Jogas pamatprincipi un būtība - Stāvošās Asanas pozas! Praktisks seminārs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. decembris 2014 18:03
886

Turpmāk Labo Sajūtu Laboratorijā svētdienās kopā ar Lisu Biffin Jums būs iespēja iepazīt jogas bezgalīgo pasauli no pašiem pamatiem, saprast tās filozofijas fizisko un garīgo pusi, praktizēt un iepazīt savu ķermeni caur jogu. Pirmais seminārs ir veiksmīgi aizvadīts - laiks otrajam!

Otrs seminārs notiks 14. decembrī plkst.9:30 - 12:30!

Galvenā semināra tēma - STĀVOŠĀS ASANAS/POZAS. Seminārā izdzīvosim, kas ir:
* mantra;
* pranajama (dziļas elpošanas vingrinājumi), kas nepieciešamas dziļākai asanu/pozu praktizēšanai. Pranajamas rezultātā palielinās asins cirkulācija visā ķermenī un, galvenais, palielinās plaušu tilpuma kapacitāte;

* asanu/pozu praktizēšana - stāvošās asanas;
* filozofija - turpināsim apgūt Patandžali 8 jogas pakāpes un šoreiz vairāk uzmanības pievērsīsim pirmajai daļai - JAMĀM (Yama (Sanskrit) यम, kas nozīmē - pašdisciplīna un paškontrole. Jamas ir ķermeņa un prāta ierobežojumi, lai sasniegtu piepildīšanos.
* meditācija - trataka - meditācija uz gaismu; 
* yoga nidra - pakāpeniska ķermeņa un prāta relaksācija, atbrīvošanās.

Jūs piedzīvosiet savas jogas prakses padziļināšanos no fiziskās, enerģētiskās un filozofiskās perspektīvas. Katrā seminārā būs kombinācija no teorijas, diskusijām un jogas prakses. 

Atmosfēra būs mierīga, jautra un atvērta, sniedzot Jums ideālu iespēju uzdot jautājumus, uzklausīt dažādus viedokļus un pavadīt laiku izprotot fiziskos izlīdzināšanās procesus, vienlaikus praktizējot jogu.

Nākamo semināru datumi::
III seminārs - 18. janvāris
IV seminārs - 22. februāris
V seminārs - 15. marts
VI seminārs - 12. apriilis

Semināra cena: 15 EUR

Laiks plkst.9:30 - 12:30

Semināri notiks angļu valodā

Seminārus vadīs jogas pasniedzēja Lisa Biffin

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies