Jaunais prodžekts.

Autors: hiperkeri, 2016. gada 16. janvāris, 11:05:57
Jaunais prodžekts.

Sveikas,daiļās dāmas!

Pastāstīšu par kādu lietu,par kuru esmu domājusi jau kopš rudens un tagad man ir tāds spars kaut ko sākt kustināt.

Tev arī ir bijis tā,ka pilns skapis un nezini,ko vilkt mugurā?

No rīta tas ir īpaši nejauki,it īpaši,ja pa ātro kaut ko izvēlies un tad konstatē,ejot laukā,ka šī kombinācija Tevi neapmierina..

jā,esmu tur bijusi.

Problēma tajā,ka pagājšgad mēs izremontējām mazu telpu,iekarot tajā štangu un visu telpu nodēvējām par skapi. Un mana līgavaiņa apģērbi tur ir precīzi 1/8 daļa no visas stangas..un apakšā ir 3 lādes,no kurām viena ir viņam...otrajā man stāv apakšveļa, workout apģērbs un peldkostīmi,bet trešajā aizbildinos,ka tā ir `mājas sadaļa`. Paskatoties vairākus video,sapratu arī savu kļūdu- mājām man ir siltais treniņtērps(jo ziemās tiešām kļūst drēgns mājās) un daudzas lietas ,kas sastāda `pidžammas` daļu,tiek pazemināti no valkātajām drēbēm,kas aiz lielas valkāšanas vairs nav tik reprezentablas,lai tās valkātu.Kļūda!

JĀ.Mājās arī vajag outfitu,kas liek justies skaistai. Protams,man vajag ar to visu palīdzību.

Pie manis ciemos bija mūsu mīļā Jana,ar kuru sarunājām konsultāciju ar mana `kosmētikas maciņa` revīziju,jo ,acīmredzot, ir pienācis tāds mirklis,kad kaut kas ir jāmaina,jo iekšēji ir mūžīga neapmierinātība ar to,kas man tur darās. Un tas jau nav maciņā,skapī,bet galvā! GAL-VĀ! Vienvārdsakot,vai īsāk sakot(būsim reāli,es nevaru visu noformulēt vienā vārdā),viņa ielīda arī manā skapī un sāka kustināt krāsiņas ārā no viņa. Un man iepatikās!

Problēma arī tāda,ka esmu nelabojama šopaholiķe. Bet man ir atzīšanās.Es par to jūtos ārkārtīgi vainīga.Un mazliet arī nē,jo tomēr kaut kas man tajā galvā ir sakārtots.Tā doma ir tāda- tagad,līdz kāzām man ir jātiek galā ar to,kas priekš manis strādā gan kosmētikas ziņā- ir ātri uzklājams, neprasa atkārtotu pielabošanu pa dienu un ilgst līdz vakaram,kad viss ir jāmazgā nost,un drēbju ziņā man vajag uniformu,kas liek ātri saģērbties un izskatīties sakoptai un kopā koordinētai jebkurā variācijā,lai man būtu ērti,es izskatītos sievišķīgi,taču arī vecumam un raksturam atbilstoši,jo darbā man ir jātiekas gan ar pieaugušajiem,gan bērniem,tāpēc ofisa apģērbs man visur neder,bet ar tā elementiem,noteikti.

Tas viss tāpēc,ka,minu,pēc kāzām būs pavisam citas prioritātes un šis viss būs absolūti pēdējā plānā.Tāpēc man vajag visus apģērbus un produktus izraudzīties tā,lai tie strādā ilgtermiņā un neprasa divas domas. 

Tad nu tuvākajā laikā man ir doma savu garderobi veidot kā uniformu,kapsulas garderobes elementos,varbūt ieviešot minimālisma stila elementus pa sezonām (sadalot garderobi sezonās),un piemērojot manam raksturam- no vienas puses - stingri oficiāli-jebkuram darba pasākumam+svinīgajai daļai izmeklētas detaļas un no otras puses- meitienīgai,krāsainai un vienkārši eksplozīvai,kāda es esmu un vienmēr palikšu..Nu ko- sākam? Sākam!

Gaidiet manas pārdomas,izmisumus un priekus:)

Piedalies Janvāra blogu konkursā

20151008140647-14371.jpg