Kā mīlēt katru no zodiaka zīmēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. jūlijs 2017 15:15
4819

Kā mīlēt Aunu

Ja esi iemīlējusi Aunu, esi gatava vienmēr justies “sliktāka par viņu”. Aunam ir izteikta vēlme valdīt un kontrolēt visu, viņš neļaus tev rīkoties patstāvīgi un uzsvērs, ka viņam pašam visu ir jādara, lai būtu izdarīts kā nākas. Auns vienmēr visu zina labāk, māk labāk, ar viņu ir bezjēdzīgi strīdēties. Samierinies. Nogaidi mirkli, kad viņš kļūdīsies, tad piedāvā savu risinājumu. Auns ir pārāk lepns, uzreiz viņš nepiekritīs un neatzīs, ka pats ir kļūdījies. Nogaidi, kad viņš kļūdīsies otro un trešo reizi. Netraucē viņam šajā procesā, lai uzsit pats sev punus. Pēc tam Auns sāks nedaudz uzticēties tev. Ja esi gatava vienmēr ieņemt otrā plāna lomu, tad tava vieta ir blakus Aunam. Ja tomēr neesi gatava tādai lomai un atteiksi Aunam, esi droša, ka viņš uzmācīgi tevi vajās, lai saprastu, kāpēc tu neesi ļāvusies un pakļāvusies viņa “apburošajai” personībai. Tiklīdz tu viņam pakļausies, tava autoritāte Auna acīs momentāli kritīsies. Pat ja esi neprātīgi iemīlējusies Aunā, neizrādi to.

Auns vienmēr zina, ko grib, un ir pieradis vienmēr to iegūt. Viņu vairāk interesē process, nevis mērķis. Viņš neiespringst par partnera vēlmēm. Bez liekām problēmām var mainīt partnerus, neizjūtot sirdsapziņas pārmetumus. Auna kaisle gandrīz vienmēr ir bīstama un iznīcinoša partnerei, jo viņš ir prasīgs un neļaujas kompromisiem. No Auniem bieži vien sanāk izcili sadisti. Ja tev ir mazohistiskas tieksmes – uz priekšu! Pātaga vienmēr viņam būs pa rokai. Viņš ar prieku uzņemsies atbildību par tavu dzīvi, ja tu pakļausies viņam bez ierunām.

Vienīgais moments, kad Auns var izrādīt savu maigumu, ir slimošanas brīži. Tad viņu drīkstēsi samīļot, parūpēties par viņu. Un tajā brīdī pat neiedomājies, ka varēsi uzdrīkstēties nepievērst pietiekami daudz uzmanības un rūpju viņam - TIKAI viņam.

Kā mīlēt Vērsi

Lai mīlētu Vērsi, tev būs nepieciešama pamatīga pacietība un izturība. Ja tas nav tev raksturīgi, labāk nemaz nesāc.

Dzīve ar Vērsi līdzināsies nemitīgai cīņai, kuras laikā tev no visa spēka būs jātur viņš aiz ragiem. Tiklīdz tu atslābsi, vēlēdamās paglaudīt viņu, sagaidi triecienu. Un nevedies uz viņa šķietami skumjo skatienu. Jā, acs stūrītī var parādīties kāda mirdzoša asariņa, taču tā būs domāta tikai tavam apmānam, lai tu zaudētu modrību. Vērša lielākā vēlēšanās ir piespiest tevi pie sienas. Neļauj tam notikt, cīnies. Ja nespēj, tad labāk uzreiz mūc prom, nemaz nesākot attiecības ar Vērsi.

Kā mīlēt Dvīņus

Viņš šķiet vieglprātīgs un pārāk romantisks. Sapņo par ideāliem. Dvīņi vienmēr uzlūko pasauli ar cerībām un interesi. Un nemitīgi domā, vai tik aiz stūra nav kaut kas vēl labāks. Lai iekārdinātu Dvīņus, vajag pēkšņi un nekrietni viņu pamest. Tikai tādā brīdī viņš pārstās kalkulēt labākus romantiskos variantus un pievērsīs tev uzmanību ar asaru pilnām acīm un jautājošu skatienu. Ja vēlies noturēt viņu, nemitīgi atgādini viņam, cik viņš ļoti līdzinās kādam ideālam tēlam (no pasakas, grāmatas vai filmas). Pārsteidz viņu atkal un atkal – gan vizuāli, gan ar maigiem vārdiem, romantisku dzeju utt. Lai dzīvotu kopā ar Dvīņiem, ir jārada nemitīga romantiskas pasakas sajūta, lai varētu palielīties saviem draugiem, cik viss dzīvē ir ideāli.

Kā mīlēt Vēzi

Vēzis daudz ko noklusē. Pirmās 400 reizes viņš piedos no sirds, bet 401. reizē viņš klusi sakravās savas mantas un aizvērs aiz sevis durvis. Attiecībās ar Vēzi ir jābūt ļoti uzmanīgai. Nedomā, ka viņa bruņas pilnībā aizsargā no ievainojumiem.  Attiecībās ar mīļoto Vēzis atmet savas bruņas un kļūst viegli ievainojami. Ja Vēzis ir noslēpies aiz bruņām, tātad to ir izraisījusi tava attieksme. Vēzis ir maigs. Ļoti. Viņš ir uzmanīgs. Vēzis parūpēsies, lai tu justos labi. Pievērsīs uzmanību ikdienas sīkumiem, lai tevi iepriecinātu. Vēzis ir saudzīgs, rūpējas par partneri, tāpēc pacenties atbildēt viņam ar to pašu. Viņam raksturīgi ir vairāk atdot, nevis ņemt. Vēzis var samierināties ar daudz ko – var būt nepiemērots apģērbs, taču nepārdomāta un nekulturāla runāšana sagādā Vēzim vilšanos. Vēzis ir gudrs, bet nav prasīgs pret citiem. Viņš labāk izvairīsies no sarežģītām situācijām un cilvēkiem, necentīsies kaut ko labot. Vēzis klusiņām vēros situāciju un izdarīs secinājumus.

Vēzis ir gatavs eksperimentiem, tāpēc arī tev ir jābūt gatavai atvērties.

Kā mīlēt Lauvu

Lauva necieš kritiku, taču slepenībā ieklausās tajā. Ja aizrādīsi Lauvai par izskatu, viņš tev nikni uzrūks, bet pēc kāda laika pamanīsi, ka tavs aizrādījums ir uzklausīts. Ja vien Lauva tevi uzskata par autoritāti. Lai izpelnītos autoritātes statusu Lauvas acīs, tev ir jābūt pilnīgi godīgai. Lauva vieglāk uztvers tavu ārdīšanos un skaļus izteicienus, nekā tavu kluso apvainošanos un raudāšanu kaut kur stūrītī. Taču Lauva augsti novērtē savaldīšanos. Viņš ar apbrīnu uztvers tavu spēju iekšējo emociju vētru salikt pa punktiņiem, mierīgi izskaidrojot, ko tieši tu vēlies.

Lauvām ir absolūti nepieciešams maigums. Bet, lai tu spētu samīļot Lauvu, viņam tev ir jāuzticas. Attiecībās Lauva grib just savu ietekmi uz tevi. Nebaidies izrādīt savas emocijas. Īpaši gultā – klusējoša un pakļāvīga būtne gultā Lauvai ātri vien apniks.

Kā mīlēt Jaunavu

Glīti klāts galds, smalki izšūtas salvetes, nospodrināti sudraba galda piederumi. Cīņa ar putekļiem ik pēc 15 minūtēm. Nosodošs skatiens, ja nepareizi turi galda piederumus un nenosusini lūpas ar salvetes stūrīti pirms dzeršanas no kristāla glāzes. Mājoklim ir jābūt perfektā kārtībā, apģērbam – tīram, izgludinātam un nevainojamam. Tev ir 100% jāatbilst Jaunavas kārtības prasībām. Vienīgais veids, kā iekarot Jaunavu, ir nemitīgi piekasīties viņam, ka kaut kas nav izdarīts līdz galam – līdz perfektam stāvoklim. Viņš neapvainosies, tieši pretēji – uztvers to kā pamudinājumu tiekties uz ideālu, būs pateicīgs, ka tev nav vienalga.  Attiecībās ar Jaunavu pataupi komplimentus, biežāk lieto frāzi “Tu vari vēl labāk!”. Jaunava novērtēs prasīgumu. Viņš sagaidīs tiekšanos uz perfekciju arī no tevis.

Viņš neuztver ar izteiktu sajūsmu eksperimentus, tāpēc savu vēlmi dažādot seksuālo dzīvi piedāvā viņam īpaši uzmanīgi. Neuzstāj uz savu fantāziju īstenošanu ar tekstu, ka tu to tik ļoti gribi. Tā vietā sarunā iekļauj frāzi, ka jūs tiksiet galā ar šo izaicinājumu un uzlabosiet rezultātu. Ja spēsi pareizi motivēt viņu, neesi pārsteigta, ka procesa laikā viņa sejā ieraudzīsi sportisku koncentrēšanos, nevis iedvesmu un baudu. Viņš vienkārši cenšas tevis dēļ.

Kā mīlēt Svarus

Svari ir diezgan garlaicīgi. Viņa pasauli veido atturība, miers, tradicionālas vērtības, disciplīna un dzīvošana pēc noteikumiem. Ja vēlies veidot attiecības ar viņu, tev ir jāparāda, ka arī tava dzīve balstās uz noteikumiem, un jāpierāda, ka tavi noteikumi ir paši pareizākie. Pieprasi viņu pakļauties savai disciplīnai. Skaidro viņam, kāpēc tavi noteikumi ir vislabākie – kā tie uzlabo dzīves kvalitāti. Ja Svari pārāk ilgi svārstās, domājot piekrist vai nepiekrist taviem noteikumiem, vienkārši saki, ka mīli viņu, ka tavi noteikumi ir paredzēti jūsu mīlestības uzplaukumam.

Attiecībās Svariem ir ļoti svarīgi saglabāt tradicionālās vērtības – tātad laulības. Viņš centīsies panākt to, lai tu piekrīti kāzām. Pēc kāzām viņš no visa spēka centīsies veidot tradicionālu dzīvi, kurā vīrietis ir ģimenes galva. Bet atceries, ka sieviete ir kakls, kas to galvu groza, bet dara to apdomīgi.

Kā mīlēt Skorpionu

Skorpionam šķiet, ka viņu neviens nemīl. Viņam patīk pažēlot sevi, patīk mocīt sevi ar pārdomām – kāpēc viņu neviens nemīl, par ko nemīl, kā tieši nemīl.

Ja Skorpions sūdzas, ka friziere ir neveiksmīgi apgriezusi matus, nekādā gadījumā nemēģini viņu mierināt ar vārdiem, ka tie ir tikai mati, ka tie ataugs. Skorpions to neuztvers kā mierināšanu, bet gan kā apstiprinājumu savām aizdomām, ka tu viņu uztver par neglītu – šobrīd ar briemsīgu matu griezumu. Ja tu mīli Skorpionu, saki viņam, ka viņš ir tik skaists, ka viņu nemaz nav iespējams sabojāt ar matu griezumu. Uzsver, ka viņš ir pats skaistākais – vienmēr un visur. Pats labākais. Vārdi “es tevi mīlu tādu, kāds tu esi” vienkārši iznīcinās Skorpiona pašvērtējumu. Skorpions nemēdz būt “tāds, kāds viņš ir”. Viņam vienmēr jābūt pašam labākajam, skaistākajam un gudrākajam.

Ja tev ir izdevies pārliecināt Skorpionu, ka tu viņu patiesi mīli, viņš visu darīs lieliski. Viņš būs prasīgs gan pret sevi, gan pret tevi. Ja būsi atsaucīga, no jūsu attiecībām izveidosies patiesi spēcīga savienība. Skorpionam ir ļoti svarīgi, kā tu izskaties. Tev ir jāpiemīt gan ārējai, gan iekšējai disciplīnai.  Aizmirsti frāzi “aij, derēs arī tāpat”.

Tuvības laikā nerunā ar viņu. Dari ar viņu to, ko tu gribi, pārvari viņa pretestību. Arī Skorpionam reizēm gribas pabūt vājam.

Skorpions ir dāsns – emocionāli, ar pateicību, uzmanību, maigumu.

Kā mīlēt Strēlnieku

Strēlnieks nesūdzas. Gandrīz nekad. Viņš velk uz saviem pleciem visu problēmu smagumu vienatnē, neuzticas citiem. Viņš uzskata, ka tās ir tikai viņa problēmas – neviens nav spiests viņam palīdzēt. Apkārtējie var censties viņam palīdzēt, bet Strēlnieks visus palīdzētājus nikni atgrūž.

Strēlniekam patiks, ja tu viņu slavēsi citu cilvēku klātbūtnē. Tas viņam būs atklājums, ka tuvumā ir cilvēks, kuram nav vienalga, kas viņu novērtē. Strēlnieks ir lepns un tāds mazohists, ka klusēs ilgu laiku. Viņš no tevis slēps savas problēmas. Ja Strēlnieks reiz tev atklāsies, nedomā, ka barjera ir pārvarēta uz visiem laikiem. Tev atkal un atkal nāksies pārliecināt Strēlnieku, ka viņš tev ir patiesi nepieciešams, ka tev rūp viņa problēmas.

Attiecībās Strēlnieks ir izteikti maigs. Taču nogurums un neuzticēšanās neļauj viņam pilnībā būt atklātam. Necenties viņu izaicināt. Viņam ir nepieciešama masāža, glāsti, maigums – tikai tas viņu iekvēlinās. Ja Strēlnieks no rīta virtuvē cep pankūkas, dungojot dziesmiņu, tātad tu attiecībās esi izdarījusi visu pareizi.

Kā mīlēt Mežāzi

Mežāzis ir briesmīgi noslēpumains. Viņš negribēs atzīties, kas viņu patiesībā nomoka. Viņš ir ļoti spītīgs.  Mežāzim ir mokoši runāt par mīlestību. Ja tev izdosies ar Mežāzi izrunāt viņa iekšējos pārdzīvojumus, viņš ilgi kautrēsies un centīsies no tevis izvairīties. Patiesībā Mežāzis ir ļoti viegli ievainojams. Dziļi iekšienē viņš ir ļoti maigs, kaislīgs un uzticīgs. Mežāzis mīlestību uztver ļoti nopietni. Viņš ir ļoti izvēlīgs, ļoti uzmanīgi atver savu sirdi mīlestībai. Bet tad, kad ir atvēries mīlestībai, ļaujas tai pilnībā. Viņa mīlestībā nav vietas krāpšanai un sīkumainībai. Agri vai vēlu tu sapratīsi, ka attiecības ar Mežāzi ir pilnībā pārņēmušas tavu dzīvi. Mežāzis nepeld attiecību seklajos ūdeņos, viņš peld dziļumā, un no tevis sagaida to pašu.

Attiecību sākumā tev var šķist, ka viņš ir nūģis. Bet, ja Mežāzis attiecības uztver nopietni, viņš atklājas, un tu beidzot varēsi ieraudzīt viņa patieso dabu – attiecības, kuras līdzinās nevaldāmai stihijai, jo Mežāzis beidzot ļaus sev īstenot fantāzijas, par kurām līdz šim klusēja.

Kā mīlēt Ūdensvīru

Ūdensvīrs ir pats sev ienaidnieks. Viņš netic, ka viņu var mīlēt vienkārši tāpat vien. Viņš pret visu izturas ļoti skeptiski. Viņš uzskata, ka mīlestībai ir nepieciešami īpaši nosacījumi un panākumi. Panākumus viņš vērtē skaitļos un biogrāfijas faktos, taču viņa paša saraksts viņam vienmēr liekas nepārliecinošs. Ūdensvīrs netic mīlestības apliecinājumiem ar vārdiem. Viņš visu laiku pavada mocībās un šaubās par sevi, par partneres uzticību un patieso iemeslu būšanai kopā. Ja gribi pārsteigt Ūdensvīru, sarīko viņam scēnu ar kaunināšanu. Pasaki viņam atklāti, ka viņa šaubas par tavu neuzticību ir mokošas. Viņu nepārliecinās ne tukši vārdi, Ūdensvīram ir jāsaredz un jāsajūt, ka viņa uzvedība ir tev mokoša, ka nodara tev sāpes. Rīkojies tā, lai viņš sajūt savu vainu. Tad viņš nožēlos savu uzvedību un, lai arī līdz galam nenoticēs mīlestībai,  samierināsies, ka tu vēlies būt ar viņu kopā.

Attiecības ar Ūdensvīru nomocīs gan viņu pašu, gan partneri. Ja esi iemīlējusi Ūdensvīru, gatavojies, ka attiecības būs nemitīga cīņa un centieni pierādīt viņam tavu jūtu patiesumu.

Ūdensvīrs kautrējas izrādīt savu kaisli. Pat pēc vētrainas nakts, viņš var noslēgties sevī, lai kompensētu sava iekšējā maiguma un skepses līdzsvaru. Ja ļausi viņam to, Ūdensvīrs vēl vairāk sabēdāsies un domās, ka naktī piedzīvotās emocijas ir bijušas tikai šķietamas un īslaicīgas. Samīļo viņu, izrādi viņam savu mīlestību.

Kā mīlēt Zivis

Nekad nerunā rupjības Zivju klātbūtnē. Dzīves sākumā Zivis ir ļoti skeptiski noskaņoti pret visu un visiem, īpaši pret ezotēriku un līdzīgām lietām, taču, laikam ejot, Zivis atklāj sevī interesi par cita līmeņa gudrībām. Ja tevi interesē visuma kārtība, ezotērika, maģiskas lietas un dziedniecība, tu spēsi ieinteresēt viņu. Viņš dzīvē mēģina atrast durvis uz maģisko, astrālo pasauli. Ja spēsi piebiedroties viņam šajos meklējumos, tu būsi viņam īstā, labākā un vienīgā.

Attiecībās ar Zivīm ir jābūt filozofijai, bet nav vietas ekstrēmām lietām. Ir jābūt tradicionālām vērtībām un nelielai mistikas devai. Zivis spēj atklāt savu dvēseli tikai līdzīgi domājošam cilvēkam. Tavas attiecības ar viņu veidosies lieliski, ja rūpējies par savu izskatu un esi prātīga naudas tēriņos.

Zivīm ļoti patīk uzslavas – jo biežāk, jo labāk. Tuvības mirkļos noteikti izrādi, cik ļoti tev ir patīkams process, saki viņam to. Tad viņš gribēs tevi vēl vairāk. Izvairies no smiekliem un jokiem gultā, viņš to var nesaprast vai pārprast. Tuvība ar Zivīm ir kaut kas īpašs – mīlestības apliecinājums. Viņš nav izvirtīgs. Ja gribi iekarot viņa sirdi, nepiekrīti seksam pirmajā randiņā, jo tas viņa acīs tikai apliecinās tavu jūtu nenopietnību.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ute.Schmid 8. oktobris 2021 12:27

Labdien, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e -pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai rakstiet man ziņojumu tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447903159998, un saņemiet atbildi uzreiz.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums un esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme - Pieejama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes - jums ir 99,9% iespēja saņemt aizdevumu
* Elastīga atmaksa - Jums ir jāizvēlas atmaksas datums katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1-30 gadus.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas norādes un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nezaudējiet iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot
E -pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Starpnieki/konsultanti/brokeri ir laipni aicināti ņemt līdzi savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnībā pārliecināti, mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.