Jūlija horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūlijs 2018 18:54
1437

Auns

Jūlijā veiksme sāks pamazām novirzīties no jūsu ceļa. Mēneša vidū beidzot izdosies izkustēties no stagnācijas punkta, taču tas būs atkarīgs tikai un vienīgi no jūsu aktivitātes.

Attiecībās esiet uzmanīgāki. Veltiet vairāk uzmanības otrajai pusītei, jo jūlijā pastāv sānsoļu risks. Centieties noskaidrot visu, kas jūsu partnerim nepatīk vai kaitina.

Vērsis

Jūlijā ir nopietnāk jāpievēršas izglītībai. Piemērots laiks kursiem, jo tur jūs ne tikai iegūsiet zināšanas, bet arī noderīgus kontaktus. Jūlija pirmo pusi veltiet karjerai.

Attiecībās jums parādīsies pārdomas. No vienas puses, jums ir partneris, kas ciena jūs un grib veidot ar jums nopietnas attiecības. Bet no otras puses – jūsu domas būs veltītas tam, kas diez vai kādreiz būs jūsu dzīvē. Dzīve ir tikai viena, laiks izlemt.

Dvīņi

Jūlijā jums visur sekos veiksme. Jūs domājat par lieliem darbiem un notikumiem, savus sasniegumus uztverot kritiski, tāpēc laiku pa laikam jums būs skumjas domas. Saglabājiet pašpārliecinātību. Pozitīvu noskaņu palīdzēs uzturēt draugi.

Jūlijā jums radīsies iespēja otru reizi iekāpt tajā pašā upē, taču ir vērts visu kārtīgi apdomāt – vai tiešām ir vērts atgriezt to, kas reiz ir bijis, jo arī toreiz viss nebija tik rožaini. Tiem Dvīņiem, kas ir attiecībās, ir jābrauc ģimenes ceļojumā.

Vēzis

Jūlijā jūs varēsiet tieši ietekmēt kāda cilvēka dzīves situāciju, nepievēršot uzmanību apkārtējo viedoklim. Iespējams, jums nāksies atvērt kādam acis, izstāstot nepatīkamu patiesību. Jūlijā jums jāmācās būt iecietīgākiem pret citiem.

Ieskatieties savā paziņu lokā. Tur ir kāds cilvēks, kas izjūt pret jums siltas jūtas. Nenoraidiet mīlestību kategoriski, jo, iespējams, tieši viņš spēs darīt jūs laimīgu.

Lauva

Jūlijs var kļūt visnotaļ ienesīgs, ja samierināsieties ar domu, ka var iztikt arī bez atpūtas. Sāciet plānot savas finanses, veidojiet uzkrājumu vai ieguldiet naudu drošos projektos. Mēneša beigās aktuāls kļūs jautājums par dzīvesvietas maiņu vai mājokļa iegādi.

Jūlijā jūs vēlēsieties kontrolēt savu partneri. Nepārcentieties, jo tādā veidā jūs viņu zaudēsiet. Zvaigznes sola emociju daudzveidību, ja iemācīsieties pieņemt spontānus lēmumus. Jūlijā jūsu pasaulē valdīs mīlestība.

Jaunava

Jūlijā jums izdosies atpūsties gan fiziski, gan morāli. Plānojiet ceļojumu uz kādu neparastu un jums jaunu vietu. Piekāpieties ģimenes locekļiem, ņemiet vērā pat mazāko ģimenes locekļu viedokli.

Attiecības ar partneri būs karstas un temperamentīgas. Dažiem var rasties vēlēšanās pārtraukt attiecības, taču zvaigznes iesaka kārtīgi apdomāt šo soli, vai vēlāk par to nenāksies nožēlot. Iespējams, ir vērts doties pie ģimenes attiecību konsultanta.

Svari

Lai kaut ko sasniegtu, jums nāksies kārtīgi pastrādāt. Mēneša vidū jums gaidāma ievērojama veiksme, nepalaidiet garām iespējas. Kādam no ģimenes locekļiem var būt nepieciešama jūsu finansiāla palīdzība. Jūlijā zvaigznes iesaka vispirms atrisināt savas finanšu lietas, atdot parādus.

Jūlijā jums izdosies vairāk laika pavadīt ar savu otro pusīti. Centieties attiecībās ienest vairāk kaisles, droši eksperimentējiet seksā. Nekautrējieties izrādīt savas jūtas un runāt par slēptākajām vēlmēm.

Skorpions

Jūlijā jūs bieži vien aizdomāsieties par to, cik laba ir šā brīža situācija. Jums būs laiks apdomāt, vai esošais darbs atbilst jūsu vēlmēm un prasībām. Lieciet likmes uz prasmēm un pieredzi. Piemērots laiks jauna darba meklēšanai.

Attiecībās ar partneri bieži jutīsiet, ka kaut kas nav līdz galam pateikts. Iespējams, viņš baidās kaut ko jums atklāt. Jebkurā gadījumā, jūlijā jums radīsies iespēja uzzināt šo noslēpumu. Sargājiet to, kas jums ir dārgs, neieciklējieties uz pagātni.

Strēlnieks

Jūlijā jums būs jārisina finanšu lietas ar tuviniekiem un jāievieš spēles elementi savā darbā. Veltiet uzmanību saviem tuviniekiem – laipns vārds spēj darīt brīnumus, bet paviršība un uzmanības trūkums var kļūt par nopietna srīda pamatu. Mazāk uztraucieties par naudu, galvenais ir noskaņojums mājoklī un attiecībās.

Veltiet vairāk uzmanības savam partnerim, centieties īstenot viņa vēlmes. Centieties izvairīties no lieliem strīdiem. Esiet piekāpīgāki, piekrītiet kompromisam.

Mežāzis

Jau mēneša beigās jūs gaida lielas pārmaiņas. Jūsu mērķis beidzot kļūs reāls. Sāksies jauns dzīves etaps, jaunas klapatas, kuras jūs bez problēmām atrisināsiet ar optimisma un pozitīva noskaņojuma palīdzību. Uzlabosies finanšu stāvoklis, taču dažas savas iegribas nāksies atlikt. Naudas taupīšana palīdzēs ātrāk atrisināt atlikušās problēmas.

Jūlijā zvaigznes jums sola iepazīšanos ar ļoti interesantu cilvēku. Jūs uzreiz jutīsiet spēcīgas simpātijas viens pret otru. Jums būs kopīgi hobiji, taču vēlāk nāksies saskarties ar visiekdinišķākajām problēmām, ar kurām saskaras visi pāri.

Ūdensvīrs

Jūlijā jums ir jāsagatavojas nopietnai cīņai par savu vietu zem saules. Labvēlīgs un veiksmīgs laiks pašnodarbinātiem cilvēkiem un privātuzņēmējiem. Grūtāk būs tiem, kam ir jāstrādā komandā un jāpakļaujas neizturamai priekšniecībai. Neaizmirstiet par veselību. Mēneša beigās ir piemērots laiks atvaļinājumam. Dodieties uz kādu rehabilitācijas centru, atpūtieties sanatorijā.

Attiecībās esiet iecietīgāki un atsaucīgāki. Pēdējā laikā jūsu partneris ir saskāries ar aukstumu un vienaldzību no jūsu puses. Atrodiet laiku un vēlēšanos sevī, lai atgrieztu kaisli attiecībās.

Zivis

Jūsu galvā nepārtraukti radīsies jaunas idejas, taču ne visas no tām jums izdosies īstenot jūsu izšķērdīgā dzīvesveida dēļ. Iemācieties atrast līdzsvaru starp fantāzijām un reālām iespējām, lai lieki netērētu laiku muļķīgiem darbiem. Sāciet sportot, pietiek meklēt atrunas un attaisnojumus savam slinkumam.

Precētajām Zivīm viss būs harmoniski un mierīgi. Var rasties sīki konflikti un domstarpības, taču tās viegli izdosies atrisināt sarunas ceļā. Piemērots laiks atvaļinājumam. Brīvajām Zivīm var rasties iespēja satikt savu liktenīgo partneri kaut kur publiskā vietā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies