Jaunais supertalants – sitaminstrumentālists Guntars Freibergs koncertēs Rīgā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. marts 2015 17:02
871

Jaunā uzlecošā zvaigzne - 22 gadus vecais sitaminstrumentālists - Guntars Freibergs uzstāsies ar solokoncertu romantiskās noskaņās „ Marimba d’amore” Rīgā 18.aprīlī, pulksten 18.00 Rīgas Krusta evanģēliski luteriskajā baznīcā Ropažu ielā 120. Koncerta programma izskanēs romantiskās noskaņās. Izvēlētie skaņdarbi ir mākslinieciski tēlaini un krāšņi, no mierpilnām, smalkām noskaņām līdz bangojošiem un pat dramatiskiem skaņu viļņiem. Koncerts sniegs lielu baudījumu melodiskas un emocijām bagātas mūzikas cienītājiem.

20150331150350-42915.jpg

Sitaminstrumentālists Guntars Freibergs ieguvis plašu starptautisku atzinību, viņš ir daudzkārtējs  starptautisku konkursu laureāts Latvijā un Eiropā: 1.vietas ieguvējs starptautiskajā marimbas konkursā Fermo Itālijā, 2.vietas ieguvējs starptautiskajā marimbas konkursā Zalcburgā Austrijā.

Savos 22 gados Guntars Freibergs jau ieguvis maģistra grādu Anton Bruckner Privatuniversität, (Linca, Austrija), akadēmiskās mūzikas grādu Le Conservatoire de Strasbourg, (Francija) kā arī Maģistra grādu Briseles karaliskajā konservatorijā. Guntars Freibergs ir koncertējis Latvijā, Dānijā, Krievijā, Vācijā, Francijā, Austrijā,           Itālijā, Bulgārijā, Šveicē, Igaunijā un Lietuvā.

Koncertu organizē biedrība „Mākslas pieskāriens”.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies