Jogas pamatprincipi un būtība Nr.5! Praktisks seminārs - roku līdzsvars un spēks

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. marts 2015 00:00
913

Svētdien, 29. martā aicinām plkst. 9.00 - 13.00 uz piekto no sešām meistarklasēm par jogas būtību un pamatprincipiem. Šoreiz apgūsim roku līdzsvaru un spēku!

Mēs praktizēsim:
* meditāciju;
* mantras (dziedāšanu);
* pranajamu (dziļās elpošanas vingrinājumi) , lai sagatavotu prātu un ķermeni asanu praksei. Pranajama pastiprinās gaisa cirkulāciju visā ķermenī un paplašinās mūsu plaušu apjomu, mācot mūs izmantot savas plaušas pilnā mērā. 
* Asanu praktizēšana – fiziskā ziņā mēs koncentrēsimies uz anatomiju, uz izlīdzināšanu un uz pāris atlasītu roku līdzsvarošanas un izvēršanas pozām, kontrindikācijām/brīdinājumiem un pārveidošanu. Un kādā veidā enerģētiski izkopt vieglumu, brīvību, nosvērtību un atvieglojumu līdzsvarošanas pozās;
* yoga nidra – sistēmiska ķermeņa, prāta un sirds atslābināšanās;
* Satsang (Sanskrit सत्सङ्ग sat=patiess, sanga = biedrošanās) indiešu filozofijā nozīmē 
(1) būt kopā "augstākajā patiesībā", 
(2) kopābūšana ar guru,
(3) biedrošanās ar personu grupu, kuri klausās, runā par un asimimlē patiesību. 
Parasti tas nozīmē klausīties vai lasīt svētos rakstus, pārrunāt, diskutēt un asimilēt to nozīmi, meditēt par šo vārdu izcelsmi, avotu, un šo vārdu nozīmes ienešanu cilvēka ikdienas dzīvē. 

Mēs turpināsim pētīt jogas 8 Patandžali atzarus, kas beidzas ar Jamas (Jama ( Sanskritā) यम, nozīmē pašsavaldība, paškontrole un disciplīna. Jamās ir iekļauts viss, ko "nevajadzētu darīt" mūsu attiecībās ar ārējo pasauli.) Mēs atkārtosim Jamas un Nijamas un sāksim ar 3.,4.,un 5.atzaru (asana, pranajama un pratjahara).

Šī meistarklase nav paredzēta iesācējiem.

6. un pēdējā pēdējā jogas meistarklase tiks rīkota 12. aprīlī, svētdien, plkst.9.00 - 13:00, un koncentrēsimies uz mūsu čakrām.


Turpmākie paziņojumi sekos tuvākajā laikā.

Praktisko semināru vadīs jogas pasniedzēja Lisa Biffin

Semināra cena: 15 EUR

Praktiskais seminārs notiks angļu valodā!

Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc PIESAKIETIES lūdzu laicīgi! 


PIESAKIES:
www.karstajoga.lv
birojs@karstajoga.lv
tel. 67887581 vai 29330280
Labo sajutu laboratorija


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies