Jaunais “Apollo” kinoteātris “Akropolē” piedāvās vēl nebijušu komforta un kvalitātes līmeni

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. septembris 2018 09:05
1887

Pēc atvēršanas 2019. gadā multifunkcionālais iepirkšanās centrs “Akropole” līdzās virknei modes un dzīvesstila preču veikalu, kā arī plašam kafejnīcu un restorānu klāstam, apmeklētājiem piedāvās arī iespaidīgu izklaides zonu. Viens no tās galvenajiem elementiem būs “Apollo” kinoteātris ar 9 auditorijām, tostarp pirmo un vienīgo IMAX kinozāli Latvijā.    

“Lai iepirkšanās centra “Akropole” apmeklētājiem nodrošinātu vislabākās izklaides iespējas, “Apollo” būs pirmais kinoteātris Latvijā, kas pilnībā aprīkots ar lāzerprojektoriem, kuri nodrošina jaunu attēla kvalitātes līmeni, un jaunām, mūsdienīgām skaņas tehnoloģijām pilnvērtīgai kinomākslas baudīšanai,” saka “Akropole Rīga” vadītājs un “Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš. ““Apollo” kinoteātris patīkami pārsteigs arī ar savām īpašajām sēdvietām, kas nodrošinās vēl nepieredzētu komforta un luksusu līmeni, un seansa laikā pieejamajiem pakalpojumiem, kurus varēs baudīt, nepametot sēdvietu – piemēram, pasūtot maltīti vai dzērienus no kino restorāna.” 

"Mēs ar prieku gaidām pirmā “Apollo” kinoteātra atvēršanu Latvijā, un augstu novērtējam vērienu un augstos kvalitātes standartus, kurus “Akropole” ir nospraudusi savu apmeklētāju izklaidei. “Apollo” ir tirgus līderis Igaunijā ar vislielāko kinoteātru skaitu, vismūsdienīgākajām tehnoloģijām un kinozālēm, kā arī visgodalgotāko un augstāk novērtēto izklaides pieredzi. Šobrīd mūsu pārziņā ir 7 kinoteātri ar kopumā 28 kinozālēm, un “Akropole” ar 9 auditorijām un pirmo IMAX kinozāli Latvijā būs mūsu līdz šim lielākais un modernākais kinoteātris Baltijā,” stāsta Apollo Kino OÜ vadītāja Kadri Ärm. 

Piedāvās augsta līmeņa komfortu un kvalitāti

“Akropolē” izvietotā “Apollo” kinoteātra 9 zālēs būs kopumā 1130 vietu, no kurām 200 būs “Apollo Love Seats” dīvāniņi un luksusa sēdvietas “ApolloStar”. Apmeklētāji varēs baudīt kino dažāda veida ērtos krēslos, kas tapuši itāļu ražotnē “Lino Sonego”. Piemēram, “Apollo Club” sēdvietās būs anatomiski pielāgoti, augstas kvalitātes krēsli, un 125 cm platā atstarpe starp rindām padarīs kino vērošanu īpaši ērtu. Tie, kuriem patīk doties uz kino divatā un skatīties filmu, sēžot dīvāniņā, varēs  izvēlēties “Apollo Love Seats”, kas radīti speciāli “Apollo” kinoteātriem un ļauj izbaudīt personisku kino skatīšanās pieredzi. Tikmēr īpašais luksusa sēdvietu koncepts “ApolloStar” nodrošinās nepārspējamu kino pieredzi – ar vairāk nekā 2 metru platām atstarpēm starp rindām šīs luksusa dubultās sēdvietas ar kāju paliktņiem būs aprīkotas ar galdiņiem un iespēju pasūtīt uzkodas un dzērienus no bāra, nepametot kinozāli. 

Tiem, kam filmas patīk baudīt kopā ar maltīti, patīkams pārsteigums būs divas “O’Learys” restorāna kinozāles, kurās apmeklētājus apkalpos viesmīļi, ļaujot iegādāties dzērienus un ēdienu turpat kinozālē. Ērtajos krēslos ar pielāgojamu atzveltni un kāju paliktni ir iebūvēti planšetdatori, kuros varēs pasūtīt gardas maltītes un dzērienus no restorāna ēdienkartes. Viesmīlis pasūtījumu atnesīs un pasniegs turpat pie galdiņa, ļaujot apvienot kino skatīšanos ar maltītes baudīšanu. 

Visās “Apollo” kinoteātra auditorijās būs uzstādīti Barco 4K lāzerprojektori, kas nodrošinās izcilu attēla kvalitāti kā 2D, tā 3D formātā. Kinozāles būs aprīkotas ar jauno Dolby ATMOS skaņas sistēmu, kas nodrošina jaudīgu un daudzdimensionālu skaņu. Skaņa izskan no visām pusēm, tostarp virs galvas, ļaujot izbaudīt pārsteidzoši dzidru, bagātīgu, detalizētu un dziļu skanējumu. 

Pirmajā un Latvijā vienīgajā IMAX kinozālē varēs izbaudīt visintensīvāko filmu skatīšanās pieredzi – tā būs aprīkota ar pasaulē vienu no pirmajām IMAX jaunajām 3D lāzerprojekcijas sistēmām un trīsdimensionālu skaņas sistēmu. 

Par “Akropoli”

Daudzfunkcionālā tirdzniecības un izklaides centra “Akropole” kopējā platība sasniegs aptuveni 98 tūkstošus kvadrātmetru. No tiem 90 tūkstoši kvadrātmetru paredzēti tirdzniecībai, bet ap 10 tūkstošiem – biroju telpām. Divos stāvos “Akropolē” būs pārstāvēti ne vien labi zināmi un pircēju iecienīti modes un dzīvesstila zīmoli, bet arī Latvijā līdz šim nebijušu zīmolu veikali, teju 20 kafejnīcas un restorāni, kā arī moderna sporta zāle. Tirdzniecības un izklaides centra apmeklētājiem būs pieejamas arī plašas izklaides iespējas, tostarp “Apollo” kinoteātris ar IMAX kinozāli, “O’Learys” izklaides zona un vērienīga vissezonas slidotava.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies