumā un grimstošs Titāniks.

Un jūs domājat, ka ar to beidzās mūsu randiņš? Ha, hā, nekā nebija!

Tālāk devāmies uz Gan Bei, turpat Riga Plaza - nu lai kaut nedaudz ar kokteiļu palīdzību mazinātu lielo tukšumu pēc izstādes. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts...

Nākamreiz SK randiņā dosimies uz Ogres zilajiem kalniem, jo daba nekad nesagādā vilšanos.

Tiekamies!