Kā atriebjas zodiaka zīmes

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. oktobris 2015 00:00
4874

Auns

Grūti iedomāties atriebīgu Aunu. Ja kāds uzkāpj Aunam uz sāpīgas varžacs, tad Auns parasti sadod pa kaklu nevilcinoties un bez paskaidrojumiem. Ja pāridarījums noticis virtuālā vidē, bet pāridarītājs bijis Aunam nesasniedzams, iespējams, ka pēc stundas Auns visu aizmirsīs, bet pēc dienas ar pāridarītāju atkal būs lielākais draugs. Lai izraisītu Aunam vēlmi atriebties, tas ir jākaitina ilgi un pamatīgi. Auna atriebība vienmēr ir radikāla. Atriebības objektam jātiek iznīcinātam. Aunu neinteresē sīkas riebeklības.

Vērsis

Vērsi ir pamatīgi jānokaitina, lai tas gribētu atriebties. Vērsis nonāk pie secinājuma, ka cilvēks ir riebeklis, tikai pēc rūpīgi ievāktiem statistikas datiem par šo tēmu. Toties, ja nonāk līdz atriebībai, tad tā ir īpaši izsmalcināta. Atriebības pamatā būs visu kanālu noslēgšana atriebības objektam, izolēšana no draugu loka/kolektīva. Bez tam, sankcijas praktiski nav atceļamas. Lai atjaunotu Vērša uzticību un labvēlību, nāksies pamatīgi nopūlēties, bet arī tad vēl nav teikts, ka Vērsis atmaigs.

Dvīņi

Dvīņi ir galvenā zodiaka zīmju čūla. Dvīņi alkst būt populāri, svarīgi, cienījami. Bet ne vienmēr apkārtējie tā uztver Dvīņus. Dvīņi visai labprātīgi kaļ atriebības plānus. Pāridarītājs kļūs par aprunāšanas un visneticamāko baumu objektu. Tam tiks izteiktas dzēlības. Ļoti bieži gadās, ka Dvīņi ir ļoti labi informēti par atriebības objekta privāto informāciju, vājībām, noslēpumiem utt. Atriebības laikā šī informācija tiek izmantota lietderīgi. Fizisku atriebību Dvīņi nepiekopj, jo pretspēks parasti ir lielāks. Toties virtuālajā atriebībā Dvīņi ir īsti profiņi - piemēram, nosūtīt pāridarītājam kādu vēstuli ar vīrusu. Dvīņiem noskaņojums ir ļoti mainīgs. Ja no rīta Dvīņi ir nosolījušies atriebties cilvēkam līdz pat pensijas vecumam, tomēr jau pēcpusdienā atriebības kāre var pāriet.

Vēzis

Visizplatītākā Vēžu atriebības metode - aiziet bez cepures aukstā naktī, lai visiem paliek slikti ap dūšu. Šo metodi Vēži izmanto ir vai nav pamatots iemesls. Lai atriebtos cilvēkam, Vēži ļoti bieži izvēlas pārtraukt attiecības, sadedzinot visus tiltus uz visiem laikiem. Vēzis nereaģēs pat tad, ja pēc ilga laika pāridarītājs slīks acu priekšā. Pastāv niecīga varbūtība, ka Vēzis atjaunos attiecības ar pāridarītāju, bet nekad nepiedos. Ja Vēzi pamatīgi apvaino, atriebība var būt neiedomājama, jo pat prusaka nogalināšanā Vēži mēdz izmantot smago artilēriju. Noslīcināt somu ar mantām tuvākajā dīķī vai sadedzināt pāridarītāja dokumentus - tas ir Vēža atriebības rokraksts. Ja atriebība nonāks līdz fiziskai pakāpei, Vēzis nekautrēsies izmantot lauzni, krēslu vai hanteli. Vēzis dusmās ir bīstams. Bet patiesībā drausmīgāka ir nevis Vēža atriebība, bet tā apvainošanās. Vēzis skatīsies uz pāridarītāju ar mitrām acīm, tādām kā pamestam suņukam mežā, un pāridarītājam būs šausmīgs kauns par nodarījumu.

Lauva

Krāpšana un meli ir visīsākais ceļš, kā pamodināt Lauvas kāri uz atriebību. Lauvas atriebība ir šaušalīga un iznīcinoša (līdz iznīcināšanai gan Lauvas nonāk visai reti). Visbiežāk Lauvu atriebība izpaužas statusa izrādīšanā - cik Lauvas varenas, veiksmīgas, skaistas utt., bet pāridarītājs niecīgs, nekam nederīgs utt. Tālāk atriebības ēdienkartē būs pāridarītāja publiska apvainošana un atmaskošana - bet tās ir Lauvu atriebības vieglākās izpausmes. Smagajai atriebībai robežu (ne fizisko, ne resursu, ne laika) nav. Pēc kāda laika pāridarītājam var sākties paranoja, ka visās dzīves ķibelēs ir vainojama Lauvas atriebība.

Jaunava

Jaunavas nav atriebīgas, vismaz parasti ne. Visbiežāk izvēlas ignorēšanu. Tomēr, ja nonāks līdz atriebības plāniem, tad tie būs īpaši izsmalcināti. Atriebības objekts par atriebības procesu uzzinās pats pēdējais. Atriebība būs labi pārdomāta - procesā pat nojaust nevarēs, bet rezultāts būs graujošs. Jaunavas labprāt izmanto oficiālas un ar dokumentu apriti saistītas metodes savā atriebībā - piemēram, var ziņot konkrētām instancēm par pāridarītāja likumpārkāpumiem.

Svari

Svari viegli apvainojas, bet atriebties tā pa īstam tie neprot. Visbiežāk atriebība ir bērnišķīga - "nespēlēšanās vienā smilškastē". Bieži vien gadās tā, ka Svariem šķiet, ka tie ir sasnieguši atriebības kulmināciju, bet atriebības objekts tikai sāk nojaust, ka kaut kas notiek. Svariem patīk atriebties, pielietojot "vārdu kaujas", bet nereti gadās, ka pāridarītājs ir pārāks šajā procesā. Lai nu kā, bet Svariem ir lieliskas iespējas pārvilināt savā pusē cilvēkus, kuru simpātijas ir svarīgas pāridarītājam. Svari var gūt kādus sasniegumus vai atrast kaut ko, ar ko var palielīties, liekot pāridarītājam skaudībā mirt nost.

Skorpions

Riebeklību un atriebības flagmanis. Skorpioniem ir jābūt informētiem par visu. Visur Skorpioniem ir savas intereses, visu vajag kontrolēt. Tiklīdz kāds aizskar Skorpiona interešu zonu, tā indes līmenis kāpj, un Skorpions ir gatavs iedzelt. Skorpiona dzēliens nav vērsts uz pretinieka atbruņošanu, bet gan uz smagu morālu (un nereti arī fizisku) traumēšanu. Skorpioni izceļas ar to, ka nereti iedzeļ saviem tuvākajiem (lai svešie bailēs nodreb). Vistuvāk esošos cilvēkus ērtāk sadzelt, jo Skorpioni ir labi informēti par visiem noslēpumiem, trūkumiem, vājībām utt. Skorpioniem vispār ir diezgan sadistiskas tieksmes - lai objekts neizsprūk no redzesloka, uz svaigās brūces tiks uzpilināts balzāmiņš, tā teikt - lai upuris nenoraujas no āķa, kur tas ir viegli pieejams Skorpiona dzēlieniem jebkurā laikā.

Strēlnieks

Riebīgs atriebējs. Vārdos var sakapāt pretinieku sīkos gabaliņos. Strēlnieki neīsteno atriebību, ja nav publikas (jo vairāk, jo labāk). Klusa atriebība garlaiko Strēlniekus. Atriebības centrā noteikti ir jābūt pretinieka publiskai nomelnošanai. Strēlnieki ir ļoti ļaunatminīgi, spēj atriebties pat pēc vairākiem gadiem. Ja Strēlnieks satiks savu pretinieku pēc 20 gadiem, un radīsies izdevīgs moments tam atriebties, Strēlnieks izmantos šo iespēju. Strēlnieki ir īpaši izsmalcināti birokrātiskā atriebībā. Ja tiem ir iespēja kontrolēt dokumentu pieņemšanu/izsniegšanu, pāridarītājam nāksies izciest visus elles lokus, pamatīgi nopūlēties, paskraidīt un lūgties.

Mežāzis

Mežāzi grūti novest līdz domām par atriebību, jo principā tos ir grūti nokaitināt ... Mežāži paši spēj nokaitināt jebkuru. Ja tomēr ir izdevies Mežāzi nokaitināt, tad atriebības, visticamāk, nebūs, bet Mežāzis pacentīsies nevēlamo personu izspiest no savas apkārtnes un sabiedrības. Ja tomēr ir izdevies Mežāzi nokaitināt līdz baltkvēlei, tad jārēķinās ar izsmalcinātu un īpaši graujošu atriebību. Mežāzis atriebībā iekļaus visu iekšējo indi, smago artilēriju un tad ļaunā priekā noskatīsies uz pretinieka lēnām mocībām. Izvairīties no Mežāža atriebības šausmām būs visai grūti, jo Mežāzis parasti kontrolē visu procesu un tajā iesaistītās personas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem nepatīk atriebties ... un tiem nemaz labi nepadodas šis process. Atsevišķi šīs zodiaka zīmes pārstāvji mēdz nodot, pievilt un nekaunīgi apmānīt, bet dara to ne jau atriebības dēļ, bet gan pašapliecināšanās dēļ. Ūdensvīru ir prakstiski neispējami nokaitināt līdz tam, lai tas sāktu kalt atriebības plānus. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir tik izteikta humora izjūta, ka pretinieks tiks pataisīts par idiotu apkārtējo acīs vēl pirms pagūs nokaitināt pašu Ūdensvīru.

Zivis

Zivīm ir ļoti viegli nodarīt pāri. Bet nodarīt pāri tik ļoti, lai Zivis gribētu atriebties, spēj tikai tuvi cilvēki, jo par visiem pārējiem pāridarītājiem Zivis vienkārši aizmirsīs. Zivis savu atriebību veic apslēpti - vērpj intrigas, šķērso pāridarītājam ceļu tieši nepiemērotākajā laikā un vietā, apgrūtina dzīvi ar dažādiem sadzīviskiem sīkumiem. Visvienkāršākā atriebības metode - Zivis staigās apkārt ar apbižotu seju, stāstot visiem par pāridarījumu un pāridarītāju. Tā kā Zivis pāridarījumu izjūt īpaši dziļi, tad apkārtējos cilvēkos var rasties līdzjūtība pret Zivīm un naids pret pāridarītāju. Ja ar to būs par maz, Zivis var sākt baumot. Bet šīs baumas būs tik ticamas, ka atriebības objektam būs ļoti grūti attaisnoties. Ja pāridarījums ir bijis īpaši, īpaši smags, tad Zivis var izlikties, ka nemaz nav apvainojušās, nogaidot izdevīgu brīdi, kad sniegs "palīdzīgu" roku un padomu, nodarot lielu skādi pāridarītājam, taču vainot Zivis šajās problēmās nevarēs, jo palīdzība būs sniegta īpaši viltīgi - ar lielisku atkāpšanās ceļu Zivīm.

Attēls: www.susangaddis.net

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 15. oktobris 2015 09:21

trāpīts!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam