Jaungada nakts svinības ar roka leģendām “Mums vēl pieder viena nakts”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. decembris 2019 15:28
142

31.decembra vakarā ikviens atkal tiek mīļi gaidīts VEF Kultūras pilī uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu “Mums vēl pieder viena nakts” kopā ar roka leģendām – izcilo ģitāristu Hariju Zariņu, kā arī ar grupām “Opus Pro” un “COLT”.  Vakara gaitā paredzēti gan muzikāli, gan radoši pārsteigumi; īsi pirms pusnakts lielajā zālē būs iespēja tiešraidē vērot Ministru prezidenta un Valsts prezidenta uzrunas, kā arī izbaudīt neiztrūkstošo Jaunā gada sagaidīšanas tradīciju – uz lielā ekrāna vērot svētku salūtu no 11. Novembra krastmalas. Ballītes sākums – plkst.22.

Savas pastāvēšanas laikā rokgrupa “Opus Pro” ierakstījusi piecus studijas albumus: “Dzimene” (1996), “Es eju tevi zagt” (2000), “Labākās dziesmas” (2002), “Tu un es”, kā arī “Stāsts Nr. 13”(2014). Šis albums 2014. gadā saņēma “zelta” statusu. 

Harijs Zariņš 1986.gadā dibinājis latviešu rokgrupu “Opus Pro”, un ir  dziesmu “Rozā lietus”, “Tu un es”, “Pēdējā pietura”, “Ogres romance”, “Ugunsdzēsējs” u.c. autors. 2010.gadā H. Zariņš izveidoja rokgrupu “Colt”, kuras populārākie hiti ir „Neļauj aiziet man”, „Sapņi lido debesīs”, „Par Latviju!”, „Lietus serenāde”, kā arī „Ugunsdzēsējs” un „Metāla zirgs”. Rokgrupas soliste Elīna Krastiņa pārsteidz ar spēcīgo vokālu, un ir pierādījusi sevi, 2005. un 2006. gadā ar saviem skaņdarbiem iekļūstot “Muzikālās bankas” finālā, un ir startējusi arī Eirovīzijas nacionālajā atlasē. 

“Sagaidīsim  2020.gadu ar klasiskām pamatvērtībām – izcilu mūziku, gardām uzkodām, veldzējošiem un dzirkstošiem dzērieniem, un, pats galvenais – iedvesmojošā, līksmi uzlādējošā kompānijā!” aicina pasākuma rīkotāji. 

Biļetes uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies