jūnija glābēji. jā,jūlijs jau ir klāt.

Autors: hiperkeri, 2014. gada 3. jūlijs, 14:02:12
jūnija glābēji. jā,jūlijs jau ir klāt.

Sveikas,mīļās!

Tas ir neaptverami,kā laiks skrien.

Vienīgais mierinājums- septembrī vairs pašai nebūs jāsēž skolas solos ,lai atkal sāktu vāverriteni,jo pēdējos gados jau sāku saprast-tas ir par daudz. ik maiju piebeidzu ar eksāmenu mocīšanu,lai paietu mazs laiciņš,un tad jau septembrī atkal visu sāktu no jauna. Tad nu beidzot sākšu aptvert,kur šīs mocības mani būs novedušas:D:D  

Pagaidām jūnijs bijis steidzīgs- gatavošanās un lieliem un ne tik lieliem pasākumiem,plānošana, realizēšana. Izlaidums, jāņi, laivu brauciens,topošā Kurzemes apceļojuma plānošana,koncerti Jūrmalā,Vecrīgā.Jā,neteikšu,ka šis bijis tukšs mēnesis:) Taču vismaz jūtu,ka tā praktiski visa ir aktīvā atpūta,nekas nav uztverts kā darbs vai pienākums. 

Tad nu rezumēšu,kas šo mazliet patrako mēnesi ir izglābis.

1)mēneša augļi-zemenes. Protams,daudz un dikti. Tāpat,ar putukrējumu,salātos vai kokteilī ar banānu kopā. Vienmēr un visur.

2)Mēneša ēdiens- aukstā zupa.

20140703133310-13668.jpg Mēneša veselīgais atklājums- avokado!
20140703133510-35466.jpg

Var teikt,ka līdz šim mēnesim es to savā uzturā nelietoju nemaz. Ja avokado samīca,apakšā saliek visādus sagrieztus sīpoliņus un paprikas,un ko vēl-sanāk guakamole. Šis ir mana mēneša nostaļģija- gaspačo zupa restorānā Mio Rīgā, Blaumaņu ielā. Cenas nav lētas, taču porcijas ir nudien atbilstoši lielas un ēdiens- aromātisks, trekns,krēmīgs,veselīgs-kā NORMĀLAM ēdienam būtu jābūt. Jāuzmanās pasūtot,jo beigās to visu var arī nepieveikt.

Mēneša ārpusmājas ēdinātava-

Restorāns Terra

 http://www.terra-restorani.lv/lv/

Principā- high-end salātu bārs. Pilnīgi pietiek ar mazo šķīvi,lai mierīgi pārēstos(Cēzara salātu mazā porcija-cik atceros,3.80eiro),iesaku paņemt arī sevis izdomātus salātus(vari izvēlēties savas sastāvdaļas) ar liellopu un pesto. Tā ir štelle. Ar cēzara salātiem tur nevar noiet greizi- pagatavo acu priekšā, viss ir perfekts! Pat maizes grazdiņi ir pašcepti un superkraukšķīgi, gaļa- sulīga. Viss ir tiešām svaigs un tikko no laukiem atvests,tā mēs noskaidrojām,tāpēc vēl jo sātīgāk salāti tiek noēsti. Pusdienlaikā tur vienmēr ir lielas rindas-pat čaļi no vietējiem birojiem nesmādē šo barību- tur tiešām labi baro. Un jā,arī tur ir jāpiebremzē ar porciju lielumu,jo var pamatīgi pārēsties. Šie divi restorāni ,kas Blaumaņa ielā ir teju blakus- abos par spīti cenām- var lieliski pieēsties. Un Mio ir viss iekārtots tā,ka vienmēr jūties kā svētkos.Izcils interjers! Tur ir visskaistākā mazmājiņa,kurā es biju bijusi:D:D
Mēneša manikīrs-Viss,protams,paštaisīts. Šī melno ķiršu krāsa mani absolūti fascionē ,un zelta līmlenta,kuru par eirocentiem var nopirkt Ebay,dod papildus svētku sajūtu.

20140703134614-63310.jpg 

Mēneša mūzika-

dziesmiņa- Kina Grannis-Dear River. Vienkārši uzlādē un iedvesmo uz pozitīvām domām,līdz ar to-darbiem

https://www.youtube.com/watch?v=OGhSyQ2xpCw

Kompozīcija-Lovela Lībermana pikolo koncerts. Te būs otrā daļa-

https://www.youtube.com/watch?v=-HFt5lPOjjg

Pārpasaulīgi skaista, pat kosmiska mūzika,kas vienkārši liek justies vainīgam, ka tas viss skaistums pašlaik tiek tikai manām ausīm. Vismaz tā es jūtos:)

Un.Otra kompozīcija-

Imanta Kalniņa 4.simfonijas pirmā daļa. Kičīgs pavērsiens šim klasiskajam žanram.  To es varu klausīties iiiilgi

https://www.youtube.com/watch?v=wRLa34HTHpI

Iesaku ieguldīt savu laiku un noklausīties. Jau ap 7.minūti jau no meditācijas esi iegājis absolūtā transā,un ap 9.minūti jau vienkārši vari ārdīties pa māju. Nenormāli spēcīgu kompozīciju ir uzradījis mūsu meldiņmeistars ImKa. Ja godīgi,līdz šim darbam es vispār nespēju viņa darbus,īpaši-popmūzikā klausīties.

Tā ir.

Grāmatas šomēnes man nebija laiks lasīt,vienīgi-receptes:D:D

Un šomēnes pabeidzu skatīties seriālu Arrow. beidzot.