Jau Ziemassvētki??

hiperkeri
hiperkeri 22. decembris 2010 10:00
619

Izlasot paziņojumu par blogiem Ziemassvētku laikā-mana pirmā reakcija-ko??Rīt jau piektdiena?? Un vispār-vai šodien nav sestdiena??

 

 

Jā,liksies jocīgi,bet pēdējā laikā kopš sākusies sesija,man katra diena kā sestdiena,tāpēc man nav nekādas sajēgas,kas šodien par dienu vai vēl ļaunāk-datumu..

 

Manas brīvdienas iet baaaigi labi- ok,no akadēmijas vaļā netikšu-pēdējais eksāmens flautiņā man tieši 3.janvārī ielikts,bet vakar nospēlējām ar ansambli priekšpēdējo eksāmenu- pie tam ar izcilību,ar 10nieku:) wuuuu-huuuuu:)

 

Tas bija mans šī gada smagākais projekts,jo,kad sākās vasarā iestājeksāmeni,sapratu,ka tai pasniedzējai nepatīku es un man nepatīk viņa. Tā nu ceļi saveda kopā mūs šajā ansamblī un tagad visi organizējošie rīkojumi, ņemšanās un sarunāšanas notiek caur mani,tā kā jūtos ļoti menedžerīga:):) Un jāsaka-esmu priecīga,ka tā viss atrisinājies:)

 

Tagad tik jāieplāno šampanieša atvēršanu ar visu mūsu komandu:)

 

Otrs iemesls,kāpēc man ir garās brīvdienas-protams,gada notikums numur 1- sapņu kāzas mana brāļa un viņa līgaviņas izpildījumā:) Šo notikumu es atcerēšos visu savu dzīvi,jo tās bija manas izsapņotās sapņu kāzas(cik daudz sapņainības:D )..

 

Plus es to vien daru,kā cepu piparkūkas:)

 

Tā ir mana vājība un arī hobijs. Tā kā ir 3 kg mīklas,tad arī uz ziemīšiem būs makten smaržīga māja:)

 

Un ar šīm visām smaržām, garšām, pozitīvajām noskaņām un labajiem fluīdiem es jums visām vēlu piepildīt savus sapņus, kā arī vēlēties,vēlēties un vēlreiz vēlēties:)

 

Brīnumi taču notiek:)

 

Bučas,meitenes:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 24. decembris 2010 17:36

smukaaa:):))
tu esi mans šīgada neatkostais rieksts,tāpēc vēl jo vairāk arī tev-veiksmi,mīlestību un jaukus brīžus:):)

smukaa 22. decembris 2010 14:19

Tev arii :*